320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste SUPERKARIKAS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naiste SUPERKARIKAS

    Täna mängitakse esimest korda välja Eesti naiste Superkarikas. Mängu kulgu saab jälgida sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/

    #2
    Mõneti üllatuslik, aga Flora sai kindla 3:0 võidu

    Kommentaar


      #3
      100 pealtvaatajat!?
      Kui see arv lampi ülespoole ümardatud pole, siis ütlen mina küll, et Pole Paha

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        100 pealtvaatajat!?
        Kui see arv lampi ülespoole ümardatud pole, siis ütlen mina küll, et Pole Paha
        Vist on õige number.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Vist on õige number.
          Ei ole õige nr, 80 oli maksimum, ei tea, kus see võeti . Aga mäng oli ilus, mulle lausa meeldis seda vaadata, väga ründav mäng oli isegi üllatus, aga jah, minu meelest super Superfinaal.

          Kommentaar


            #6
            Päris 100t inimest jah tribüünidel polnud, 100 võis välja tulla koos pallipoiste, kohtunike ja platsil tegutsenud võistkondadega. Mõni üksik vaataja oli ka otsajoone juures oleva aia taga. Aga mäng oli ka minu arvates täitsa põnev. Kui esimesel poolajal oli võimalusi ka Levadial, siis teisel poolajal säras Flora juba märgatavalt rohkem. Nii et karikas pea kohal.

            Palju õnne võitjatele! minu poolt
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              #7
              Mind täitsa üllatas eesti naiste klubijalgpalli nii hea tase. Mäng oli haarav ja väga võitluslik. Vaadatavuselt parem ,kui näit. hiljutine Tuleviku ja Levadia meeste liiga mäng. Ilusad kauglöögid ühepuutega jne. Nautisin täiega. Kahju ,et meie fännid polnud kohal ma usun et te oleks samuti rahule jäänud.Ilusad tüdrukud ja ilus jalgpall
              Eesti Jalgpalli Liidu suhtumist näitas aga mängu lõpp ,kus kaks inglasest tankisti ( koondise peatreenerit ) saadeti karikat üle andma. Vabandage aga nii palju võiks daamide vastu austust olla ,et esimese karika annaks üle kas või keegi EJL -i asepresidentidest või või papa Küttis ,kes on meil ju elukutseline karikamees.
              Aga mõnel Naiste ML-i mängul katsub Flora Viies Sektor kindlasti kohal olla.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                No anna andeks, aga mis neil treeneritel siis viga on? Flora mängijatel oli kindlasti ülimeeldiv koondise treenerite ees triumfeerida.

                Kommentaar


                  #9
                  Tösi seda konspiratsiooniteooriat loeks minagi. Kunn lao välja.

                  Kommentaar


                    #10
                    Pras, postita oma pildiseeria ikka õigesse kohta. Teema olemas ja puha.

                    Kommentaar


                      #11
                      Spämmin siis ummi soovitusel :

                      Siin ka mõned pildid Superkarikast - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=48&lang=est

                      Kommentaar


                        #12
                        Palju õnne võitjanaiskonnale!
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          #13
                          Tore näha, et Flora polegi võistkond kes võidab kõik karikad, mis vähegi võimalik.

                          Kalevi naised suutsid väga ilusti palliga liikuda ja driblada!

                          Samas väravavahtide tase Eesti naiste jalgpallis on alati jätnud soovida ja jäi silma palju kaheldava väärtusega olukordi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Mul on ka hea meel, et Flora kõike ei võida. See on hea märk.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar

                            Working...
                            X