320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2018 & 2022

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Reklaami võib kindlasti teha. Homsest peaks kõikjal Eestis müügil olema Õhtulehe 100-leheküljeline MMi eri.
    Seinale kleebitava tabeliga?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Reklaami võib kindlasti teha. Homsest peaks kõikjal Eestis müügil olema Õhtulehe 100-leheküljeline MMi eri.

      Pärnus/Sindis oli vist täna juba, onu helistas enne.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Seinale kleebitava tabeliga?
        Jah..

        Kommentaar


          Väga kena tabel, aitäh! Läks juba ukse peale üles.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Tänapäeval peale peegli ja seinakella pannakse veel midagi seinale ve
            Okei ukse

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Maccal on teistsugune tänapäev. Ülejäänutel on nutitelefon, brauser, wiki või mõni muu leht, kus on kõik tabelid, kellaajad ja tulemused reaalajas.
              Sa elad mingis omas maailmas. See tabeli asi on nii tõsine, et kui keegi üldse helistab selle ajakirja pärast, siis teemaks on, et turniiritabel oli hea/halb. See on müügis täiesti võtmeargument, miks see on kollasega seal üleval rõhutatud ning Šveitsi teadlaste poolt testitud lahendusega tehtud.

              Tõsiselt.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Jah, ma tean, et on maccast vanemaid inimesi, kes ei kasuta interneedust. Ma rääkisin kitsalt foorumi kontekstis.
                Seda naljakam. Inimene, kellele meeldib inglise huumor ja ei kasuta vanakooli tabeleid? Sa oled vist marsielanik.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Yle lehel on avatud fännimasin. Selgub, et mulle sobivad Belgia ja Taani, Argentiina aga sugugi mitte. Ja just nii see ongi!
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Yle lehel on avatud fännimasin. Selgub, et mulle sobivad Belgia ja Taani, Argentiina aga sugugi mitte. Ja just nii see ongi!
                    Päris pull asi. Sain esimeseks Horvaatia ja teiseks Uruguai. Pigem on need reaalsuses vastupidi, aga just sellised minu top 2 eelistused ka on. Viimasel kohal on Hispaania, kelle jalgpalli ma üldse ei salli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Päris pull asi. Sain esimeseks Horvaatia ja teiseks Uruguai. Pigem on need reaalsuses vastupidi, aga just sellised minu top 2 eelistused ka on. Viimasel kohal on Hispaania, kelle jalgpalli ma üldse ei salli.
                      Täitsin samasugust asja postimehes vms, sain Inglismaa. See oli küll wtf.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Yle lehel on avatud fännimasin. Selgub, et mulle sobivad Belgia ja Taani, Argentiina aga sugugi mitte. Ja just nii see ongi!
                        Kuskil sisemuses vist tõesti fännan prantslaseid. Hea teada

                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Brasiilia it is. Huvitav kas tõesti täpne :d

                            Kommentaar


                              Portugal
                              Belgia
                              Horvaatia

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Portugal
                                Belgia
                                Horvaatia
                                Üllatav valik.
                                Ma pole enda jaoks veel selgeks saanud, kes võiks olla selle MM musthobune, tahaks nagu loota, et äkki Islandi karumõmmid teevad miskit, aga karvane tunne, et 2 järjest turniiri väiksed üldjuhul ei üllata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X