320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool - Bayern

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Jaah, huvitav mäng oli. Samas loodetavasti toob see sakslased pilvedest tagasi. Rõõm on näha, et uued ostud on end igati õigustanud- nii Kovacid, Pizzarro kui ka Thiam on juba pikemat aega algkooseisus. Janckeri värav oli muidugi tase omaette. Jään huviga ootama CL-i.
    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

    Kommentaar


      #17
      Bayerni kaitse oli väga aeglane ja passiive, eriti paistis see silma Heskey värava juures. Mees lihtsalt sai palli ja jooksis kahe keskkaitsja vahelt läbi, kes mingit vastupanu ei osutanud.

      Ka Oweni värav oli keskkaitsja süü, kes hindas valesti kõrget söötu, lastes selle üle oma pea Owenile, kes ka olukorra suurepäraselt ära kasutas.

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by eston

        . ja üks asi ajas veel närvi. nimelt see kuidas ta iga väikese kehalise kontakti peale pikali kukkus. kurat küll ise suur loom ja kui mingi väike junn lükkab oli koha näoli maas
        Ja mida mina kõik see aeg Heskeyst rääkinud olen? Ta on samasugune sült nagu Filippo Inzaghi, kes iga tuuleiili järel maha langeb ja ootab, et penalti antaks
        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

        Kommentaar


          #19
          Ma mängu ei näinud aga ma olen tulemusega rahul.see ei tähenda,et mul midagi Bayerni vastu on.
          Eim ruulib, daa

          Kommentaar


            #20
            Ja mida mina kõik see aeg Heskeyst rääkinud olen? Ta on samasugune sült nagu Filippo Inzaghi, kes iga tuuleiili järel maha langeb ja ootab, et penalti antaks
            Baggio on veel lahedam mees, mängus PSG vastu nägi, et väravavaht on pikali, jooksis kutist mööda ja kukkus heast peast pikali... see on muidugi nahaalsus, aga kui Baggio seda tegi tundus, et selline asi on kvaliteetsele mängijale omane. Vaatan Inzghit, see kutt ei oskagi näidelda lihtsalt jookseb vastasele otsa ja kukub pikali
            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

            Kommentaar


              #21
              tegelt siuke värk on neil lõunamaalastel(ning mõnel phjakollil ka) veres. kukkumist ässitavad isegi treenerid tagant.

              Kommentaar


                #22
                seda ka muidugi. siis ju mänguolukorras selge kuda näolikukkuda

                Kommentaar


                  #23
                  kle zaurist ärme räägi, kuskilt ma kuulsin, et ta tegi nii: kutil(mängijal) läks mingi jalaluu kuskil mängus ja siis kui ta pika aja pärast tagasi tuli, siis zaur ytles talle tadaa ja viskas trennist välja, andekas mis?
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #24
                    kessee zaur on. mingi tsurka vä?

                    Kommentaar


                      #25
                      vastan ühe sõnaga:
                      "treener"
                      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                      Kommentaar


                        #26
                        seda saab aru et ta treener on aga mingi tegelene eestis vä

                        Kommentaar


                          #27
                          Viimased 15 mintsa olid lahedad. Terve mäng
                          oleks võinud sellinne olla ja ei ta miks nad
                          küll nii väiksel statal pidid mängima?

                          Kommentaar


                            #28
                            See teema on end ammendanud, nagu ka viimased kommentaarid seda on näidanud.Seega käesolevaga on ta suletud!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X