Lehekülg 1, kokku 4 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 71
    Eesti koondislane Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane eesti maailmameister

niih!

mis ma algatuseks tahan öelda, on see, et maailmameistrilaulu nii positiivset esitlust teleka seest ei oleks ma mitte oodanud ja sellega tänud ja kummardused esinejate, operaatorite ja muu sellise seltskonna suunas...

aitähh, te olite tublid!

aif.

p.s. samas... krt, kes v6is olla see seltskond, kes meile hoolsasti oponeeris?...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by aiFo

niih!

mis ma algatuseks tahan öelda, on see, et maailmameistrilaulu nii positiivset esitlust teleka seest ei oleks ma mitte oodanud ja sellega tänud ja kummardused esinejate, operaatorite ja muu sellise seltskonna suunas...

aitähh, te olite tublid!

aif.

p.s. samas... krt, kes v6is olla see seltskond, kes meile hoolsasti oponeeris?...
    Asi nii et ma kunagi ei helista aga eile sai kaks korda laulule 5 pandud...järgmine kord võix iga norm fänn kell vähegi võimalust 5 panna yks kordki

Algupärane

Mul õnnestus 4 korda kätte saada, rohkem mitte. Loomulikult andsin 5 punkti.

[b]E.F.F - "Eesti, maailmameister", parim muusikvideo, mis eales tehtud!!
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Senaator Kasutaja Sen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

tõesti oli lahe video..

sain 5 korda moblalt ja 5 korda lauatelefonilt helistada..

a suur helistamiste arv siiski näitas, et keegi meile oponeeris

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by Senmaster

tõesti oli lahe video..

sain 5 korda moblalt ja 5 korda lauatelefonilt helistada..

a suur helistamiste arv siiski näitas, et keegi meile oponeeris
    kas jutt on 7 vaprast? magasin sõna otseses mõttes maha.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ma juba tükk aega imestan, et millest jutt käib. Või, et Seitse vaprat. Eks siis nädalalõpp peab vaatama.

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kõikide (Eesti) vutifännide püha kohus peaks olema see laul nn. "kevadesse viia". Ise olen tuttavate hulgas kihutustööd juba teinud. Viisi peaks lendama hakkama nii, et vähe pole
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Mayhem

Kõikide (Eesti) vutifännide püha kohus peaks olema see laul nn. "kevadesse viia". Ise olen tuttavate hulgas kihutustööd juba teinud. Viisi peaks lendama hakkama nii, et vähe pole
    Sama lugu
    P.S. Täna kella 7-mest olge valvel!!!

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Olen täiesti nõus võimalusel sest pühast üritusest osa võtma, kuid samas mõtlen...kui meie koguaeg hääli lennutame, ei saagi teada, kas see ikka läheb peale ja meeldib rahvale. Ei saa teada kuidas nn neutraalne rahvas hääletab. Samas oleks huvitav teada saada, mida arvatakse...
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by m1ck

Olen täiesti nõus võimalusel sest pühast üritusest osa võtma, kuid samas mõtlen...kui meie koguaeg hääli lennutame, ei saagi teada, kas see ikka läheb peale ja meeldib rahvale. Ei saa teada kuidas nn neutraalne rahvas hääletab. Samas oleks huvitav teada saada, mida arvatakse...
    jah aga sa ütled nn. teine rahvas, kui tuleb nt. Anaconda, siis ka ju on olemas teine rahvas, seega mina....seega igalühel omad fännid

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

küll tänapäeva noorusele meeldib kohe ühte posti mitu korda panna

aga jah mul suht pohui mida teisele raffale meeldib kuulata... EESTI MAAILMAMEISTER
    Pärtel Tomberg

isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nonih. 3.35 sel nädalal. 5 korda helistasin, kokku 25 p siis, kuid keegi jah oponeeris, kokku mingi üle 200 kõne...

tahaks siinkohal edastada suured tänud kojamehele ja EFF'ile, üritus oli kasulik mõlemale. Nimelt loositi saates välja suurem hulk shokolaadi, mille MINA võitsin. Kusjuures ei ole iial varem sinna helistanud! . Need emotikonid kirjeldavad minu hetkeemotsioone.
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mina helistasin 4 korda

aga krt mingid directorsi või korvpalli fännid helistasid vist
    Pärtel Tomberg

info@isepankur.ee

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ma kandsin ka selle eest hoolt et genka ja sõbrad ei jõuaks eff'ist ette
    Pärtel Tomberg

info@isepankur.ee

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...
    P.S. Ma just mõtlesin, et keegi jalkafänn võiks võita selle shokolaadi värgi

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Ertai

Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...
    Kusjuures ma nagu üldse ei pannud tähele, et midagi loostiti, kuid hiljem elistati, võeti nimi ja öeldi, et võetakse ühendust, siiamaani pole veel võetud, pinge kasvab...
    Mäletan ma õigesti, et enda kõrgune pidi see mägi olema?
    The Premiership.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by m1ck

Orginally posted by Ertai

Kusjuures ma nagu üldse ei pannud tähele, et midagi loostiti, kuid hiljem elistati, võeti nimi ja öeldi, et võetakse ühendust, siiamaani pole veel võetud, pinge kasvab...
    Mäletan ma õigesti, et enda kõrgune pidi see mägi olema?
    Pikk sa oled siis Nagu müürsepp või hoopiski mõni kääbik?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.
    Jalgpallihaigla liige.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by kojamees

Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.

Ma kardan, et ei lasta valida, mingit Daim'i vist antakse, mille reklaam seal oli, jah. Võiks nüüd sellegi mulle anda, ära unustanud selle kõne?

Ertai, ma olen 173 cm, ma ei tea, mis süsteemi järgi sa arvutad, see kuulub ehk kategooriasse pikk kääbik? lühike müürsepp?
    The Premiership.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by m1ck

Orginally posted by kojamees

Ma kardan, et ei lasta valida, mingit Daim'i vist antakse, mille reklaam seal oli, jah. Võiks nüüd sellegi mulle anda, ära unustanud selle kõne?

Ertai, ma olen 173 cm, ma ei tea, mis süsteemi järgi sa arvutad, see kuulub ehk kategooriasse pikk kääbik? lühike müürsepp?
    Jääd siis sinna pikkusemõõtu jah

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud