320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti maailmameister

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eesti maailmameister

    niih!

    mis ma algatuseks tahan öelda, on see, et maailmameistrilaulu nii positiivset esitlust teleka seest ei oleks ma mitte oodanud ja sellega tänud ja kummardused esinejate, operaatorite ja muu sellise seltskonna suunas...

    aitähh, te olite tublid!

    aif.

    p.s. samas... krt, kes v6is olla see seltskond, kes meile hoolsasti oponeeris?...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Orginally posted by aiFo

    niih!

    mis ma algatuseks tahan öelda, on see, et maailmameistrilaulu nii positiivset esitlust teleka seest ei oleks ma mitte oodanud ja sellega tänud ja kummardused esinejate, operaatorite ja muu sellise seltskonna suunas...

    aitähh, te olite tublid!

    aif.

    p.s. samas... krt, kes v6is olla see seltskond, kes meile hoolsasti oponeeris?...
    Asi nii et ma kunagi ei helista aga eile sai kaks korda laulule 5 pandud...järgmine kord võix iga norm fänn kell vähegi võimalust 5 panna yks kordki

    Kommentaar


      #3
      Mul õnnestus 4 korda kätte saada, rohkem mitte. Loomulikult andsin 5 punkti.

      [b]E.F.F - "Eesti, maailmameister", parim muusikvideo, mis eales tehtud!!
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        tõesti oli lahe video..

        sain 5 korda moblalt ja 5 korda lauatelefonilt helistada..

        a suur helistamiste arv siiski näitas, et keegi meile oponeeris

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Senmaster

          tõesti oli lahe video..

          sain 5 korda moblalt ja 5 korda lauatelefonilt helistada..

          a suur helistamiste arv siiski näitas, et keegi meile oponeeris
          kas jutt on 7 vaprast? magasin sõna otseses mõttes maha.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Ma juba tükk aega imestan, et millest jutt käib. Või, et Seitse vaprat. Eks siis nädalalõpp peab vaatama.

            Kommentaar


              #7
              Kõikide (Eesti) vutifännide püha kohus peaks olema see laul nn. "kevadesse viia". Ise olen tuttavate hulgas kihutustööd juba teinud. Viisi peaks lendama hakkama nii, et vähe pole
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Mayhem

                Kõikide (Eesti) vutifännide püha kohus peaks olema see laul nn. "kevadesse viia". Ise olen tuttavate hulgas kihutustööd juba teinud. Viisi peaks lendama hakkama nii, et vähe pole
                Sama lugu
                P.S. Täna kella 7-mest olge valvel!!!

                Kommentaar


                  #9
                  Olen täiesti nõus võimalusel sest pühast üritusest osa võtma, kuid samas mõtlen...kui meie koguaeg hääli lennutame, ei saagi teada, kas see ikka läheb peale ja meeldib rahvale. Ei saa teada kuidas nn neutraalne rahvas hääletab. Samas oleks huvitav teada saada, mida arvatakse...
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by m1ck

                    Olen täiesti nõus võimalusel sest pühast üritusest osa võtma, kuid samas mõtlen...kui meie koguaeg hääli lennutame, ei saagi teada, kas see ikka läheb peale ja meeldib rahvale. Ei saa teada kuidas nn neutraalne rahvas hääletab. Samas oleks huvitav teada saada, mida arvatakse...
                    jah aga sa ütled nn. teine rahvas, kui tuleb nt. Anaconda, siis ka ju on olemas teine rahvas, seega mina....seega igalühel omad fännid

                    Kommentaar


                      #11
                      küll tänapäeva noorusele meeldib kohe ühte posti mitu korda panna


                      aga jah mul suht pohui mida teisele raffale meeldib kuulata... EESTI MAAILMAMEISTER
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Nonih. 3.35 sel nädalal. 5 korda helistasin, kokku 25 p siis, kuid keegi jah oponeeris, kokku mingi üle 200 kõne...



                        tahaks siinkohal edastada suured tänud kojamehele ja EFF'ile, üritus oli kasulik mõlemale. Nimelt loositi saates välja suurem hulk shokolaadi, mille MINA võitsin. Kusjuures ei ole iial varem sinna helistanud! . Need emotikonid kirjeldavad minu hetkeemotsioone.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          mina helistasin 4 korda

                          aga krt mingid directorsi või korvpalli fännid helistasid vist
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            ma kandsin ka selle eest hoolt et genka ja sõbrad ei jõuaks eff'ist ette
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...
                              P.S. Ma just mõtlesin, et keegi jalkafänn võiks võita selle shokolaadi värgi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X