320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

eesti grupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Usun, et Eesti suudab Andorrat mõlemal korral võita, kuigi eelmisel korral Andorra la Vellas polnud see sugugi kerge.

    Horvaatia vastu punkte ei saa.

    Kui Belgialt tuleb 1 ja Bulgaarialt 1, olen rahul.

    Kokku 8 punkti ning alagrupis 4. koht.
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    Kommentaar


      #47
      eesti võidab

      Miks mitte võita kui koonduse peatreener teeb ka koonduse ukse lahti mõnele mängjale kes suudab ka väravaid lüüa .
      Kui Ohlov koondusse ei mahu on küll bürokraatiaga tegu.
      Kas tõesti ei tohi head mängjad mujal mängida.

      Kommentaar


        #48
        Jah, Levadia mängijad on alati rahvusvahelistes kohtumistes näidanud suurepärast väravatelöömisoskust.

        Suudeti ju lausa puur täis lüüa Iiri meistril Bohemians.

        Mina leian ka, et kui purjus krõm koondisesse võtta siis hakkavad väravad mühinal tulema.

        Oper ja Zelinski on ikka Krõmi kõrval täielikud amatöörid, rsk.
        Jalgpallihaigla Liige

        Kommentaar


          #49
          Kahjuks jah need kellel suurem huvi reisude vastu,peavad ilmselt pettuma aga punkte läheme raudselt noppima ja mitte vähe.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #50
            Orginally posted by Fazz

            Sellise grupi põhjal võiks seada koondisele umbes taolised hindamiskriteeriumid:

            vähemalt 10 punkti - väga hea
            8-9 punkti - hea
            6-7 punkti - rahuldav
            kuni 5 punkti - mitterahuldav

            Usun ka, et lisaks Andorrale võib punkte loota eelkõige Belgia vastu. Grupi lõppjärjestuseks pakun:

            1. Horvaatia
            2. Bulgaaria
            3. Belgia
            4. Eesti
            5. Andorra
            Punktiskaala on Fazz&Poborsky päris adekvaatse pannud, aga lõppjärjestuses Bulg-sse nii suurt usku pole , Belgia jääb neist ehk ette, aga eks tulevik näitab. Nii palju on nii Eesti kui Andorra arenenud, et kusagil Horv-s mingit 1:7 pakki enam ei saa
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by vaikiv mees

              Punktiskaala on Fazz&Poborsky päris adekvaatse pannud, aga lõppjärjestuses Bulg-sse nii suurt usku pole , Belgia jääb neist ehk ette, aga eks tulevik näitab. Nii palju on nii Eesti kui Andorra arenenud, et kusagil Horv-s mingit 1:7 pakki enam ei saa
              Mina arvasin sedasama enne viimast Portugali-m2ngu. Ja Kreekalt ei lootnud ka nelja sisse saada...
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #52
                teine koht

                ma arvan et eesti saab 16p
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  #53
                  Siin on nii palju arvamusi juba, et ma ei katsugi enam targutama või üllatama hakata.
                  Asi on ju lihtne - neljas koht, kaks võitu, kaks viiki. Ilusad mängud ja palju õlut
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #54
                    Mina ei oska enam midagi arvata. Oma lühikese elu jooksul ikka Eesti mängu fännanud. Alagrupp on minu arvates igatpidi tore, ükskõik, mida te ei rääkiks. Siiani parim alagrupp mis, meile sattunud. Kui kõik koondise mehed endast 100% annaksid, siis oleks kõik meeskonnad võidetavad. Aga selle peatreeneriga- kahjuks no way... Meeste individuaalsed näitajad lubaksid EMile pääseda... Kui siit edasipääsu ei tule- siis peatreener minema! KRT!!! Ükskord peab ju treeneritöö vilja kandma. Kaua võib jahuda, et meestel võtab aega harjuda uue stiiliga!!! Kui ikka mehi mängima ei pane, siis on see treeneri viga.
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #55
                      Orginally posted by vibu

                      Mina ei oska enam midagi arvata. Oma lühikese elu jooksul ikka Eesti mängu fännanud. Alagrupp on minu arvates igatpidi tore, ükskõik, mida te ei rääkiks. Siiani parim alagrupp mis, meile sattunud. Kui kõik koondise mehed endast 100% annaksid, siis oleks kõik meeskonnad võidetavad. Aga selle peatreeneriga- kahjuks no way... Meeste individuaalsed näitajad lubaksid EMile pääseda... Kui siit edasipääsu ei tule- siis peatreener minema! KRT!!! Ükskord peab ju treeneritöö vilja kandma. Kaua võib jahuda, et meestel võtab aega harjuda uue stiiliga!!! Kui ikka mehi mängima ei pane, siis on see treeneri viga.
                      vibu, teed sa nalja või?
                      Mille kallal on vaeva vaja näha on induviduaalsed oskused just. Taktikaliselt tuleb mäng juba kohati päris kenasti välja. Pijpersi süüdistamisest oleme praktiliselt kõik juba tüdinenud.

                      Mis see valiktsükkel kohustuslik on, on ainult Andorra 2 korda võitmine ehk miinimumeesmärk 6 punkti nagu kõik teate.
                      Maksimum oleks siit grupist Bulgaaria edestamine.

                      Uue stiiliga harjumisest pole enam kuulda otseselt olnud minu teada.

                      Treeneritöö viljakandmisest - Pijpers on pukis olnud ~1 (!) aasta. Mis sulle eelmisest hooajast kõige enam ei meeldinud? 0:5 kaotused Hollandile ja Portugalile? Aga 1 aastaga ei jõuagi saavutada Eesti tasemel riigis sellist taset,et neile vastu saaks.

                      Kommentaar


                        #56
                        Näitan peatreeneriga rahulolematusega üles võhiklikkust? Võib-olla. Kuid Eesti koondisest nii s****l arvamusel ka ei ole, et arvaks, et maksimum oleks Bulgaaria võitmine. Kõik meeskonnad on võidetavad. Minu arvates. See muidugi "võhiku" arvamus. Millega rahul ei ole? Sellega, et mitte ühtegi võitu eelmisel aastal. Sellega et tabelis langesime. Sellega, et mees teeb minu arvates põhjendamatuid lükkeid a´la Rähn. Jätkata võiks veelgi, kuid milleks. Nagu ütled isegi- küllalt meest mõrvatud. Minu arvates näitab mehe tööd just täpselt see aasta- kui saame EMile siis on mees tööd teinud- nii nagu mina seda näen. Minu arvamus on alati siin leheküljel olnud vaid MINU arvamus, ning minu arvamus ei pretendeeri kunagi absoluutsele tõele. ning kui Sina tuled mulle ütlema, et Sulle minu arvamus ei meeldi- mul suht savi. Kuid ära kunagi tule mulle ütlema, et ma ei või oma arvamust välja ütelda! Minu poolt teema lõpetatud...
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #57
                          Pead osaliselt andestama minu unisele peale. Kirjutasin esimese hoobiga veidi ebavajaliku joru kokku.

                          Kuid...!

                          Ma ei ütle,et Bulgaaria võitmine on maksimaalne, vaid et tabelis on nende edestamine maksimaalne. Sel on vahe, usu mind!

                          Ja kui küsisin millega rahul pole mõtlesin valiktsüklit. Kuid nojah, vahet pole.
                          Mina ei oska põhjendada,miks Pijpers Rähnal debüüdi lasi Hollandi vastu sellisel hetkel teha (usun,et sealt sai Rähn omale mittevajaliku negatiivse kogemuse) või millise pisiasja pärast me võiduta jäime... Pijpersit mina ei süüdistaks, tema on siiski toonud hoopis uue hingamise Eesti jalgpalli.

                          Eks näis igatahes, oodates midagi suurt, sean mina oma pilgu pigem järgmisele MM-valiktsüklile, tulevast tsüklist ootan stabiilselt korralikku mängu ning vastuhakku kõigile, kuid mitte edasipääsu.

                          Kommentaar


                            #58
                            nonii , ajakava on paigas..

                            7. september 2002 Horvaatia - Eesti
                            12. oktoober 2002 Eesti - Bulgaaria
                            1. aprill 2003 Bulgaaria - Eesti
                            30. aprill 2003 Andorra - Eesti
                            7. juuni 2003 Eesti - Horvaatia
                            10. juuni 2003 Eesti - Andorra
                            6. september 2003 Eesti - Belgia
                            11. oktoober 2003 Belgia - Eesti.

                            Kommentaar


                              #59
                              Tabelit vaadates võiks siis ju järgmise aasta juunis Tallinnas ilusa duubli teha - kõigepealt Horvaatia ja siis võidujoovastuses ka Andorra. Loodan, optimist nagu olen, et selleks ajaks on staadion ka nii kaugel, et sinna on rõõm minna ja seal mugav viibida. Mis eelnevat vaidlust puudutab, siis arvan, et Pijpersile võiks veel selle valiktsükli aega anda. Portugali ja Hollandi vastu kaotatud mänge oli jube vaadata, aga uusi mängijaid on palju ja nad lihtsalt PEAVAD arenema. Usun, et peamine on siiski see, et peatreener suudab panna need mehed tööle. Töö all ma mõtlen endast maksimaalse andmist igal hetkel, igas mängus, igas seisus. Siis võime tõepoolest iga vastase vastu võrdselt mängida. Ootame siis sügist ja EM-mängude algust.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #60
                                Jalkaliit teatas just uue graafiku, mida muudeti horvaatia palvel:

                                Eesti lõpik mängude graafik on alljärgnev:

                                7. september 2002 Horvaatia - Eesti
                                16. oktoober 2002 Eesti - Belgia *
                                2. aprill 2003 Bulgaaria - Eesti *
                                30. aprill 2003 Andorra - Eesti
                                7. juuni 2003 Eesti - Andorra *
                                11. juuni 2003 Eesti - Horvaatia *
                                6. september 2003 Eesti - Bulgaaria *
                                11. oktoober 2003 Belgia - Eesti
                                ¡No Pasarán!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X