320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 väikest p6rsast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3 väikest p6rsast

    niih mu armsad s6brad jalgpallis!

    välja pakkuda järgmine asi! kuiv6rd laulu väikesest notsust olete kuulnud k6ik, siis ehk ei teeks paha, kuulata ka asja eestikeelset algupärandit

    winny puhh, kelle 3 p6rsa loo kojamees massidesse t6i, andis mulle lahke loa levitada 3 p6rsa lugu nende samade masside seas... samas harida noori, kes asjast midagi ei tea...

    lugu on ropp... seda te vist teate seega -- esialgne variant, 6rnak6rva versioon...

    originaalis on lugu olemas kahes variandis, millest originaalsem leiab esituse tulevikus, s6ltuvalt vastukajadest...

    ok. mainin veel ära selle, et mina jumaldan winny puhhi ja kui sulle armas futifänn see lugu ei meeldi, siis ära hakka minu vastu viha pidama (sest mina ju armastan sind!), vaid käi julgesti välja oma lemmikbändi futilugu. tänan tähelepanu eest! s6brad, aeg on siirduda lingile:




    head kuulamist!


    aiFo.heas tahtes...


    p.s. winnika s6nad ei kattu täht-tähelt staadionil lauldavaga, v6tke seda lihtsalt kui... hmmm... head tahet!

    p.p.s. m6ni kommentaar ehk?


    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    ... krt meie arvuti küll seda lahti ei ammusta...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3

      Minu oma ammugi mitte. hea ,kui teksti näen lugeda
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Proovi kasutada kõrvaklappe.Sul peaks kõrvaklappide jaoks arvutis auk olema või vea sealt juhe makki või võimu.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          aiFo tõesti tuleb katkendlikult,ma ei tea mis kala aga muud lood mida ma tõmban tulevad igati O:K:
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            katkendlikult?

            varu rohkem kannatust, siis t6mbab ära l6puks...
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              AIFO äkki Winni Puhhi vanad teeks salmile midagi jalkast.Sellest seisukohast et kohtunik kui notsu ja meie kui kuri hunt.???
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar

              Working...
              X