320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti maailmameister

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Ertai

    Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...
    P.S. Ma just mõtlesin, et keegi jalkafänn võiks võita selle shokolaadi värgi
    Kusjuures ma nagu üldse ei pannud tähele, et midagi loostiti, kuid hiljem elistati, võeti nimi ja öeldi, et võetakse ühendust, siiamaani pole veel võetud, pinge kasvab...
    Mäletan ma õigesti, et enda kõrgune pidi see mägi olema?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by m1ck

      Orginally posted by Ertai

      Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...
      P.S. Ma just mõtlesin, et keegi jalkafänn võiks võita selle shokolaadi värgi
      Kusjuures ma nagu üldse ei pannud tähele, et midagi loostiti, kuid hiljem elistati, võeti nimi ja öeldi, et võetakse ühendust, siiamaani pole veel võetud, pinge kasvab...
      Mäletan ma õigesti, et enda kõrgune pidi see mägi olema?
      Pikk sa oled siis Nagu müürsepp või hoopiski mõni kääbik?

      Kommentaar


        #18
        Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by kojamees

          Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.

          Ma kardan, et ei lasta valida, mingit Daim'i vist antakse, mille reklaam seal oli, jah. Võiks nüüd sellegi mulle anda, ära unustanud selle kõne?

          Ertai, ma olen 173 cm, ma ei tea, mis süsteemi järgi sa arvutad, see kuulub ehk kategooriasse pikk kääbik? lühike müürsepp?
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by m1ck

            Orginally posted by kojamees

            Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.

            Ma kardan, et ei lasta valida, mingit Daim'i vist antakse, mille reklaam seal oli, jah. Võiks nüüd sellegi mulle anda, ära unustanud selle kõne?

            Ertai, ma olen 173 cm, ma ei tea, mis süsteemi järgi sa arvutad, see kuulub ehk kategooriasse pikk kääbik? lühike müürsepp?
            Jääd siis sinna pikkusemõõtu jah

            Kommentaar


              #21
              ausalt ma lähen parem ise järele... saad mingi üle 10 cm'i rohkem shokulaadi
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                Ma arvan, et see 10 cm ei ole nii tähtis, hea et niigi palju saan, kusjuures kõne on juba tehtud ja kui hunnik kokku saab, lähen omme järgi. Soovige mulle head mugimist!(eks ma jagan teistele ka natuke... )

                PS: Eesti, maailmameister! Tänan sind, Püha Hümn!
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #23
                  Vahest on jalgpallist ka kasu.Suured tänud teile helistamast.Ega oskagi ennustada kas järgmise saate peab vastu.Nagu näha on paljudele Futt vastukarva.Kas teeme neile ära???
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    kui sa reedel seda hunnikut trenni kaasa ei too.., siis tulen sulle koju ja söön kõik ära... külmkapi söön ka tühjaks
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by kojamees

                      Vahest on jalgpallist ka kasu.Suured tänud teile helistamast.Ega oskagi ennustada kas järgmise saate peab vastu.Nagu näha on paljudele Futt vastukarva.Kas teeme neile ära???
                      Mina helistan kindlasti, kui vähegi võimalust on!
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #26
                        mina ka helistajate killast
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by kojamees

                          Vahest on jalgpallist ka kasu.Suured tänud teile helistamast.Ega oskagi ennustada kas järgmise saate peab vastu.Nagu näha on paljudele Futt vastukarva.Kas teeme neile ära???
                          Üritada võib alati
                          Igatahes järgmine kord on üpris raske...kui saada kohe koht kolme hulgas on hää

                          Kommentaar


                            #28
                            Järmine kord tuleb lihtsalt rohkem helistada, võiks ju korra-paar ka võita! :Уlu:
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              #29
                              Seekord õnnestus miski neli korda jällegi Aga laulu alguses, hiljem oli võimatu
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar


                                #30
                                Suur tänu kõikidele helistajatele.Kas seekord tuli kommikott ka meile?Nüüd ootab ees viimane ja kõige raskem katsumus.Viimaselt kohalt alustada on üsna kole ja raske.Lootus sureb viimasena.Suured tänud teile kõigile .
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X