320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Talendijaht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mis zürii jalgpalli etteaste kohta kostis? Saadet kahjuks ise ei näinud.

    Kommentaar


      #32
      joptvõi. Mingi krdi epee-shownumber. Kõik kes JAH ütlesid, lahti lasta. Jubedat talenti oli küll vaja selle teostamiseks.

      Kommentaar


        #33
        Ma ei saa aru.....mis seal saates talendikusega tegemist on?Mingi memm viskab 12kilogrammist sangpommi pea kohale 40 korda,ning on siis jube talent või?
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          #34
          no samamoodi need isad.

          Kommentaar


            #35
            aga kuidas piljardipoiss meeldis?
            FC Otepää II

            Kommentaar


              #36
              tegija. Suvaline järgi ei teeks

              Kommentaar


                #37
                Jep, Eestis pole talle juba vastast, ma usun, et talle ei jää see maailmameistritiitel lihtsalt unistuseks :P Kahjuainult et edasi ei saanud ta, ise küll toetasin teda enda häälega, a ju siis keegi nägi teistes suuremat talenti :/
                FC Otepää II

                Kommentaar


                  #38
                  Usun, et piljardi etteastele oleks kasuks tulnud, kui lööjal oleksid olnud kaasas abiline(sed), kes kuulid jms valmis panevad ning lööja ülesandeks jääb vaid pallid aukudesse tulistada.
                  Ilmselt oleks nii asi näinud välja kiirem ja efektsem, praegu võttis enamuse ajast kuulide paikapanemine ja ilusad löögid ei tõusnud hästi esile.

                  Kommentaar


                    #39
                    No nägin täna kordust. Ja kõige normaalsem neist etteastetest olidki need isad oma lastega. Selliseks asjaks peab ikka harjutama kõvasti ja arvan, et igaüks meist sellega hakkama ei saa - ei julge proovidagi.

                    Kommentaar


                      #40
                      tahad väita, et suurem hunnik isasid saaks hakkama nende piljarditrikkidega, kui selle võimlemisega?

                      Kommentaar


                        #41
                        Tundub, et seda tahad sina siin väita. Mina pole seda öelnud

                        Kommentaar


                          #42
                          Mina väidan, et piljardiga saaks hakkama vähem mehi. Isasid nimetasid sa kõige normaalsemateks, tahtsin vaid teada mida see tähendada võiks

                          See kas nad on ägedamad, armsamad, tublimad ei tohiks minu meelest rolli mängida sellise pealkirjaga saates. Kahjuks või õnneks Juurikas and Co arvas teisiti.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma ei ütle, et nad kõige armsamad ja mis kõik veel olid. Mina ei otsustanud seda selle põhjal, et tublid isad läksid lastega koos trenni. Kõige normaalsemad ses suhtes, et see asi vajab pikka harjutamist, julgust ja tahtejõudu. Isade ja laste seost näen ainult siin sellisena, et mina tõenäoliselt ei julgeks oma lapsega nii teha. Ja need trikid olid tegelikult väga kiftid ja läbimõeldud, tehtud, harjutatud. See oli võitu väärt, mitte, et nad olid armsad. (Ei väida, et teised ei harjutand piisavalt, kindlasti harjutasid. Aga minu silmis olid need mehed lastega paremad).

                            Kommentaar


                              #44
                              nojah. Kui oleks mõni tore tissitar ennast seal lihtsalt ventanud, oleksin ka ilmselt temakesele hääle andnud

                              Kommentaar


                                #45
                                minu arust kogu tobe saade peaks ära lõpetama, sest Eesti inimene ei saa aru mida nad otsivad.. naeruväärne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X