320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Tammekal oli eelmisel aastal vist 2€ koopainimestele ja 1€ feissbuklastele. Igati normaalne sümboolne hind minu arust, alla selle on peenraha, mis on ka tülikas. Kas keegi teab, palju korrpallis pileti eest küsitakse?
    mul nagu mälupildist kangastub, et balti liiga viimane kodumäng türockil oli 5,25 €
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink

      Kommentaar


        Ma imestan, et klubid pole tulnud nö astmelise piletihinna peale. Eeldatavad põnevusmängud, näiteks Flora-Levadia-Kalju-Sillamäe vahel, võiks ju rohkem maksta, inimesed saaks makstud raha eest märksa enam kui samade klubide madistamisega tabeli alumise poole klubide vastu, kus teinekord skoorid piinlikult ühepoolseks võivad kujuneda.

        Nii ühtlane me liiga ka pole, et ülemise poole omavahelised mõõduvõtud ja mängud alumise poolega kuidagigi võrreldavad oleks.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          on keegi üldse teinud tänavaküsitlust teemal et kas teatakse üldse mis on Premium Liiga ja mis neid inimesi toob/tooks staadionile mänge vaatama?

          miskipärast jääb eesti klubijalgpallist tunne, et püütakse kala sogases vees, teadmata ise millist kala püüda ja millise söödaga.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            10€ nad kohe kindlasti pole nõus maksma, oleme ausad, see on liiga kallis.
            Eks eesmärk on, et ostetaks just Piletilevist ja siis mõeldi lihtsalt üks jabur number välja mida inimesed pole nõus maksma.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Eks eesmärk on, et ostetaks just Piletilevist ja siis mõeldi lihtsalt üks jabur number välja mida inimesed pole nõus maksma.
              Eesmärk ei peaks olema Piletilevist ostma sundima, vaid inimesi staadionile tuua. Kuidas selline lähenemine sellele kaasa aitab?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Ma imestan, et klubid pole tulnud nö astmelise piletihinna peale. Eeldatavad põnevusmängud, näiteks Flora-Levadia-Kalju-Sillamäe vahel, võiks ju rohkem maksta, inimesed saaks makstud raha eest märksa enam kui samade klubide madistamisega tabeli alumise poole klubide vastu, kus teinekord skoorid piinlikult ühepoolseks võivad kujuneda.

                Nii ühtlane me liiga ka pole, et ülemise poole omavahelised mõõduvõtud ja mängud alumise poolega kuidagigi võrreldavad oleks.
                TVMK kasutas kunagi sellist piletisüsteemi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Eesmärk ei peaks olema Piletilevist ostma sundima, vaid inimesi staadionile tuua. Kuidas selline lähenemine sellele kaasa aitab?
                  Etteostetud pileti puhul inimene nö peab ennast kohale vedama, isegi kui ilm on sitt või tulevad muud plaanid?

                  ps, lihtsalt fesaris jäi täna silma, et Kaljul "MUIDE, pakutakse palju: Õlu = 1 €". Miks seda suuremalt ei promota

                  Kommentaar


                    laske noored väljakule ning tulevad ka nende sõbrad- tuttavad, emad-isad-sugulased poisse staadionile vaatama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Etteostetud pileti puhul inimene nö peab ennast kohale vedama, isegi kui ilm on sitt või tulevad muud plaanid?

                      ps, lihtsalt fesaris jäi täna silma, et Kaljul "MUIDE, pakutakse palju: Õlu = 1 €". Miks seda suuremalt ei promota
                      See "toop" on veerandliitrine.

                      Nahkpea, ära minu käest küsi millele see kaasa aitab Kipun sama arvama mis eika - kui ikka pilet olemas, siis on ka inimene tulemas. Mingit tööjõu pealt kokkuhoidu ma ei näe - täpselt sama moodi kontrollitakse pileteid. Ehk saab veidi piletisaba lühemaks, kuid mitu korda hooaja jooksul see probleemiks on?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Peamine lootus on siiski ka sellel, et mingid inimesed, kes juhuslikult mängule sattuvad, on siiski alati ja neilt saab ju kohe 10 eurot kätte. 400% kohe kasumit.

                        Kommentaar


                          olen ka sedameelt,et andku klubid oma noormängjatele klubikaardid mis lasevad mängule tasuta ja kül need nagamannid oskavad oma issisid ja emmesid moosida,et need oma tagumikud staadionile veaksid.

                          Kommentaar


                            flora ju käskis/soovitas tungivalt noortel koos vanematega vahepeal tulla. keegi ei tulnud.
                            mina olen ikka palagani poolt. getter jaani, ei narkootikumitele, tasuta müts jne, sest olen kutsunud oma sõpru statkale niisama, et joome viina ja vaatame mis saab. ei tööta.
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mg Vaata postitust
                              flora ju käskis/soovitas tungivalt noortel koos vanematega vahepeal tulla. keegi ei tulnud.
                              mina olen ikka palagani poolt. getter jaani, ei narkootikumitele, tasuta müts jne, sest olen kutsunud oma sõpru statkale niisama, et joome viina ja vaatame mis saab. ei tööta.
                              Elu on näidanud, et Getter Jaani enam ei toimi...
                              Lisaks pole ka selline nö palagan jätkusuutlik. Okei korra toob publiku jaanit vaatama aga järgmine mäng, kui üritust pole haigutab samasugune tühjus staadionil nagu varem..
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                ma mõtlesin, et point oleks selles et registreeritud noorklubimängjatel oleks kõigile preemium liiga mängudele sissepääs free ja külap nendega koos jõuavad issid ja emmed ka tee statale,sest limsi ja jätsi peab ju keegi ostma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X