320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2018 & 2022

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    var rikub mängu tempot ja juhuslikkus kaob mängust
    Mõistan su irooniat, aga mis kalkun siis valesti ütles? Mu meelest on tal õigus, vahetu emotsioon ongi peamine, mis teeb jalgpallist jalgpalli.

    Kommentaar


      mis on parem diavitud penalt ja võit või paus minut ja aus tulemus?

      Nnahui, vahetused võtavad ka tempot maha. Emotsioon kaob ära millest? Kui värav lüüakse ja see hiljem tühistatakse saad ju oma hetkerõõmu kätte. Milles kühvel?

      Kommentaar


        Ma olen ka rahul otsusega. Aus oleks ka Neymarile kollane võimendamise eest ka näidata. Aga ei ole kindel, kuidas see reeglitega sätestatud on.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mõistan su irooniat, aga mis kalkun siis valesti ütles? Mu meelest on tal õigus, vahetu emotsioon ongi peamine, mis teeb jalgpallist jalgpalli.
          Minule andis väge hea vahetu emotsiooni hetk kui neymarilt penalti ära võeti (Y)

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            mis on parem diavitud penalt ja võit või paus minut ja aus tulemus?

            Nnahui, vahetused võtavad ka tempot maha. Emotsioon kaob ära millest? Kui värav lüüakse ja see hiljem tühistatakse saad ju oma hetkerõõmu kätte. Milles kühvel?
            Võimalik. Mina antud seisukoht teemal ei poolda VAR , sest ma tunneN telekast vaadatanuna, et miski kaob sealt ära. Samas, teema püstitust on tõsine. Võib-olla Dannar peaks vutifännidega mingi küsitluse vms tegema ja siis selgub tõene tõde. Mina annan kindla ei.

            Kommentaar


              kas need grupimängu võidupisarad (sh sõltumata edasipääsust) on alati nii populaarsed olnud?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Järgmise reeglitemuudatusena soovin, et hokist võetakse üle karistus nimega embellishment. Vea tegijale kaart, ilukukkujale samasugune kaart. See Neymari teater ei olnud ainuke, mingi hetk kutsusin kultuurilembest abikaasat teatrit vaatama, kui kaks kostariikalast vajasid arstiabi pärast seda, kui Neymar ja Marcelo neid patsutasid. Ilmselge lugupidamatus jalgpalli vastu.
                Marcelo patsutatud mees tegi puhast teatrit, samas mulle tundus, et Neymarilt sai kostariikalane tõesti kogemata päris tugeva obaduse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Järgmise reeglitemuudatusena soovin, et hokist võetakse üle karistus nimega embellishment. Vea tegijale kaart, ilukukkujale samasugune kaart. See Neymari teater ei olnud ainuke, mingi hetk kutsusin kultuurilembest abikaasat teatrit vaatama, kui kaks kostariikalast vajasid arstiabi pärast seda, kui Neymar ja Marcelo neid patsutasid. Ilmselge lugupidamatus jalgpalli vastu.
                  Iseenesest nõus aga kui kontakt oli ju? Fantoompuute puhul kaart peaks olema selge aga eks Ladina-Ameerika boiztel on teistsugune valutunnetus vms äkki.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    kas need grupimängu võidupisarad (sh sõltumata edasipääsust) on alati nii populaarsed olnud?
                    Neymar nuttis, sest kui võitu poleks tulnud, läinuks esikülgedele tema limbotants

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Tegelt on küll võimalik öelda, kas puude oli selline, mille peale täisjõus mees peaks pikali kukkuma, 5 kukerpalli tegema ja nutma puhkema. On.
                      Need silmad, mis videot silmates dzaule suudavad mõõta ja muid asjaolusid, on väärt rämedat pappi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Penaltide Maailmameistrivõistlused

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Jutt või asi. Heaküll, täiskiiruse puhul piisab tõesti väiksest tonksust, et suur mees muru närima panna, aga need eided langevad ju ka käega patsutamise peale. Ja ka kohapeal tammudes palli pärast võideldes, kui tundub, et vist ikka ei saa palli endale. Või kui särgist natuke sikutatakse. Siin ei ole midagi õigustada, pehmod on vuti vallutanud.
                          Ma saan väga hästi aru, mida sa mõtled, kuid nüannse on väga palju.
                          Näiteks kõige õrnem puude vastu ninaotsa Võib viia tasakaalu, teha silmad vesiseks ning olla kuratlikult valus - ma usun, et 99% inimesteks naeraks taolisesse olukorda sattunud mängija "näitlemisoskust".
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ma saan väga hästi aru, mida sa mõtled, kuid nüannse on väga palju.
                            Näiteks kõige õrnem puude vastu ninaotsa Võib viia tasakaalu, teha silmad vesiseks ning olla kuratlikult valus - ma usun, et 99% inimesteks naeraks taolisesse olukorda sattunud mängija "näitlemisoskust".
                            Kas sa siis vehid kätega, haarad näost, röögid kogu kõrist ja keerled neli korda mööda muru?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas sa siis vehid kätega, haarad näost, röögid kogu kõrist ja keerled neli korda mööda muru?
                              Teater/dramatiseerimine on teine teema, kuid samas - kuidas anda kohtunikule edasi info, et sa oled perses? Saadad e-posti?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar

                              Working...
                              X