320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    helitugevus peab alati olema paarisarv.
    winampis, makis või kus iganes siis.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      #32
      vahest praen leiba ja siis küüslauku peale. Paremad kui poe omad..

      ja mul on ka omal olnud see "Monk"'i sündroom

      Kommentaar


        #33
        Kui ma pean nt pool 8 ärkama, siis ma panen kella poole seitsmeks helisema ja vajutan ülejäänud tunni aja jooksul umbes 10 korda snooze nuppu.

        edit: Ja enamasti ma magan nii sügavalt, et ma ei kuule vahepealseid äratusi ja sestap peab naispool ise neid välja lülitama.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          helitugevus peab alati olema paarisarv.
          winampis, makis või kus iganes siis.
          jaaaaa, mul ka. samamoodi poest õunte jms ostmisel.

          Kommentaar


            #35
            Linaäär ei tohi olla üle voodiääre, kas siis peab olema madratsi all või täpselt paras, aga üle ääre rippuda ei tohi.
            My daddy was a bankrobber

            Kommentaar


              #36
              ei suuda juua bocki ja säästu õllesi aga see on suht 200% normaalne vist
              vahukoorest hakkab ilgelt paha ja üldse selliseid väga magusaid asju ma ei suuda süüa.

              Kommentaar


                #37
                kusjuures mul on samamoodi, et kui avastan et tuba-toad on natuke liialt korrast ära ja see koristamistuhin tuleb, siis läheb mul igasuguste jubinate, ajakirjade ja mu nodi sorteerimise peale kohutav aeg. kui lõpuks kord majas on, siis mõtlen et nüüd olen korralik ja segadust ei tekita, aga võta näpust...
                Üheks "kiiksuks" on et mul on arvutis avaleheks Google, aga esimese asjana tulen soccerneti foorumisse. ma ei saa aru miks mulle ei meeldi kui soccerneti sait avaleheks on pandud.
                Teiseks "kiiksuks" on see kui kellegi autosse istun, siis esimese asjana panen turvavöö peale, isegi kui paarsada meetrit on sõita panen vöö peale. Isegi nalja on visatud selle üle.
                Kolmas "kiiks" -vaata Dannari kiiksu
                Neljas "kiiks" Kossu loopima minnes viskan alati esimesena 3-punkti joone tagant.
                Küllap meenub neid "kiikse" aja jooksul veel ja veel...

                Äkki mõni tore foorumi kontrollorgan kustutab läbupostitused siit teemast ja tõstab Off-Topicusse?
                AILTON

                Kommentaar


                  #38
                  Kui juba tõstma hakata, siis võik siis rohkem ringi vaadata. Täiesti mõistlikke teemasid on.
                  -----------------

                  Minu kiiks on see, et ma magan kogu aasta läbi kahe tekiga. Suvel ärgates on muidugi teine tekk kadunud, aga ei ei saa magama jääda kui 1 tekk on. Tunnen, et kuidagi liiga kerge on.

                  Kommentaar


                    #39
                    Andke mulle kasvõi üks makaron ja ma oksandan terve sisikonna välja.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ma söön vorstikastet, seenekastet ja kõike muud, kuid hakklihakaste ei lähe üldse alla.
                      Kui ma küüsi lakin, siis mitte kunagi ma ei laki kõiki küüsi ühte värvi.
                      Ahjaa, see ka vist kiiks, kui ma ärkan 15 minutit enne uksest välja astumist. Varajse ärkamisega pole iialgi probleeme olnud.

                      See ka muidugi, et mul on hull putukafetiš. Ma pean kõik putukad ja ämblikud kätte võtma ja nendega mängima. Herilased ei karda mind enam ning admiralid ja ööliblikad on vanad sõbrad, kuna ma teen nendele kogu aeg möksi, mis neile maitseb.

                      Minu kiiks on see, et ma magan kogu aasta läbi kahe tekiga. Suvel ärgates on muidugi teine tekk kadunud, aga ei ei saa magama jääda kui 1 tekk on. Tunnen, et kuidagi liiga kerge on.
                      Jaaaaa, mul ka!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Andke mulle kasvõi üks makaron ja ma oksandan terve sisikonna välja.
                        ah sellepärast sa siis itaalia jalgpalli vihad ja briti oma armastad. Mida nad seal britannias ka söövad?

                        Kommentaar


                          #42
                          fish n chips
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Andke mulle kasvõi üks makaron ja ma oksandan terve sisikonna välja.
                            Makarone võin igapäev süüa aga mis üldse alla minna ei taha on mais ja konservi hernes.

                            Üks ebameeldiv kiiks on küüntenärimine ja seda ainult siis kui vaatan mõnd põnevat spordiülekannet.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Andke mulle kasvõi üks makaron ja ma oksandan terve sisikonna välja.
                              Peale suvist makaronidest tekkinud ropsiringi on mul samad seisud.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                #45
                                mul selline kiiks ka veel et juba peaaegu terve elu on mu lemmik laul
                                Nothing but a G thang West Coast hip hop 4 life !!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X