320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Talendijaht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    tahad ma näitan sulle kuidas saab ühe liigutusega lahendada?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      tahad ma näitan sulle kuidas saab ühe liigutusega lahendada?
      seda varianti tean ka mina.selle pärast mul ei ole enam seda asjandust
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #18
        Mis seal keerulist, tuleb üks külg paika panna ja edasine on juba lihtne, kui oskad.

        Kommentaar


          #19
          kui väike olin, lahendasin isegi sellist, paari viie minutiga sai kõik korralikult ära kleebitud

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Mis seal keerulist, tuleb üks külg paika panna ja edasine on juba lihtne, kui oskad.
            krt selle postituse üle mul siiralt heameel.urmar on taas meiega!!!!!!!!ma teen kohe õlle
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #21
              kusagilt 6 või 11 vist oli USA variant sellest kaunitarist ja keenjusest. Seal oli mingi kitajets kes vist oli ruubiku kokkupanemises rekordimees või maailmameister või midagi.

              Muidugi 3x3x3 on nõrkadele...Olemas ka migid 5x5x5 ja 7x7x7 variandid. Meie kangelased siin võiksid alustada aga kuubiku versioonist 1.0, mida maakeeli võiks ka värviliseks täringuks kutsuda.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                krt selle postituse üle mul siiralt heameel.urmar on taas meiega!!!!!!!!ma teen kohe õlle
                Eks ma ikka püüan vahel mõne teate edastada siia keskkonda. Vahepeal olin pikalt välismaal. . Aitäh hea sõna eest.

                Kommentaar


                  #23
                  Jalkameeste etteaste oli jama, sellised "trikid" suudab enamik jalgpalliga tihti tegelev ja palli harjutav vennike hakkama. Kui just esile midagi tõsta, siis ehk maas istudes kõksimist. Aga jah, peale around the worldi muud seal nende poolt ei tulnudki.

                  Ruubikukuubiku tirts oli tase.

                  Ülejäänd saade suht igav.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    #24
                    ruubik on äge jah. Netis pähe õpitud algoritm. Talent kui suur

                    Kommentaar


                      #25
                      huvitav, eelmine aasta oli reporteris eraldi teema selle jaoks, kus nägi ka etteasteid võrgus, nüüd ei leia ma midagi.

                      Kommentaar


                        #26
                        Eino tervist. Ruubiku-kuubiku lahendamise või laulmise õpib iga jorss ära, küll aga palliga trikitamist iga onkel ja iga tädi selgeks ei saa!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #27
                          no see kaie kõrb ei tea spordist üldse midagi ja ega ines ka sellega ei hiilga.sportlastel on seal saates suht raske edasi saada.kui balleti oskad sisi võid võita
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #28
                            Minumeelest oli see jalka etteaste eile äärmiselt igav. Oleks oodanud ikka midagi erilisemalt brassidelt.

                            Kommentaar


                              #29
                              näiteks?
                              ..

                              Kommentaar


                                #30
                                eelmine saade sai mingi vana naine enda liigutamise eest 5 jahhi, tõsiselt see saade on sucks noh. saatejuht ka maha lasta, aitäh!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X