320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsi siit:

    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...-totsid-totsid!

    Kommentaar


      Kui brauseri otsingureale või ükskõik mis otsingusse midagi trükin, siis pean seda tegema kiiresti enne kui arvuti ont... fraasi lõp... soovitus98/YDT=)(!/... argh, tra. Ühtlasi evin erakordseid raskusi väga lihtsate asjade sõnadesse panemisega.

      Kommentaar


        Pohui kui purjus ma poleks, koju jõuan ikkagi alati.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          Pohui kui purjus ma poleks, koju jõuan ikkagi alati.
          Ma ei ütleks, et see kiiks on, et sa igalt peolt alati üksi koju lähed.
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            noh täiesti mälus peaga olen ma nagunii nii ebameeldiv, et vadziini koju viia on raskendatud
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              ma ei vaata 'Idiootseid videoid Venemaalt' teema videosid, sest mulle ei meeldi selle teema pealkiri.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ma ei vaata 'Idiootseid videoid Venemaalt' teema videosid, sest mulle ei meeldi selle teema pealkiri.
                Venelane oled v ? Tundlik et venelane ja idiootne sõnapaar on kokku viidud ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Venelane oled v ? Tundlik et venelane ja idiootne sõnapaar on kokku viidud ?
                  ei ole venelane, aga ei saa aru, miks idioodid peavad olema geograafiliselt määratletud.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Piiblit loed vä?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Piiblit loed vä?
                      proovisin, aga seal kohas, kus inimesi kividega surnuks loobiti, viskas üle.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        ei ole venelane, aga ei saa aru, miks idioodid peavad olema geograafiliselt määratletud.
                        Sest venelased on kollid, kes levitavad haigusi... ja noh, küllap on idioodid ka siis.

                        Kommentaar


                          Kas Liverpool on haigus?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            ei ole venelane, aga ei saa aru, miks idioodid peavad olema geograafiliselt määratletud.
                            Teoorias viitab pealkiri ikka sellele, et videod/situatsioonid on idiootsed, aga jah, seda vist tõepoolest ainult teoorias. No ütleme nii, et nende kontsentratsioon on Venemaal lihtsalt vast suurim.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              No ütleme nii, et nende kontsentratsioon on Venemaal lihtsalt vast suurim.
                              Kontsentratsioon rahvaarvus? Eestlastel pole siin nagu midagi teisi lahterdada ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kontsentratsioon rahvaarvus? Eestlastel pole siin nagu midagi teisi lahterdada ju.
                                Ei. Idiootsete videode kontsentratsioon üldisest videode arvust, mis Venemaal tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X