320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ronaldo vahetamine Beckhami vastu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    haha see on nii hale-naljakas kui MartinSlikud mikk ja Artur olla proovivad

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Maarek

      Orginally posted by m1ck

      Ärge lootkegi, et becks kuhugi läheb! Beckham jääb ManUsse, klubisse mida ta armastab, poh, palju need pastaõgijad talle pakuvad! Pange tähele, leping on signitud juba lähema aja jooksul.
      Eks seda klubi armastamise juttu ole me kõik kuulnud, aga kui dollarid silme ees hüplema hakkavad, siis pole mingist armastusest enam sooja ega külma.

      Olen enam-vähem kindel, et nii Keane kui Beckham lasevad ManU-st vabaagentidena jalga kuna viimane ei raatsi korralikku plekki välja jagada.
      Keane ei lähe küll kuhugi. A Beckham on nii staariks ära läinud, et võiks maha müüa jah ta. Saaks korraliku papi ja mehi on ju asemele küll panna sinna. Aga Ronaldot küll ei taha eluilmaski.
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Miq

        Keane ei lähe küll kuhugi. A Beckham on nii staariks ära läinud, et võiks maha müüa jah ta. Saaks korraliku papi ja mehi on ju asemele küll panna sinna. Aga Ronaldot küll ei taha eluilmaski.

        Kutsuge mind naiivseks, kuid ega see becks siiski ise ka ei tahaks kuhugi minna, oleksin suuresti üllatunud, kui see juhtuks.

        100% kindel on aga see, et sellist ronaldo-becksi diili ei toimu, kuna huvitatud on vaid ehk inter, ei ronaldo ega becks ei tohiks huvitatud olla. Pealegi pole meil selle ronaldoga midagi teha nüüd, kui on ruud ja diego.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #19
          TEGELIKULT

          Armastus klubi vastu võib ju olla , aga sportlik väljakutse kaalub selle üles. Sest armastus on neil mitte klubi vastu vaid klubi personali vaheline, mitu aastat on samad näod sõbralikult ja vennalikult seda võistkonda tipus hoidnud, aga igal asjal on lõpp . Ferguson lahkub , see peaks ütlema kõik, siis ei hoia mingi asi ka mängijaid seal kinni, usun et paari aasta jooksul lahkuvad 4-5 ManU tähtsamat mängijat. Becks võib täitsa vabalt Interisse minna, Naine oleks kindlasti selle mõttega päri.
          Näeme

          Kommentaar


            #20
            sa oled naiivne mikk

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by m1ck

              Orginally posted by Miq

              Keane ei lähe küll kuhugi. A Beckham on nii staariks ära läinud, et võiks maha müüa jah ta. Saaks korraliku papi ja mehi on ju asemele küll panna sinna. Aga Ronaldot küll ei taha eluilmaski.

              Kutsuge mind naiivseks, kuid ega see becks siiski ise ka ei tahaks kuhugi minna, oleksin suuresti üllatunud, kui see juhtuks.

              100% kindel on aga see, et sellist ronaldo-becksi diili ei toimu, kuna huvitatud on vaid ehk inter, ei ronaldo ega becks ei tohiks huvitatud olla. Pealegi pole meil selle ronaldoga midagi teha nüüd, kui on ruud ja diego.

              kas sa oled näinud diegot üldse mängimas et saad kiidelda et teil ta on

              beckhamil poleks itaalias suurt midagi teha kuna ta oskab isegi tsenderdada erinevalt teistest mängijatest itaalias ja tema tehnika pole ka just võrreldav... aga ronaldo selline habrake nagu ta on võib peris kõvasti viga saada inglise liiga suurtelt kaitsjatelt
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                Jälle mingi suvalise kõlaka pärast kisa kui palju...Ronaldo OLI mängija. Aga praegu on sellise venna, kes ennast kaks korda päevas vigastab vahetamine Beckhami asemele sama hea kui Eesti koondises Maie Parrik Zelinski asemele ründesse.
                Mul on liiv ja sul on savi.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by m1ck

                  Hmm. Milles seisneb sinu probleem? Ilmselt on see isiklik. Ma ei ole nimelt KORDAGI väitnud, et ma ekspert olen ning mul ei ole ka vähimatki vajadust seda olla. Mina olen kommenteerija, kel on õigus arvamust avaldada( see foorumi mõte ongi). Ja sina oled ka kommenteerija, kel on õigus minu kommentaari arvustada, kuid EI OLE õigust mind sõimata.

                  Mul on absoluutselt ükskõik, kellega ükskõik missugune jalgpallur abiellub, peaasi, et platsil oma tööga hakkama saab. Ning antud juhul on mul alust arvata, et sellist laadi naine eelistab Põhja-Inglismaa vihmasele/sudusele tööstuslinnale Põhja-Itaalia ajaloolist linna, kus ilm tunduvalt parem ning kuhu tema abikaasa mõjutamise eesmärgil talle isegi töökohta pakuti. Samas EI KAALU see pakkumine üles tema abikaasa armastust oma maa ja klubi ja kodu vastu ning ka tema oma armastust oma riigi vastu.

                  Edaspidiseks soovitan selliseid avaldusi foorumiinimeste kohta, kelle kompetentsust ei ole sina õigustatud kommenteerima, mitte avalikult levitada, vastasel juhul saabub hoiatus või bänn( roppuste/mõttetuste eest)

                  On veel küsimusi?
                  Ma armastan sind samuti.
                  Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X