320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust

    Tore kui akadeemiast sellised mängijad tulevad.

    Akadeemiast said overall 79 mängja?
    Näeme Santiago Bernabeul.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
      Akadeemiast said overall 79 mängja?
      79 ta kohe alguses muidugi polnud, paar hooaega juba tiimis olnud.

      Kommentaar


        PC gamerid , on FIFA10 hea arvuti peal ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Freeze Vaata postitust
          PC gamerid , on FIFA10 hea arvuti peal ?
          FIFA09-st ta parem nüüd küll ei ole, ja erinevalt eelmisest versioonist ei ole minu arust ka midagi märkimisväärset paremaks tehtud. Konsoolile on FIFA10 siiski parem, ei ole arvutile see mäng just mõeldud (vähemalt EA PC peale väga palju tähelepanu ei pööra.)

          Kommentaar


            Algselt postitas Freeze Vaata postitust
            PC gamerid , on FIFA10 hea arvuti peal ?
            Ei ole.

            Oota parem FIFA 11 ära, saad PC peal next-gen'i(sama mis xbox360/ps3) nautida
            PES.PLANET

            Kommentaar


              Algselt postitas Heku Vaata postitust
              Ei ole.

              Oota parem FIFA 11 ära, saad PC peal next-gen'i(sama mis xbox360/ps3) nautida
              Ei tea , kas minu arvuti kannatab FIFA 11 ära . Tahaks Manager Mode'i FIFAs teha ,niiet parem mängida 09t kui 10t ?

              Kommentaar


                Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                Ei tea , kas minu arvuti kannatab FIFA 11 ära . Tahaks Manager Mode'i FIFAs teha ,niiet parem mängida 09t kui 10t ?
                Manager Mode'i osas pole vast vahet, siis võid juba pigem 10t.

                Kommentaar


                  No FIFA 11 tuleb ju alles sügisel välja. Seni on mu arvuti FIFA08,09 ja 10 ilusti ära mänginud, loodan, et mängib ka 11 ära. Aga next geni kohta ütleks seda, et osade pätsidega on nii, et kui ma need installin siis viskab FIFA automaatselt kinni. Aga mina ootan juba 11, niikaua ma fifat ei mängi.
                  Näeme Santiago Bernabeul.

                  Kommentaar


                    Täiesti masendava mänguga tegemist, ei tea kuidas konsooli peal, aga pc peal ikka kui Be a pro või mis iganes selle nimi mängid, siis minu tiim ei suuda palli absoluutselt kätte saada, samuti söödud mis antakse on ka enamasti kas seljataha või väga aeglased, normaalseid sööte juhtub ikka väga arva.
                    .

                    Kommentaar


                      Fifa seerias Be a pros on just minu jaoks kõige halvem see, et puudub motivatsioon mängida. Alates sellest, et sa paned kirja ennast ükskõik mis meeskonda(näiteks valid kohe reali või Barca) ja hakkadki pelama. PESis valid ikka algul liiga kuhu tahad minna ja pead pidama kontrollmänge mille järel klubid teevad pakkumisi. Mängus: Fifas oled sa põhikoosseisus, mis teebki selle igavaks, et sa ei saa võidelda algkoosseisu koha eest. Lisaks on meeskonnakaaslased ka sellised, kes kaotavad palli ära jne. See on ikka täielik fiasko, mida EA sports peaks parandama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rolex Vaata postitust
                        Fifa seerias Be a pros on just minu jaoks kõige halvem see, et puudub motivatsioon mängida. Alates sellest, et sa paned kirja ennast ükskõik mis meeskonda(näiteks valid kohe reali või Barca) ja hakkadki pelama. PESis valid ikka algul liiga kuhu tahad minna ja pead pidama kontrollmänge mille järel klubid teevad pakkumisi. Mängus: Fifas oled sa põhikoosseisus, mis teebki selle igavaks, et sa ei saa võidelda algkoosseisu koha eest. Lisaks on meeskonnakaaslased ka sellised, kes kaotavad palli ära jne. See on ikka täielik fiasko, mida EA sports peaks parandama.
                        ma tean mida sa tunned .

                        Kommentaar


                          Kas FIFA10s pole Eesti rahvusmeeskonna patchi välja lastud, või millise patchi osana saaks Eestiga mängida?

                          Kommentaar

                          Working...
                          X