320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2018 & 2022

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rilleputs on see, kes ei taha seda avada, nii nagu mina pidin tegema.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      See ei olegi vist enam mingi kadedus vms, kui see tegelane kirjutab meie kohta miskit. Tegemist on puhta kromosoomide kadumisega peast. Agoonia tipptase.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        See ei olegi vist enam mingi kadedus vms, kui see tegelane kirjutab meie kohta miskit. Tegemist on puhta kromosoomide kadumisega peast. Agoonia tipptase.
        Ei, see on klikkide püüdmine.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Ei, see on klikkide püüdmine.
          See on tööandja tellimus. Niipea kui Linnamäel õnnestub mõni jalka suurturniir endale napsata, hakkab sealt tulema oode suurele jalgpallile.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Maailma parim MM pooltühjade tribüünidega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Maailma parim MM pooltühjade tribüünidega.
              Kaasanis küll nüüd pooltühjad tribüünid pole. Teise poolaja alguses oldi lihtsalt pirukasabas.

              Kommentaar


                Peruu Taani ja pasunad? Wtf? Väga häiriv pinin. Isegi vist hullem kui see 2010 värk oli. Kui keegi Putinit tunneb võiks talle edasi öelda, et see ei sobi mitte.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  +1 ma ei saa inimestest aru, mis neil debiilikutel viga on?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    VAR toodab korralikult. Penaltid MMil

                    1994 - 15
                    1998 - 18
                    2002 - 15
                    2006 - 17
                    2010 - 15
                    2014 - 13
                    2018 (esimese 12 mänguga) - 7

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      VAR toodab korralikult. Penaltid MMil

                      1994 - 15
                      1998 - 18
                      2002 - 15
                      2006 - 17
                      2010 - 15
                      2014 - 13
                      2018 (esimese 12 mänguga) - 7
                      Penaltite rohkus on selle MM-i algust ilmestanud, kuid pole kindel, et seda vaid "tänu" VAR-ile. Kõik on ilmselged vead olnud ja oleme ausad, mõni penalt on ka andmata jäänud.

                      Lõuna Korea ja Rootsi vahelises mängus visati muidugi õhku mõnus spekulatsioon, et ilma VAR-ita oleks viletörts kohe tulnud. Raske öelda muidugi, aga viga kastis oli nii ilmselge, et mitte ei tahaks uskuda, et seda ei nähtud. Siis muutub asi muidugi juba jamaks kui enam ei juleta iseseisvalt otsuseid vastu võtta.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Kalkun - VAR-iga on juhuslikkus jalgpallist kadunud. okkkkkkkkkkkk

                        Kommentaar


                          Ma pole kõiki mänge väga põhjalikult vaadanud. Aga kas ma eksin, kui ma väidan, et seni pole mingeid räigeid kohtunike ämbreid läbi läinud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Ma pole kõiki mänge väga põhjalikult vaadanud. Aga kas ma eksin, kui ma väidan, et seni pole mingeid räigeid kohtunike ämbreid läbi läinud?
                            Kui tavapäraselt on just alagrupifaasis MM-idel kohtunikud vaat et (taga)räägituimad kodanikud, siis seekord tõesti ei ole nii palju põhjust neid ja nende otsuseid kiruda. Ses mõttes on seekordne MM küll väga positiivne olnud.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kui tavapäraselt on just alagrupifaasis MM-idel kohtunikud vaat et (taga)räägitumad kodanikud, siis seekord tõesti ei ole nii palju põhjust neid ja nende otsuseid kiruda. Ses mõttes on seekordne MM küll väga positiivne olnud.
                              Tribüünide täituvus on ainukene negatiivne keiss.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Tribüünide täituvus on ainukene negatiivne keiss.
                                Siin on erinevaid põhjuseid. Näiteks seegi, et suur osa pileteid jagatakse alaliitude vahel ja kohapeal jäävad need läbi müümata. Inglismaa, Saksamaa ja co puhul pole see mõeldav, aga nii mõnegi riigi puhul on see ühe põhjusena välja toodud.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X