320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varbla Rannajalgpalliturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
    Avaldan lihtsalt oma arvamust, ei tohi? Sinu foorumi postitustest võin küll välja lugeda, et sa oled enda arust andekas jms. Juba vahid mingi Kesk-Eesti klubi, alles läksid Tammekasse pingile. Parem kui mingi muu vend.. no mina nii ei arva. Vastased lõid siis väravast üldse mööda? Kui sa räägid, et tõid kastanid tulest välja penaltiseerias, penalteid poleks olnud vajagi kui sa poleks 4 palli enda seljataha lasknud. Mina küll ennast kõvaks meheks ei pea.
    Proovi pilvede pealt alla tulla. Kui sa oleksid andekas, siis ma sind niimoodi ei kritiseeriks.
    Olen näinud kui see vend tabivere eest väravas seisab. Tõesti, lugedes siin neid sinu postitusi, pead sa end kuradima heaks väravavahiks. Aga ma olen sinu mänge näinud, kui sa tabivere eest oled mänginud. Ma julgeks väita, et sa ei tea väravas seismisest ja sellega kaasnevast tehnikast pooli asju Lihtsalt üks järjekordne, põlvili väravas roomav wannabee KAHN.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas verinevarvas Vaata postitust
      Olen näinud kui see vend tabivere eest väravas seisab. Tõesti, lugedes siin neid sinu postitusi, pead sa end kuradima heaks väravavahiks. Aga ma olen sinu mänge näinud, kui sa tabivere eest oled mänginud. Ma julgeks väita, et sa ei tea väravas seismisest ja sellega kaasnevast tehnikast pooli asju Lihtsalt üks järjekordne, põlvili väravas roomav wannabee KAHN.
      Paika pandud
      Kuri keel on teravam, kui nuga

      Kommentaar


        #33
        Paika võibolla jah, aga ranna ja tavajalku vahe on väga suur
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas ELauter Vaata postitust
          Paika võibolla jah, aga ranna ja tavajalku vahe on väga suur
          Noh ta tahab tavajalkus laineid lüüa, mitte rannas.
          Kuri keel on teravam, kui nuga

          Kommentaar


            #35
            sellepeale pole midagi öelda
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              #36
              Asjakohane küsimus siinsele rahvale...
              Kas keegi oskab öelda, kas kuskilt võiks leida eesti keelsed täispikkuses rannajalgpalli reeglid, mitte kellegi poolt enda ürituse tarbeks mugandatud reegleid...

              Ette tänades...
              aGo

              Kommentaar


                #37
                Põhireeglid, mida peab teadma on üleval http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=235&ids=235 , kuid spetsiifiliselt lahtiseletatud FIFA beach soccer reeglid leaib siit http://www.fifa.com/aboutfifa/develo...ofthegame.html
                Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                www.rannajalgpall.ee
                http://rannajalgpall.ee

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Kari Vaata postitust
                  Põhireeglid, mida peab teadma on üleval http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=235&ids=235 , kuid spetsiifiliselt lahtiseletatud FIFA beach soccer reeglid leaib siit http://www.fifa.com/aboutfifa/develo...ofthegame.html
                  Jah, need inglisekeelsed FIFA beach soccer Laws of the Game on mul olemas... Hetkel käib nende täpne tõlketöö, aga lootsin, et keegi on selle äkki ära teinud...
                  aGo

                  Kommentaar


                    #39
                    FC Shark United

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Änimal Vaata postitust
                      Seal on nii öeldes osalised reeglid kirjas (peamine vajalik info), kuid tegelikud täielikud rannajagpallireeglid on täpselt lahti kirjutatud. Jalgpallireegleid on kokku 17 + lisaks veel Rahvusvahelise Jalgpalli Nõukogu (IFAB) otsused + Jalgpalli Reeglite tõlgendused ja juhised kohtunikele (kokku lehekülgi ca. 45). Rannajalgall hõlmab 18 reeglit + veel natuke ka muud vajalikku, kus on täpselt kirjas kõik vajalik nii mängijale kui ka mängu juhtivale kohtunikule. Ja kui kõik oleksid sellega hästi tutvunud, siis ei tekiks ka väljakul nii palju seletusi mängikatelt kohtunike suunas.
                      aGo

                      Kommentaar


                        #41
                        Kui oeld piisavalt mänginud rannajalgpalli ja telekast seda vaadanud, polegi enam küsimusi, kõik vajalik on rannajalku lehel olemas, vaatad mõnda mängu veel telekast ja ongi olemas. Eesti rannajalku liidu poolt korraldatavatel võistlustel pole nagu kohtunikega reeglite pärast ütlemisi olnud, on olnud rohkem isiklikud probleemid
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          #42
                          Raatuse DT... kas te võtate 23 mai toimuvast turniirist osa? Paluks tasuda osavõtt 1000 eeku

                          See aasta me Varblasse ei saa kuna mängime meistriliigas Raatuse saab meile 23 ndal tagasi teha Kordaks finaali, või mis ?

                          Pärnu Rannajalgpall 2009
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            #43
                            kus toimub 23 turna?

                            Kommentaar


                              #44
                              Natuke turniiril kehtestatud reeglitest...

                              Turniir toimub vastavalt FIFA rannajalgpalli reeglitele (FIFA Beach Soccer Laws of the Game).
                              Erisused ametlikest reeglitest:
                              - võistkonna suurus maksimaalselt 10 mängijat;
                              - väravad on 5 x 2 meetrit;
                              - värava- ja küljejooned on kollase ja musta triibulisest „Superstrong“ piirdelindist.
                              - mängu aeg ei saa olema 3x12 minutit ja täpne mängu kestvus selgub hiljem. Poolte vahetuseks on aega 1 minut;
                              - loobumiskaotuse puhul fikseeritakse turniiritabelisse mängu tulemus 0:3.

                              Peatselt ilmub täpsem info ja juhend meie veebilehele.
                              aGo

                              Kommentaar


                                #45
                                Kuidas siis turna läks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X