320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti maailmameister

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

    Üra arvasid.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

      Originally posted by jansa


      .. sai üle pika aja 7 vaprat vaadatud ja mis ma näen... Kojamees ja CO hüppasivad seal korvpallidressides ringi ... tea kas on teine kohe kossufänniks hakanud vai?
      ..kui see vastab tõele,siis teen ettepaneku rajada MTÜ Korvpallitaidla

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

        Ei ole seda saadet kahjuks näinud aga kõik minu mittejalgpallisõpradest ja tuttavatest räägivad et see video ja muusika pidid kohutavad olema. Ei ole veel positiivset arvamust kuulnud. Ja mida korvpallisärgid???

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

          Ma üldiselt eestikeelset muusikat ei naudi, kuid see 7 vapras nähtu oli hea!
          5+ Kojamees

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

            Palun Sen ära hakka siia kirjutama oma muusikalisi eelistusi.HÄBI ON.Kui sa mõnikord endale raha hangid,siis osta mõni plaat mille Sa hiljem saad maha müüja ja võlad tagasi maksta.Võlg on võõra oma : ) Jansa sama ka sulle : )
            Tembule soovitan aga mixmitte teha MTÜ Korvpallitaidla..Kahjux ei saanud ma vihjest aru.Sorry eks anna märku.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

              Tähendab, lugu iseenesest ju überkõva... aga... miks need korvpallisärgid ja miskine neegrimooditaidlemine
              Praegast ju oopis moes india muusika, oleks siis võinud oopis nabatantsu hööritada sial
              Cerveza.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                Vastan küsimusele küsimusega.Kas selles laulus on kuskil sõna jalgpall või korvpall ja kas \"Fontaneros\" peab küsima eelnevalt luba erinevatelt fänniühendustelt (Soccernet,JPH,W.E.L.L.Done j.n.e.),mis riietes esineda ja mida laulda?Kas \"Smilers\" küsis kellegi käest nõusolekut ja kas siinkohal kirjutajad on maksnud kinni heliteose salvestamise?
                O.K. see sellex
                Vastan nii nagu oli.
                \"Eesti Jalgpalliliidust vastati sellepeale,kui küsisin saate salvestamiseks Eesti Koondise dresse :\" meile ei meeldi ,kui igasugused mehed koondise dressides mööda linna tolgendavad.Koondisedress tuleb ikka välja teenida\"
                Mina ei oska mitte ühtegi sõna selles lauses rõhutada?!??!
                Lugu sees ja meie võidame
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                  Originally posted by kojamees
                  Vastan küsimusele küsimusega.Kas selles laulus on kuskil sõna jalgpall või korvpall ja kas \"Fontaneros\" peab küsima eelnevalt luba erinevatelt fänniühendustelt (Soccernet,JPH,W.E.L.L.Done j.n.e.),mis riietes esineda ja mida laulda?Kas \"Smilers\" küsis kellegi käest nõusolekut ja kas siinkohal kirjutajad on maksnud kinni heliteose salvestamise?
                  Lisaks ka ühe detaili.

                  Kojal on selles mõttes täiesti õigus, et see ju puhtalt esineja asi, et mida nad kannavad ning kui üks ei toeta, siis pole lihtsalt midagi teha. Samas - see lugu ei mängi arvatavasti enam nii väga jalgpalliloona läbi, sest esitajad samastasid ennast (ise ei näinud, siinsete tekstide põhjal) korvpalliga. Mitte, et selles midagi halba oleks - vastupidi, ainult positiivset.

                  Eha kõik laulud, hüüdlaused ja hümnid pea ka jalgpalli kohta käima. Kui Smilers laulis jalgpallist (ning mulle isegi meeldib see lugu), siis miks ei või Koja vabalt korvpalliriietuses midagi laulda? Looja enda asi täiesti. Ja kui pole korvpallile mõeldud, kas siis millegi jagamine on ka nii jube kogemus?

                  Ja veel: kas laul muutus pärast seda, kui seda korvpalluritele nö. esitleti, kohe halvemaks?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                    Originally posted by kojamees


                    Palun Sen ära hakka siia kirjutama oma muusikalisi eelistusi.HÄBI ON.Kui sa mõnikord endale raha hangid,siis osta mõni plaat mille Sa hiljem saad maha müüja ja võlad tagasi maksta.Võlg on võõra oma : ) Jansa sama ka sulle : )
                    Tembule soovitan aga mixmitte teha MTÜ Korvpallitaidla..Kahjux ei saanud ma vihjest aru.Sorry eks anna märku.
                    .................................................. .................................................. .......................

                    Mida sa sellega öelda tahad.. olen ma sulle võlgu või ei ole mul raha plaatide ostmiseks või mida veel, ehk suutsid sa kuskilt oma aruga välja lugeda et ma midagi Fontaneerose loo kohta halvustavat ütlesin ( ma põhimõtteliselt toetan alati neid inimesi ja aksepteerin kes TEEVAD midagi olgu see siis halvasti või hästi tehtud - jah ,antud loo meloodia ja esitlus mulle ei meeldi ja ma võiks seda ka enda kohapealt pikalt kommenteerida ning see on subjektiivne arvamus, aga ma akseptin seda et keegi midagi on jälle teinud sest muidu ei oleks midagi nagu ka salle märke särke jne fänniatribuutikat ) -
                    sa ennem mõtle ennem kui seda välja ütled mida tatt suhu toob...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'eesti maailmameister\'


                      Sa Koja võiksid paremini mu postituse läbi lugeda. Mina pole seda laulu ega videot näinud, lihtsalt mu tuttavad küsivad kas see vend kes seal laulab on ikka normaalne...
                      Küsisin siis täna Wellingtonis ka rahva käest mis nad arvavad, kõik arvasid et paras p... pidi olema. Ja ütlen veelkord, mina pole seda näinud ja ega tahagi näha.


                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                        Originally posted by kojamees


                        Vastan küsimusele küsimusega.Kas selles laulus on kuskil sõna jalgpall või korvpall ja kas \"Fontaneros\" peab küsima eelnevalt luba erinevatelt fänniühendustelt (Soccernet,JPH,W.E.L.L.Done j.n.e.),mis riietes esineda ja mida laulda?Kas \"Smilers\" küsis kellegi käest nõusolekut ja kas siinkohal kirjutajad on maksnud kinni heliteose salvestamise?
                        O.K. see sellex
                        Vastan nii nagu oli.
                        \"Eesti Jalgpalliliidust vastati sellepeale,kui küsisin saate salvestamiseks Eesti Koondise dresse :\" meile ei meeldi ,kui igasugused mehed koondise dressides mööda linna tolgendavad.Koondisedress tuleb ikka välja teenida\"
                        Mina ei oska mitte ühtegi sõna selles lauses rõhutada?!??!
                        Lugu sees ja meie võidame
                        Natsa off-topic aga tahaks sekka öelda ka oma arvamuse koondise dresside suhtes. Ma olen EJL-ga selle dresside poliitika suhtes lausa 101% nõus, nagu on väljendanud ennast klassikud. Mul on tõesti hea meel, et linna peal ei näe kunagi \"igasuguseid\" koondise dressides tolgendamas - minu jaoks on koondise dress ja mees selle sees püha. Just sellepärast, et see tuleb välja teenida - kas siis saada Eesti koondisesse või saada see mõne Eesti koondise mängija käest. Olen isegi unistanud, et oleks koondise dress kirjaga EESTI selja peal, siis oleks küll ikka ülikõva. Aga kui kõik neid poest osta saaksid, siis ju enam poleks. Igal juhul see päev, kui saan panna selga Eesti koondise dressi, tuleb üks ilusamaid päevi. *nuuks*
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                          Tõepoolest, mida sa tahad sellega öelda? kas ma pean selle plaadi maha müüma mille sa minu juurde jätsid, et selle summa mis sa mulle võlgu oled(meeldetuletuseks piritalt ostetud 3 asja mille sa mulle maksmata jätsid) tagasi saada? Aga üldiselt pole soccernet see koht kus mingeid võlaasju arutada aga kuna sa ise võtsid selle teema ülesse siis vastan samaga. Kui on mingeid probleeme siis kirjuta ehk saan sind aidata ja sa enne tõesti mõtle ennem kui midagi välja ütled mida tatt suhu toob

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                            Selliseid teravaid on alati tore lugeda
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'eesti maailmameister\'


                              seesuuret... eee... hmmmm... poesid-poesid, v6tke tsiba tuure maha... lugege korraks kogu teema läbi ja saate ise aru miks...

                              mulle ntx see uus jalgpallilugu meeldib ja refrään tribyynidel lauldav ja puha... milleks kuradi pärast iriseda...

                              aiFo
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'eesti maailmameister\'

                                ... paistab jah et väiksest süütust naljast on peris kõva poleemika ülesse keerutatud
                                Kahju iseenesest kui niisama lõõpida ja villast visata ei tohi (loe: ei saada aru)
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X