320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Ei kannata, kui suurest jäätisekarbist keegi ääre pealt seda pehmemat osa täiega ära kraabib ja siis selle jäätise sellisena tagasi kappi paneb. Fui.
    Tsauka!
    Ma teen alati täpselt nii.

    Lisaks sellele olen ma praetud munadega ülipirtsakas. Täpselt kindla tasemeni peab olema küpsenud (valge osa on krõbe ja kollane on keskelt natuke toores). Kui läheb liiga palju või vähe, siis ma lihtsalt ei suuda seda süüa. Täitsa tihti on olnud selliseid hommikuid, kus ma praen 4-5 muna (kõik peab ükshaaval tegema) ja ühtegi ei söö ära.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Maarja Vaata postitust
      Tsauka!
      Täitsa tihti on olnud selliseid hommikuid, kus ma praen 4-5 muna (kõik peab ükshaaval tegema) ja ühtegi ei söö ära.
      Lihtsam on omletti teha.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        #63
        kui enne magama minekut on pakis viis suitsu, siis ma pean ühe ära tegema kuna uuel päeval peab alati paaris arv suitse pakis olema. ma ei suuda viina pudelist, klaasist, kruusist vms juua. viina suudan juua ainult topsist, läbipaistev plastmass tops.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          kui enne magama minekut on pakis viis suitsu, siis ma pean ühe ära tegema kuna uuel päeval peab alati paaris arv suitse pakis olema. ma ei suuda viina pudelist, klaasist, kruusist vms juua. viina suudan juua ainult topsist, läbipaistev plastmass tops.
          pitsist oled midagi kuulnud?

          Kommentaar


            #65
            pole elusees söönud ube... herneid küll. aga ube mitte.
            ma võin päev otsa vait olla, aga kui õhtu on käes, lobisen lihtsalt 300 sõna minutis ja nii mitu minti järjest. ja siis kui suu väisb ära, lähen minema
            ja mulle ei meeldi pooltühjad hambapasta tuubid... kui hakkab tühjaks saama lähen poodi ja võtan uue... veits nõme

            Kommentaar


              #66
              kui õun vms teine puuvili pole ühtlaselt sama värvi, siis ma lihtsalt ei söö või jätan ostmata. Õun peab üleni tume punane olema ja banaan ei tohi karvavõrdki roheline olla.

              Kommentaar


                #67
                keedetud kartulit söön ainult siis kui on just valminud ehk kui kartul on potis seisnud mingi rohkem kui 5 minta, siis lihtsalt ei lähe alla, mingist mikrolaineahjus soojendamisest vms pole mõtet rääkidagi - ei sobi!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  #68
                  Täpselt kindla tasemeni peab olema küpsenud (valge osa on krõbe ja kollane on keskelt natuke toores). Kui läheb liiga palju või vähe, siis ma lihtsalt ei suuda seda süüa. Täitsa tihti on olnud selliseid hommikuid, kus ma praen 4-5 muna (kõik peab ükshaaval tegema) ja ühtegi ei söö ära.
                  Tule mulle pruudiks. Oleks hommikuti kõht alati suht täis ilusti. Nice.

                  Kommentaar


                    #69
                    "volume" peab alati olema ümar number... näiteks kui telekas on võimalik valida "volume" kas 15 või 14, ma jätan 15 peale, isegi kui see on tiba liiga valjusti

                    Kommentaar


                      #70
                      Ei saa jätta kurvalt märkimata, et tänapäeva noored ei austa piisavalt toitu. Toit ei ole mitte raiskamiseks või sellega mängimiseks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Paar tükki tuli veel meelde.
                        Kui linnas sees bussiga sõidan, siis ma peaaegu mitte kunagi ei istu. Isegi, kui buss on tühi.
                        Ma käies käin alati vähemalt üks käsi taskusk, kuna teistmoodi ei oska. Kuidagi ebamugav tundub, kui mõlemad käed kõrval vabalt tolknevad.
                        Söökidest ei söö ma Seeni, kisselli (nagu sööks ila), punast peeti, maksa ja eriti ei meeldi ka keedetud juurviljad (porgand, kaalikas, kapsas jne). Toorena söön neid hea meelega.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Tule mulle pruudiks. Oleks hommikuti kõht alati suht täis ilusti. Nice.
                          Tihihi. Kuna Maarja plaanib endale Albert Dockis kodu soetada ja elu lõpuni L'Pooli season ticket holderiks hakata, toetan mina seda värki kahe käega. Hommikud praetud munaga Merseyside'il.

                          Aga teemasse:

                          * Mul on laual virn raamatuid, mille lugemist ma olen alustanud, aga lõpetada kuidagi ei suuda, sest võtan pidevalt uusi ette.

                          * Fotodel kipub mu vasak kulm olema kõrgemal kui parem. Mul pole õrna aimugi, mis keiss sellega on.

                          * Oskan keelega oma ninaotsa puudutada. Ma ei tea, kas see nüüd just kiiks on, aga küllap vist.

                          * Normaalne unerežiim - mis see veel on? Ei tea, ei tunne.

                          * Tartu! Ise olen põline tallinlane, aga iga kord, kui keegi Tartut mainib, haarab mind mingi seletamatu nostalgiapuhang, milleks nagu erilist põhjust ei ole. Tartu on mu getaway ja koht, kus süda lööb rahulikumas rütmis. Ilmselge kiiks, sest enamasti mu kaaslinlased selle lõunapoolse kantsi suhtes nii positiivselt meelestatud pole.

                          * Sokid peavad olema pahkluuni ja valged. Alati. Thank god for H&M, kust täpselt neid õigeid sokke osta saab.

                          * Ma ei suuda päeva alustada, ilma et oleks korraks failblogi üle vaadanud.

                          * Mul on komme poetšekid äraviskamise asemel tagasi rahakotti toppida. Jaaasiis nad kogunevad ja kogunevad, kuni mingi hetk avastan, et rahakott on kuradima paksuks läinud jälle. Hiljuti leidsin nende vahelt ühe sajakroonise, mille olemasolust ma teadlikki enam polnud. Kuu lõpp oli ka, nii et oh seda õnne!

                          * Nagu eelnevas punktis selgus, valitseb mu rahakotis üks kena segadus, eks. Seega läheb parajaks kinoks, kui maksta tahan. Sest ma lihtsalt PEAN alati kassapidajale rahatähed suuruse järjekorras ja näopildid ülespoole andma. Kassas läheb siis (enamasti) kärsitu kassapidaja ja järjekorras mu taga oleva inimese silme all sorteerimiseks. Väga piinlik värk igatahes.

                          * Suurte algustähtedega on ka mingi jama. Kord kirjutan püüdlikult ka mitteametlikesse tekstidesse suured algustähed sisse, kord jälle keevitan pika teksti valmis, ilma caps locki klahvi piinamiseta.

                          * Converse-kiiks. Kui näen meestel jalas klassikalisi Chuck Taylori ketse, olen nagu sulavõi.

                          * Kipun omaette olles laulma. Viisipidamisega vast probleeme õnneks pole, põhijama on see, et pahatihti on nendeks lugudeks sellised punastama ajavad laulud lapsepõlvest. Kui keegi kuulma juhtub, siis wazznme.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Diana Vaata postitust
                            * Converse-kiiks. Kui näen meestel jalas klassikalisi Chuck Taylori ketse, olen nagu sulavõi.
                            Odav reklaamitrikk.

                            Kommentaar


                              #74
                              Mul, on, komme, igale, poole, komasid, panna. Peale, suurt, redigeerimist, saan, pildi, selliseks, et, see, teistele, kah, loetav, on. Miks? Ma, ei, tea.

                              Kommentaar


                                #75
                                Diana tuletas meelde, et ma alati msn-is alustan lauset suure tähega ja lõpetan puntkiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X