320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uued laulu sõnad ootavad viisi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uued laulu sõnad ootavad viisi...

    ... no nii sõbrad, eile öösel hakkas mind kiusama luule-muusa ja ennem ta mind rahule ei jätnud kui sai valmis sepitsetud paar värsirida. Ja kuna jalkafänne ühendavaid lulutekste millele viise teha on suhtkoht vähe VEEL, siis võtsin endale julguse oma idee välgatus välja pakkuda - arvamuste avaldamiseks ja meloodia katsetusteks....
    Viisi kompositsioon koos tekstiga võiks olla midagi võimast ja kergesti meeldejäävat a la "Glory Glory Man´United", "Blue Is The Colour"(Chelsea hümn) või "Cant del Barca" vms.
    Kuna mul enam pole enam kidra ega sünti siis on mul viisi produtseerimisega tiba raske aga ideed on olemas...
    Äkki tuli liiga militaarne, äkki liiga labane, igatahes loodan et üks pole tegija..st. mida rohkem tekste seda rohkem võimalusi häid laule kokku nuputada....laulurahvas nagu me oleme....

    "Rukkisiniste Diviis"

    Rukkilille sinine- on me diviisi särk (või : Meil rukkilille sinine on sõduritel särk)
    Ja salli peale õmmeldud on kolme lõvi märk
    Kõik ühtseks kokku kogunenud - Maarjamaa pealt pojad
    Kes jumalalt saan`d Lillekülla moodsa pühakoja

    Jah sinised on meie - võitlejate read
    Kes toetavad sind Eesti nii halvas kui ka heas
    On lihtne ära tunda meid - me tuhandete hõik
    See kõlab kõikjal staadioneil - "Täna tuleb Võit"

    ref.: Nüüd vaenlane sa värise, sest tulnud on su tund
    On ilmsiks saamas õudused, sa millest näinud und.
    Ja Eesti-Eesti ela sa, sest see mis kaua ootsime -
    Su SUURED võidud oodata, me ära jõudsime
    (või:suutsime)

    Kui vaenlane on tugev - ning koondab oma väed
    Siis lahing meile raske on kuid paanikat ei näe
    Sest jõudu annab kaaslane ja ühiselt me hääl
    (või: kel puhanum ehk hääl)
    "Ei Eestil, ei Eestil võit tulemata jää!"

    Me laul veel jätkub tänavail kui lahing ammu läbi
    Eesti iial küll ei pea me pärast tundma häbi
    Usk sinusse on meiega ja lootust hoidma peab
    Sest jalgpall meie armastus on surmani - sa tea!

    ref.: Nüüd vaenlane sa värise ......
    RummaBastards!

    #2
    uhuh, kui nüüd silme ette manada, täis Lilleküla staadion, kus 10000-ne inimkoor, laulaks nende sõnadega... see-see võtaks mul küll sita lahti ja paneks emopaugu otse ajju

    sorri "sita" sõna eest

    võimas

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by dreyd

      uhuh, kui nüüd silme ette manada, täis Lilleküla staadion, kus 10000-ne inimkoor, laulaks nende sõnadega... see-see võtaks mul küll sita lahti ja paneks emopaugu otse ajju

      sorri "sita" sõna eest

      võimas
      emopaugu hehe
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        seffid sõnad!
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          tõesti lahe! Nii mõnigi võtab nüüd kidra kätte ja hakkab plõnnima.
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            #6
            Ma hakkasin mõtlema, et kui natuke sõnu kohendada sobiks laulu "Maailm lõpeb maikuus" viis. Iseenesest väga lihtne ja meeldejääv viis.

            Sõnad on igatahes ülikõvad.

            Kommentaar


              #7
              Viimase peal sõnad. Neis on nii patriotismi ,kui jalkafännamist ja staadiongi äramärgitud .Mulle igatahes meeldivad väga.Nüüd viisist. Viis peaks olema selline ,mis on juba tuntud ning lihtsa ,kuid hästi lauldava viisiga.
              Gaskoff-mis viis see Maailm lõpeb maikuus- on ,ei tule
              nigu tuttav ette.
              Jansa , tubli poiss, ütlen ma sulle!!!
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Laulu peaks siit tõmmata saama:
                http://www.hot.ee/jimi/delbros1.mp3

                Kommentaar


                  #9
                  hmmm... salmiosale sobib roti lugu ideaalselt... aint refrääniga on jama... ma istun ilmselt ka tänase öö yleval ja yritan midagi nuputada... kuigi ilmselt on s6nad liialt head, et neid minu viisijuppidega siduda...

                  pRmt!

                  aif.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Tundub, et Jaanus Rumma pea suudab ka lisaks sellele, kuidas järgmine õllts ette saada, ka päris tegijad salmiread välja nuputada
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      ... to Gaskoff

                      Viis on tõesti sobiv (ise tulid need sõnad tegelt Lily Marleeni kaht esimest rida ümisedes) , aga samas kas ei tule sellest mingi autorikaitse jama kaela. Mis bänd see oli üldse ei tulnud ette (Vennaskonda meenutas väga).

                      ... to aiFo

                      See pole üldse nii et sinu või kelle iganes viisi ei sobi ehk siis ei julge välja pakkuda. Mul endal tegelt juba ka mingi meloodia peas kummitab aga mul pole enam kitarre ega sünti mitmed head aastad et neid tostada ja ma arvan et kui kuskil kunagi ikkagi kokkusaada siis pole kõvem lugu sska kui koos sõnu muutes-kohendades ja viisijuppe sobitades saaksime ülikõva loo mis inglastele silmad ette annaksid.Igaljuhul peaks ta selline hea rokk-marss lugu tulema.Kidrad kätte härrased(miks mitte ka proufased)

                      Ja muideks...minu ideaal variandis oleks see selline lugu mida laulaksid u.15-20 enam vähem viisipidavat jalkafänni ja miks mitte ka mõned kobedamad jalpallurid-koondislased.
                      Seda et seda kogu staadion kaasa laulaks..selleks peab mõned aastad ootama (siis teeme staadionilt Live-versiooni)
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #12
                        ... st ma mõtlesin kui linti laulame siis fännid+jalgpallurid.
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vennaskond laulab seda küll, aga enne neid tegi seda Delirium Brothers. Kuskilt jäi mulle silma, et tegemist on traditsionaaliga, seega ei tohiks autorikaitsega probleemi olla (kui ma sellest asjast õieti aru saan).

                          Kommentaar


                            #14
                            Autorikaitsega on pistmist alles siis kui me salvestame selle loo ja anname ta avalikkusele ettekandmiseks,märkides viisi autoriks ise endid.Kui aga me ei vaidlusta originaali autoreid ja ei väida et meie oleme autorid on O:K:
                            See et "Vennaskond" on märkinud traditsionaal,on lihtsaim viis mitte otsida originaalautoreid.
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #15
                              niih! trykkisin ymmer nagu lubasin... jaanuse s6nad pisut kohendatuna "maailm l6ppeb maikuus" viisile... kohendajateks aff, mel ja aif. trahh!


                              "Rukkisiniste Diviis"

                              Jah, rukkilille sinine- on me diviisi särk
                              Ning salli peale õmmeldud on kolme lõvi märk
                              Nii ühtseks kokku kogunend' on Maarjamaa pealt pojad
                              Kes jumalalt saand' Lillekülla moodsa pühakoja

                              Jah sinised on meie - võitlejate read
                              Kes toetavad Sind Eesti nii halvas kui ka heas
                              On lihtne ära tunda meid - me tuhandete hõik
                              See kõlab kõikjal staadioneil - "Jah, täna tuleb Võit!"

                              ref.: Nüüd vaenlane sa värise, sest tulnud on su tund
                              On ilmsiks saamas õudused, sa millest oled näinud und.
                              Ja Eesti-Eesti ela Sa, sest see mis lootsime -
                              Su SUURED võidud oodata, me ära, me ära jõudsime!

                              Kui silmapiiril vaenlane, kes koondab oma väed
                              Siis lahing meile raske on, kuid paanikat ei näe
                              Sest jõudu annab kaaslane ja ühiselt me hääl
                              "Ei, Eesti-Eesti, võit Sul täna tulemata jää!"

                              Me laul veel jätkub tänavail kui lahing lõppenud
                              Ei Eesti häbi tundma pea Sa meie pärast ju
                              Ka Sinusse me usume ja lootust hoidma peab
                              Sest jalgpall meie armastus on surmani - Sa tea!

                              ref.: Nüüd vaenlane sa värise ......
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar

                              Working...
                              X