320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CmartinC Vaata postitust
    Kurat PES-is mingid üle pooltest klubidest valed on`! Nii fucking pinda käib see värk. PES muidu parem aga mingi tiimid valed ja saksamaa liigat üldse pole. Nii kettase ajab!!!!!

    sellepärast fifa ongi parem kui pes.

    Kommentaar


      ma ei saa sellest aru ,et ma coca cola liiga 2 võistkonnaga premier leaguesse jõudnud ja mängijatel hakkavad lepingud läbi saama ja ma nag maksaks juurde ja panen nii palju pappi kui saab aga nad pole nõus. ja see rahasumma mida saab pakkuda see ka koguaeg ükssama. kõik mehed pmst lähevad ära mul võistkonnast siis

      Kommentaar


        Algselt postitas Calva Vaata postitust
        ma ei saa sellest aru ,et ma coca cola liiga 2 võistkonnaga premier leaguesse jõudnud ja mängijatel hakkavad lepingud läbi saama ja ma nag maksaks juurde ja panen nii palju pappi kui saab aga nad pole nõus. ja see rahasumma mida saab pakkuda see ka koguaeg ükssama. kõik mehed pmst lähevad ära mul võistkonnast siis
        Ei pruugi ära minna, hooaja lõpus uuendab automaatselt lepinguid. Vaata ainult, et raha oleks.

        Kommentaar


          raha on, müüsin free agendi chelseale 43 milli eest.

          Kommentaar


            Ma tegin oma küla võistkonna accringtonist ja jõudsin täna premier league'sse

            Kommentaar


              ma ei tea, mulle täitsa meeldib see fifa, muidugi, ma pole pes'i mänginud ja väga ei kutsu ka. mulle on põhiline, et ma saaks lihtsalt iga sügis kuu aega järjest mingit totakat mängu mängida ja küüsi närida, kui ilmselgest kohast mööda löön.

              Kommentaar


                Seda on kohe näha, et fifa on parem.
                Fifa on poole parema kvaliteediga ja realistlikum ka.

                Mul on ainult 1 pes-i mäng ja see tüütas mind ka kohe ära.

                Mul on fifa 10 demo küll ps3-l

                Fifat osta ma ei saa kuna vanemad ei luba, aga kui ma veel ootan aasta, siis ma arvan et saan selle fifa 11 kätte.
                Iv seen better days

                Kommentaar


                  Niikaua ma naudin, siis fifa 10 demo
                  Iv seen better days

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kurb Vaata postitust

                    Fifat osta ma ei saa kuna vanemad ei luba, aga kui ma veel ootan aasta, siis ma arvan et saan selle fifa 11 kätte.
                    Aga kas sa jõuluvanale kirjutasid?

                    Kommentaar


                      Kui sa ikka tubli laps oled olnud ja jõuluvanale ka kirjutanud siis eks sa ikka saad selle mängu

                      Kommentaar


                        Pes 10 gameplay on väga kehv. Mehed võtavad palli omaks nagu Neemelo, VV-d kobistavad nagu eided. Aga graafika ikka arvutil fifa omast palju ees. Loodan et Xboxil fifa super!

                        Kommentaar


                          kas kellegil on ka PS 3-me peal Fifa 10.kui on siis võiks kellegagi võrgus mängida....andke teada

                          Kommentaar


                            mul on, aga neti saan pleissale alles järgmise aasta alguses kahjuks

                            Kommentaar


                              no kannatate siis pool kuud veel .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Aga kas sa jõuluvanale kirjutasid?


                                Mul ei käi jõuluvana
                                Iv seen better days

                                Kommentaar

                                Working...
                                X