320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Even, noo mis kurat, mis toimub, miks nii taga ?

    Kommentaar


      #32
      pea nii pulki täis oli turniiri pärast, mängudele ei saanud keskenduda, pooled mängijad olid meil kohtunikud, neil sõmati näeod täis kogaueg terve mäng käis meil ropendamine ja üksteise surumine võimatu korraldada ja ise veel osa võtta
      www.ehrakennus.ee
      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas ELauter Vaata postitust
        A
        Sparta SK - Valice Car Pärnu 1-5
        Saku Sporting - AS Toode 4-3
        FC Merimetsa - Valice Car Pärnu 1-4
        Sparta SK - Saku Sporting 4-3
        AS Toode - Valice Car Pärnu 2-4
        FC Merimetsa - Saku Sporting 0-5
        Sparta SK - AS Toode 4-1
        Valice Car Pärnu - Saku Sporting 2-4
        FC Merimetsa - AS Toode 4-4 (penaltidega võitis Merimetsa 5-4)
        Sparta SK - FC Merimetsa 7-4

        B
        Puhurvill/Pride - Shark United 2-3 (lisaajal)
        A&A Kinnisvara - Rockstar 5-3
        Augur - Shark United 5-0
        Puhurvill/Pride - A&A Kinnisvara 3-4 (lisaajal)
        Rockstar - Shark United 6-1
        Puhurvill/Pride - Augur 1-5
        A&A Kinnisvara - Shark United 4-1
        Rockstar - Puhurvill/Pride 2-3
        Augur - A&A Kinnisvara 2-1
        Rockstar - Augur 2-1



        A grupp
        Saku Sporting 9p
        Valice Car Pärnu 9p

        Sparta SK 9p
        FC Merimetsa 3p
        AS Toode 0p

        B grupp
        Augur 9p
        A&A Kinnisvara 9p

        Rockstar 6p
        Puhurvill/Pride 3p
        Shark United 3p


        Poolfinaal

        Saku Sporting - A&A Kinnisvara 0-2
        Augur - Valice Car Pärnu 0-3

        3-4 koht

        Saku Sporting - Augur 2-2 (penaltidega võitis Augur 2-3)

        1-2 koht

        A&A Kinnisvara - Valice Car Pärnu 3-1


        Parim väravakütt: Taavo Velt (Saku Sporting) 9 väravat
        pane kogu väravalööjate edetabel ka ülesse!
        ja soovitusex järgmisex aastaks nr1 korralikud kohtunikud! kellel olex ka kaardid kaasas!
        ja need kes alt ära hüppasid viimasel hetkel NEED POLE MINGID KOHTUNIKUD, vaid mingid tugitooli kohtunikud!
        nr2 peab olema kahte värvi veste!
        nr3 võiks olla tahvel koos tulemustega(seekord muidugi ilm seda eriti ei lubanud)
        nr.4 ... njah pole hullu järgmine aasta paistab kindlasti ka päike!
        ja sry et üle keesin seal kohtuniku üle! see ajas närvi!

        aga suvel kohtume veel!

        Kommentaar


          #34
          Tahvel tulemustega oli olemas, aga polnud kuskile panna seda sellise ilmaga!


          Järgmine aasta vist ei tulegi enam seda üritust,
          Sellise ilmaga on seda üritust ikka väga raske korraldada, sebida jne.
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas ELauter Vaata postitust
            Tahvel tulemustega oli olemas, aga polnud kuskile panna seda sellise ilmaga!


            Järgmine aasta vist ei tulegi enam seda üritust,
            Sellise ilmaga on seda üritust ikka väga raske korraldada, sebida jne.
            esimene läheb alati aia taha!!!

            aitan teist sul korraladada tee see asi traditsiooniks.. ei anna alla!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
              pane kogu väravalööjate edetabel ka ülesse!
              ja soovitusex järgmisex aastaks nr1 korralikud kohtunikud! kellel olex ka kaardid kaasas!
              ja need kes alt ära hüppasid viimasel hetkel NEED POLE MINGID KOHTUNIKUD, vaid mingid tugitooli kohtunikud!
              nr2 peab olema kahte värvi veste!
              nr3 võiks olla tahvel koos tulemustega(seekord muidugi ilm seda eriti ei lubanud)
              nr.4 ... njah pole hullu järgmine aasta paistab kindlasti ka päike!
              ja sry et üle keesin seal kohtuniku üle! see ajas närvi!

              aga suvel kohtume veel!
              ah ära nuta nii palju, korja vähem palle väravast ja siis läheb teil paremini.
              Kuri keel on teravam, kui nuga

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
                ah ära nuta nii palju, korja vähem palle väravast ja siis läheb teil paremini.

                mis see palli korjamine siia puutub??

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
                  mis see palli korjamine siia puutub??
                  et ära lase palle väravasse, kaitse ära.
                  Kuri keel on teravam, kui nuga

                  Kommentaar


                    #39
                    Jaurate siin Üldjoontes oli ju kõik vägev!!! Turniire võiks veel rohkem toimuda üle eesti, ma mõlen just selliseid, kus saavad ka meistriliiga omad osa võtta!
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      #40
                      Aga nägid...üks pühapäev...lausa viie meeskonna jagu mehi oli korraga Kakumäe rannas...selleks polnud isegi reklaami vaja teha....et äkki ei peagi olema välja karjutud reklaamiga üritus, piisab sellest, kui meeskonnad kogemata satuvad trenni tegema, ja turniir korraldatud...isegi karikaid ei jagatud...ga arahul olid kõik....ka "vilemeestega"
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        #41
                        See oli vägev pühapäev viis meeskonda aga meie meeskonnast olid esindatud 2 meest
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          #42


                          Even ära põe miskit.Täitsa ok oli.Rannajalgpalli tuleb lihtsalt nautida,vahepeal läks jah käest ära kohtunikega ja nad lasid endale liiga pähe istuda aga pole hullu.
                          Järgmine aasta kindlasti veel!!!
                          Kas kuskil muidu pilte ka näeb?

                          Kommentaar


                            #43
                            ma pärnus alles, homme tallinnasse koju ja siis panen ülesse kogu kupatuse kodulehele

                            Tegelt oli plaan veel midagi korraldada hooaja lõpus, aga jah
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas fcmerimetsa Vaata postitust
                              Even ära põe miskit.Täitsa ok oli.Rannajalgpalli tuleb lihtsalt nautida,vahepeal läks jah käest ära kohtunikega ja nad lasid endale liiga pähe istuda aga pole hullu.
                              Järgmine aasta kindlasti veel!!!
                              Kas kuskil muidu pilte ka näeb?
                              Ei tea, palju kohtunikud mängudega teenisid. Olid nad ka litsenseeritud kohtunikud? Kui ei, siis täpseid reeglite tundmist raske nõuda.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                                ma pärnus alles, homme tallinnasse koju ja siis panen ülesse kogu kupatuse kodulehele

                                Tegelt oli plaan veel midagi korraldada hooaja lõpus, aga jah
                                Kuna korraldame ise Varbla Rannajalgpalliturniiri, siis oleme nõus Teid oma kogemustega aitama ja toeks olema. Koostöös peitb jõud!!!

                                Loomulikut võiks analoogseid üritusi rohkem olla. Hea, kui inimesed oma lemmik spordialadel oma kogemusi proovile saavad panna. Samuti peaksid toimivad üritused saama traditsiooniks.

                                Ise turniiri korraldades ja samal ajal ka võisteldes on ränk küll. Olen ise sellega kursis.

                                Pärnus rannas on ses suhtes hea üritust korraldada (sile liivaväli, juba linnavalitsuse poolt puhastatud liiv ja praktiliselt kõik asjad käe-jala juures). Varbla Rannajalgpalliturniiri korraldamisel peame igal aastal väljaku laskma siledaks lükata, mis tegelikkuses läheks maksma ca 20000.- eeki, kuid seda tehakse meile toetuskorras (meri lükkab talvel liiva jälle kuhja ja toob prahi randa). Samuti vajab liiv puhastamist. Kõik see nõuab aega, head ja töökat korraldusteami ning tegelikkuses ka parajat finantsi. Samuti piirdeaedade transport Pärnust võistluspaika ja tagasi ning nende liivaväljakule vedamine võtab tohutu aja. K.a 8 jalgpallivärava vedu võistluspaika ja nende lohistamine liivale on paras vaev.
                                Rahalises vääringus on auhindade osakaal muudest kulutustes suhteliselt väike.

                                Kokkuvõttes võib öelda, et alati on hea, kui on arenemismaad. Siis saavad kõik öelda, et näed, sel aastal oli üritus palju parem, kui eelmisel.
                                aGo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X