320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    pohh need pannkoogid. Peaasi et maasikamoosi ei unusta.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      pohh need pannkoogid. Peaasi et maasikamoosi ei unusta.
      haha, mul on maasikate vastu allergia
      My daddy was a bankrobber

      Kommentaar


        #18
        Ok, ma arvan, et siin on üks koht, kus ma võin enda aastaid vaevanud saladuse välja öelda. Mul on selline kiiks, et mulle jubedalt meeldivad tissid (naiste omad).

        Kommentaar


          #19
          mul on ka see kiiks. Krooniline juba

          Kommentaar


            #20
            ma ei joo piima... kohvi ja müsli peale panen, aga paljalt alla ei lähe
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              #21
              ma ei söö paprikat, kohe üldse ei maitse. salatit ka kus paprikat on ei söö.

              Kommentaar


                #22
                Seda võib kiiksuks nimetada, et 60 erineva asja vastu allergia - maasikad,ananass,viinamarjad,õunad,sireli männi ja kuusepuu vastu, seal ruumis ei tohi olla kus kartuleid kooritakse jpm.

                Söökidest ei ole oma elus kunagi maitsenud sülti..

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                  lol. mul sama asi, rahakotis kõik järjest, ees väiksed, taga suured
                  mul on vastupidi

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Ok, ma arvan, et siin on üks koht, kus ma võin enda aastaid vaevanud saladuse välja öelda. Mul on selline kiiks, et mulle jubedalt meeldivad tissid (naiste omad).
                    Kas ülim laiskus on kiiks? Ma lihtsalt jälestan mõtet, et peaksin mõne ülemäärase liigutuse tegema.

                    PS Ülalmainitu muidugi ka.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Banaan, punapeet ja Saku Originaal kuuluvad asjade hulka, mille tarvitamine on vastunäidustatud
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        #26
                        Siia teemasse tuleb end vist püsikundeks seada...
                        Söögiasjandustest ei salli heeringat, samas kala üldiselt söön, ka kilu...
                        Herneid söön ainult noore ja mahlasena, puitunult enam mitte ja hernesupp...öäkk! Sama konservherneste kohta, kuid konservmais maitseb küll.
                        Kuulun vähemusse, kellele maitseb kalmaar.

                        Mingites asjades võin olla uskumatult Monk, samas valitseb üldiselt mu ümber enamasti paras segadus. Kindlasti pole see mu viimane postitus siin teemas.
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas wal Vaata postitust
                          Söögiasjandustest ei salli heeringat, samas kala üldiselt söön, ka kilu...
                          Mul on täpselt sama lugu heeringaga. Või noh, "ei salli" on isegi leebelt öeldud. Olen mõnikord kogemata maitsenud toite, kus on heeringas sees ja need juhused on päädinud peaaegu oksendamise ja mitmeid tunde kestva halva enesetundega. Kord pakuti viisakamal koosolengul heeringatorti ja mõtlesin, et mis see ikka kohviga alla loputada pole. Ebaviisakas oleks ju "ei" öelda. Poole tunniga suutsin kaks väikest lusikatäit alla suruda ja kõik. Terve päeva vaevlesin heeringakrooksude käes. Samamoodi ei kannata ma ka heeringa lehka, jälk.

                          Teine asi, mille lõhnast, rääkimata maitsest, mul süda pahaks läheb on Martini Bianco ja kõik sellele sarnanevad alkoholitooted. Arusaamatu jook.

                          Aga need pole vist kiiksud, rohkem söömishäired.

                          Mul on näiteks selline kiiks, et mulle meeldivad lühikesed naised. Sellised üle 170 cm pikad naisolendid on täiesti vastunäidustatud.

                          Kommentaar


                            #28
                            kui juba nn toitude peale jutt läks, siis praetud sibul on pededele. Ja see et ma seda ei söö pole kiiks vaid täiesti normaalne.

                            Kommentaar


                              #29
                              juvbe frigiidsed inimesed siin. ei söö mõnda toitu.

                              siuke kiiks on mul ka, et jalatsite paelad seon treppide peal lahti. mugavam vms.

                              ps! sibul ja küüslauk käivad igale poole praetult ja ilma. kes ei söö tahab pededega tatti panna.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                .. sätin äratuskella alati ajale xx:25 või xx:55, muidu olen rahutu ja und ei tule. samamoodi peab nt kardin korralikult ja sümmeetriliselt ees olema. ja arvutikõlarid seinast välja tõmmatud, sest see vaevukuuldav surin häirib.

                                ja igasugu muud kergelt obsessiiv-kompulsiivsed toimingud, mis hetkel meelde ei tule, sest nendega nii ära harjunud.

                                edit: ja nagu walgi, elan muidu ilges seapesas, aga kui koristama hakkan, siis võin pool tundi raamatuid riiulil "õigesti" sättida.

                                edit2: see on nii hea teema, et väärib raudselt kohta off-topicus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X