320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varbla Rannajalgpalliturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kus registreeruda saab?

    E: tundub et veel ei saagi aga oleks ka käpp oma mansaga

    Kommentaar


      #17
      Registreerimiseni on veel aega. Hetkel on turniir plaanitud 1. august 2009, kui see kuupäev ainult suuremate võistlustega ei kattu. Registreerima saab hakata ca. kuu enne, kuid sellekohase info edastame aegsasti.
      aGo

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        mis mõttes?
        Purustus tööd tegime tookord kõvasti!alagruppis 7:0 10:0 ja 5:0 võidud siis tuli üks võit veel kindel võit siis läks väljalangemise peale aga seis jäi 4:4 ja läks penaltite peale milles ma suutsin kastanid tulest välja tuua väravas ja poolfinaali võitsime ka mingi 5:3 äkki?Finaalis enam jõudu polnud kellegil ei taha välja vabandada aga nii see oli!saime finaalis vist 5:2 pähe kui ma ei eksi aga oleks võinud veel hullemini saada kui ma oleks ka päris väsinud olnud!Ja olgu ka öeldud siis et raatuse Dt väravavaht Kristo Päkko oli parim väravavaht.Ja ma ütleks et igati õigustatud ka kuna lasin kõige vähem väravaid sisse.

        Aga eks see aasta näeme mis saama hakkab
        See, et paar venda lõid sulle penaltiseerias palliga pihta ei tähenda kohe, et sa õigustatult parim väravavaht olid. Üleüdse pead sa ennast mingiks eriti heaks väravavahiks, mis häirib mind. Alagrupis olid teil lihtsalt nõrgad vastased. Kuidas üldse ühes mängus 4 väravat saab lasta? Kaua see mäng kestis? 90 min?

        Kommentaar


          #19
          mnjaa nii ta on
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
            See, et paar venda lõid sulle penaltiseerias palliga pihta ei tähenda kohe, et sa õigustatult parim väravavaht olid. Üleüdse pead sa ennast mingiks eriti heaks väravavahiks, mis häirib mind. Alagrupis olid teil lihtsalt nõrgad vastased. Kuidas üldse ühes mängus 4 väravat saab lasta? Kaua see mäng kestis? 90 min?
            Ma ei oska midagi öelda, finaalis lõin rahulikult 2 tükki

            Kommentaar


              #21
              parima väravaküti Makuga jäid viiki (Y) See aasta lüpsad meistriliigas Kui ei lähe meistrikasse, siis paneme varbla jälle kinni
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
                See, et paar venda lõid sulle penaltiseerias palliga pihta ei tähenda kohe, et sa õigustatult parim väravavaht olid. Üleüdse pead sa ennast mingiks eriti heaks väravavahiks, mis häirib mind. Alagrupis olid teil lihtsalt nõrgad vastased. Kuidas üldse ühes mängus 4 väravat saab lasta? Kaua see mäng kestis? 90 min?
                minu arust võid sa lõuapoolik 2009 minnaMai pea ennast eriti heaks väravavahiks aga ma olen parem kui mingi muu vendja penaltiseerias ei löönud mulle keegi pihta sa kukk!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  minu arust võid sa lõuapoolik 2009 minnaMai pea ennast eriti heaks väravavahiks aga ma olen parem kui mingi muu vendja penaltiseerias ei löönud mulle keegi pihta sa kukk!
                  Avaldan lihtsalt oma arvamust, ei tohi? Sinu foorumi postitustest võin küll välja lugeda, et sa oled enda arust andekas jms. Juba vahid mingi Kesk-Eesti klubi, alles läksid Tammekasse pingile. Parem kui mingi muu vend.. no mina nii ei arva. Vastased lõid siis väravast üldse mööda? Kui sa räägid, et tõid kastanid tulest välja penaltiseerias, penalteid poleks olnud vajagi kui sa poleks 4 palli enda seljataha lasknud. Mina küll ennast kõvaks meheks ei pea.
                  Proovi pilvede pealt alla tulla. Kui sa oleksid andekas, siis ma sind niimoodi ei kritiseeriks.

                  Kommentaar


                    #24
                    ärge nüüd vaielge siin tehke seda pm teel ?
                    See aasta üritame ka meie paremad olla. Millal mingi koduleht vms uurimiseks valmis saab/on?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Maka Vaata postitust
                      ärge nüüd vaielge siin tehke seda pm teel ?
                      See aasta üritame ka meie paremad olla. Millal mingi koduleht vms uurimiseks valmis saab/on?
                      Kui Te mõtlete rannajalgpalli puudutavat veebilehe osa, siis lisame sinna õige pea reeglid ja juhendi, kuid need on praktiliselt samad nagu eelmine aastagi.
                      Kuid õige pea paneme sinna üles ka väikse videoklipi eelmise aasta turniirist...
                      Videoklipi valmimine venib seetõttu, et me ei leia mingit sobilikku taustamuusikat. Äkki oskab keegi suunata meid sel teemal õigetele rööbastele...
                      aGo

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas eidzio Vaata postitust
                        Kui Te mõtlete rannajalgpalli puudutavat veebilehe osa, siis lisame sinna õige pea reeglid ja juhendi, kuid need on praktiliselt samad nagu eelmine aastagi.
                        Kuid õige pea paneme sinna üles ka väikse videoklipi eelmise aasta turniirist...
                        Videoklipi valmimine venib seetõttu, et me ei leia mingit sobilikku taustamuusikat. Äkki oskab keegi suunata meid sel teemal õigetele rööbastele...
                        Mingi vuti lugu neid päris palju ikka

                        Kommentaar


                          #27
                          http://www.youtube.com/watch?v=yfIrG48Fq5Y Hea video! Annab täisülevaate maailma rannajalgpallist Fanaatikutele läheb südamesse!
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            #28
                            No nii...
                            Panime üles väikse klipi toimunud üritusest...
                            Ega me erilised videotöötlejad ei ole, aga äkki kuidagi kärab ka...

                            Traditsiooniks saanud Varbla Rannajalgpalliturniir...


                            Varbla Rannajalgpalli korraldus team

                            varblaspordiselts@planet.ee
                            +372 51 31 599
                            aGo

                            Kommentaar


                              #29
                              Hea video Meie käärid ka peal ilusti Mingi Raatuse vend nügib mul venda päris kõvasti
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                #30
                                soundtrack on lihtsalt kohutav. muidu tubli töö

                                Kommentaar

                                Working...
                                X