320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Võiks olla võimalus et kui mängid FIFAt kui mängijana platsil, siis sa näeks nagu otse vaadet, umbes nagu oma silmadega, mitte õhust. Kes mäletab neid Euro 2008 aegseid adi reklaame, see saab paremini aru.
    LFC

    Kommentaar


      #32
      ükskõik mis fifaga juhtub - PES omab ikka





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas flameas Vaata postitust
        ükskõik mis fifaga juhtub - PES omab ikka
        Täiesti nõus sinuga Sa sealt pes.pri.ee?

        Kommentaar


          #34
          Asju mis võiks olla on palju, väga palju ... nii pull kui see ka ei ole siis EA on selline naljakas developer kes läbi aastate on suutnud mängu sisse panna ja siis välja võtta igasugu häid featureid.

          98 ajal oli koondiseid nagu muda (ka. eesti) - nüüd on koondiste valik väga kasinaks jäänud - eeldatavasti litsentsijamad. igasugu featureid on fifas praegu normaalselt, aga imo on nad väga ebareaalsed ja monotoonsed. vigastused on alati ~1nädal, et vahele jääb max 1 mäng. Fitnessi boostid põhja klubil siis ei ole kunagi varianti et mängijatel tekiks Fatigue, ehk et saad vabalt kütta kõik hooaja mängud oma parima koosseisuga ilma et mängijad ära väsiks. Miskipärast võeti 09's välja manager mode'is mängijate särginumbri editor ...?! miks selline asi neile ette jäi - aru ei saa. igasugune editimine oli vanemates versioonides tavaline, samuti klubide creatimine kaotati ära. kõik peab tänu licence'itele olema nagu on - puutuda ei tohi rohkem kui saapaid pmst.

          gameplay koha pealt ma palju ei muudaks - kuigi selle aastane "through-ball" kõige kiiremale ründajale taktika on natuke jamam kui 08 wingerite valitsemine. 10's tahaks peamiselt rohkem staadione ning seda et manager mode'i improvetaks kõvasti kuna ma pole suurem online'i sõber. ning loomulikult - vanad head ilmastikud on vaja tagasi tuua ... 98 lumi-vihm-raju ... olid head ajad!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas flameas Vaata postitust
            ükskõik mis fifaga juhtub - PES omab ikka
            Duubeldan...
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              #36
              Mis võiks juhtuda Fifa 10 oleks see ,et Pes ja Fifa läheksid kokku.Pesi gameplay ja graafika,fifa manager mode ja litsentsid,kui seda ei juhtu,siis see fifa jääb ikka mõttetuks.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                TARK JUTT
                Just 98 road to the world cup oli minu lemmik. Sai naiteks Eestiga MMile jne. Koik riigid vist olid sees ma arvan. 98 aasta MM eri versioon oli sigalahe. Atmosfaar oli super seksikas naiteks enne igat mangu oli staadioni kohta video jne jargmised loppturniiride mangud olid saastad sellega vorreldes. Viimane fifa mida mangisin oli vist 2004 voi midagi sellist.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Miskipärast võeti 09's välja manager mode'is mängijate särginumbri editor ...?! miks selline asi neile ette jäi - aru ei saa.
                  Kui sa mõtled "Edit kit number" funktsiooni, siis see on ju täitsa olemas.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Kui sa mõtled "Edit kit number" funktsiooni, siis see on ju täitsa olemas.
                    duubeldan create club ka ju täiesti olemas, kuigi tegu on äärmiselt mõtetu asjaga. Parem kasutada Cm'i, seal saad klubi teha palju paremini ja üksikasjalikumalt..

                    E: Gameplay kallal tuleks neil vaeva näha, algselt seal fifas on küll iga väga sitt see värk, aga no mul on ilusti ära lihvitud kõik 09's, täitsa loogiline on isegi see liikumine jms. Manager modes võiks olla see tõesti see särkide muutmine nt iga 2 hooaja tagant, oleks veits mugavam kui praegune variant (seda mänguväliselt teha). See on ka praegu suht nõme, et kui keegi ostab manageris omale mängija siis ta on automaatselt kohe number 2 ja üldse teised tiimid võiksid olla aktiivsemad mängijateturul. Samuti ka see et lepingu pikendamine võiks olla natuke raskem, siis tekitaks see ka veits põnevust vms. Praegu on see väga kerge, hooaja lõpul tehakse asi ise ära, kui just pankrotis ei ole. Eks neid mõtteid ole palju mida tuleks parandada, eks näis mis nad suudavad.

                    Kommentaar


                      #40
                      Haha, sorry, ma unustasin öelda et ma pidasin silmas PS3 versiooni ... pc peal mängisin viimati fifat 05 vms.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        #41
                        fifa09-sse võiks tulla kraafiku uuendus näide: vaadake fifa 2009 arvuti peal ja fifa 2009 kas xboxi või ps2-3 peal võrrelge nende kraafikat!
                        Tegelt enam väga fifa 2009 t ei mängi kui kellelgi on pes 2009 siis teeks vaheust
                        sest ma olen lihtsalt fifas pettunud

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas nextsuperstar Vaata postitust
                          fifa09-sse võiks tulla kraafiku uuendus näide: vaadake fifa 2009 arvuti peal ja fifa 2009 kas xboxi või ps2-3 peal võrrelge nende kraafikat!
                          Tegelt enam väga fifa 2009 t ei mängi kui kellelgi on pes 2009 siis teeks vaheust
                          sest ma olen lihtsalt fifas pettunud
                          Usu mind keegi ei hakka vahetama,Pes kindlalt üle.

                          Kommentaar


                            #43
                            Minu arvamus on, et arvuti peal parim pela on PES 2009 ja konsoolidel FIFA 2009
                            -praegusel ajahetkel
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Täiesti nõus sinuga Sa sealt pes.pri.ee?
                              jeap.

                              no maitsed erinevad, PC-l on PES hea

                              Kommentaar


                                #45
                                Fifa 10-sse võiks tulla sellinne asi kus saad ise olla mängija, nagu pes2009 on BE A LEGEND mode.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X