320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Tabasalu on äge! Saada samal päeval karikamängule rohkem rahvast kui Tallinna derbyle on väärt saavutus, aga eks näitab jätkuvalt nii mõndagi ka mängukorraldaja Levadia kohta.
    Riho Saksus võiks saada aasta jalgpalliedendaja tiitli. See kuidas ta Tapsis asju hingega teeb ja orgunnib on imetlusväärne.

    Kommentaar


      Ma ei suutnud esmapilgul leida, aga kas ülejäänud kaheksale klubile on kogukonnajuhid juba välja valitud või millal oleks lootust nende isikute avalikustamiseks?

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ma ei suutnud esmapilgul leida, aga kas ülejäänud kaheksale klubile on kogukonnajuhid juba välja valitud või millal oleks lootust nende isikute avalikustamiseks?
        Seitsmele?

        E: Aa, jaa. Maardu ka
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          1. jaanuarist pidid vist tööd alustama.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ma ei suutnud esmapilgul leida, aga kas ülejäänud kaheksale klubile on kogukonnajuhid juba välja valitud või millal oleks lootust nende isikute avalikustamiseks?
            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            1. jaanuarist pidid vist tööd alustama.
            Selles (http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...teering-n14675) 3. oktoobri uudises (või siis selles 23. oktoobri uudises: http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...reedeni-n14783 - samad uudised käisid läbi teistest portaalidest ka) on kirjas, et "Kogukonnajuhid alustavad tööd 1. jaanuarist 2019." Nimed hõikavad klubid välja siis, kui lepingud on inimestega sõlmitud. Oktoobri lõpuga lõppes kandideerimine, järgnevate nädalatega sõeluti välja parimad, siis peeti vestlusvoor ja pärast seda tehti otsused.

            Kommentaar


              Algselt postitas Liliu Vaata postitust
              Minu jaoks ei loe, kui palju on mängudel Kalju fänne kohal, sest igal juhul on nad alati kirglikud ja ma tunnen nendega sidet. Meie fännid olid alati kohal, ükskõik millises Eesti otsas me mängisime - olgu Kuressaares, Narvas või Tartus. See on tähtis, et nad on kohal. Loomulikult olen mänginud suurema hulga fännide ees, aga kokkuvõttes pole tähtis nende arv, vaid see, kui kirglikud nad on.
              Siin foorumiski üleskerkinud teemal, et mida need kohalikud fännid ette kujutavad, et neid on nii vähe, vastas Liliu viimases Jalkas väga tabavalt. Paremini poleks osanud sõnastada, aga samas vähem poleks osanud ka oodata jalgpallikultuuris üleskasvanud inimeselt.

              Kommentaar


                Homme kell 13 mängitakse hooaja Superkarikas!
                MIS ON SOCCERNET.EE PEAUUDIS EELNEVAL ÕHTUL? Esimene uudis mängu kohta on kaugel kaugel ketrades lehekülge allapoole.

                Kommentaar


                  Kuidas on esimeste voorude publikunumbrid võrreldes eelmise aasta sama perioodiga? Kindlasti kasvatanud on Narva, kuidas teiste numbrid?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Jäi silma kalevi 7 eurone piletihind tänasele kohtumisele. Olgugi, et seal on kõikvõimalike soodustusi FB attendiga, atribuutikaga ja noortele/pensionäridele siis kuidagi krõbe. Maardu ja Narva näiteks 2.- ja 3.-
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Eelmine aasta oli täispilet väravast 5€. Huvitav millega sellist hinnatõusu põhjendada?

                      Kallim on ainult Kaljul, aga neil saab ka mobiilist vist osta 2.50€ eest hetk enne staadionile jõudmist.

                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Jäi silma kalevi 7 eurone piletihind tänasele kohtumisele. Olgugi, et seal on kõikvõimalike soodustusi FB attendiga, atribuutikaga ja noortele/pensionäridele siis kuidagi krõbe. Maardu ja Narva näiteks 2.- ja 3.-

                      Kommentaar


                        See attendide ja asjadega soodustuste saamine on tegelikult natukene perses keiss... Võttes ausalt meie jalgpall on reaalselt atraktiivsusest kaugel ning staadionid on ikkagi ülimalt vähe täidetud ja kui mul tekib õhtul tahtmine minna mängule, siis ma ei pea mingeid evente ega asju kuskil netis taga ajama, et soodsamalt saada, vaid kui ma lähen sõbraga vaatama, siis ma ostan sümboolse hinna eest pileti kassast.

                        Kas meie Premium Liiga eesmärk on tõmmata staadionile iga võimalik potensiaalne vutihuviline või on eesmärk öelda inimesele, kes otsustab mängule minna, et maksa 7 eurot või keri perse.

                        Kommentaar


                          13:00 Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik
                          Pealtvaatajaid: 127

                          ... paar kilomeetrit eemal
                          13:00 FC Nõmme United - JK Tabasalu
                          Pealtvaatajaid: 195

                          (ise ei külastanud kumbagit)

                          Kommentaar


                            Seda tänast Levadia mängu vaadates tekkis küll peas küsimus, et kas see Leva kogukonnajuht ka üldse midagi teeb? Silmaga ei tundunud sadatki pealtvaatajat olema, aga eks silm on vahel petlik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Seda tänast Levadia mängu vaadates tekkis küll peas küsimus, et kas see Leva kogukonnajuht ka üldse midagi teeb? Silmaga ei tundunud sadatki pealtvaatajat olema, aga eks silm on vahel petlik.
                              Kui tulemus on ette teada, siis mis mõtet seda vaadata?

                              Kommentaar


                                Kogukonnajuhil on keeruline kogukonda staadionile meelitada kui klubil kogukond pm puudub. Kogukond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X