320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oktoobri alguses, 2 oktoober peaks Euroopas tulema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      vabandage, millal siis see nö õige(täis) mäng välja tuleb ?
      Ametlik koduleht ütleb, et ei vähem ega rohkem, kui 19 päeva pärast.

      E:Tumba jõudis ennem.

      Kommentaar


        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
        Ametlik koduleht ütleb, et ei vähem ega rohkem, kui 19 päeva pärast.

        E:Tumba jõudis ennem.
        tänud , loodetavasti arvuti peal on kah enam-vähem, xboxi peal on kahtlemata hea

        Kommentaar


          PS3 peal on nüüd olemas juba paar päeva nii FIFA 10 kui ka uus PES. Fifat olen saanud mängida nii ütleme, et kogu aeg, aga kui esimest korda PESi tööle panin ja paar liikumist väljakul tegin, siis läks mäng väga kiiresti kinni. Tegemist oli ülima pettumusega, kuigi jah, pole kunagi olnud PESi suur fänn. FIFA aga seevastu on tõsiselt hea. 10. oktoobrini on veel väga palju aega, aga juba näpud sügelevad full-versioni poole.

          Kommentaar


            Arvuti peal pole lihtsalt eriti vaeva nähtud FIFAga. Näiteks mul jookseb läpaka peal Crysis, Fallout voi Dead Space ilma probleemideta korgete seadete peal aga Fifa 09 jonksutas väga julmalt koige madalamate peal...

            Kommentaar


              Kas keegi on hiire ja klaveriga ka mänginud seda? On parem mängida kui gamepadiga? Mõtlen kas peaks puldi ostma endale, jääma vana hea klaveri peale või üritama selle hiirega mängu ära õppida?
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                Hiirega ei lähe mulle yldse peale .. Mina jään kindlasti klaviatuurile truuks .. (vähemalt preagu)

                Kommentaar


                  Ma proovisin 09 peal hiirega mängida aga mitte kuidagi ei tahtnud välja tulla. Mina jään klaveri peale.

                  Kommentaar


                    pult > hiir

                    palju täpsemalt saab sööta ja liikuda ja mugavam trikke ja asju teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                      PS3 peal on nüüd olemas juba paar päeva nii FIFA 10 kui ka uus PES. Fifat olen saanud mängida nii ütleme, et kogu aeg, aga kui esimest korda PESi tööle panin ja paar liikumist väljakul tegin, siis läks mäng väga kiiresti kinni. Tegemist oli ülima pettumusega, kuigi jah, pole kunagi olnud PESi suur fänn. FIFA aga seevastu on tõsiselt hea. 10. oktoobrini on veel väga palju aega, aga juba näpud sügelevad full-versioni poole.
                      Mina hindan PC demo järgi, et Fifa 10 on hea, aga ma ikka eelistaks eelmise aasta PESsi.

                      Kommentaar


                        Nonii, demo install kohe lõppemas. Astun esimest korda FIFA't mängima pärast 2003. aasta FIFA-t. Eks näis, palju asjad muutunud on
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Nonii, demo install kohe lõppemas. Astun esimest korda FIFA't mängima pärast 2003. aasta FIFA-t. Eks näis, palju asjad muutunud on
                          -50%?

                          ................
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                            -50%?
                            Vot protsentuaalselt ei oskagi öelda, aga 2003-s olin pleista peal küll kunn. Siin aga professionaal tasemega on päris raske juba. Hea mäng, parem kui PES 2010, vähemalt demo järgi.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Arvuti peal on sitt mängida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Arvuti peal on sitt mängida.
                                PC Peal on üldse FIFA sitt : )
                                PES.PLANET

                                Kommentaar

                                Working...
                                X