320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hahaa, hea plagu reedesel üritusel! Tartu turundajad kütavad mõnuga!

    Kommentaar


      Klubid võiksid tegelikkuses väga olla huvitatud toimivast Balti Liigast. Esiteks peaks see olema sponsoritele kindlasti atraktiivsem- reklaam ei piirdu ju ainult Eestiga. Sellest võiks olla huvitatud Viasat meediapartnerina, kas siis läbi TV3-de või VSB. Lõppkokkuvõttes ideaalis kui hästi läbi mõelda Balti Liiga formaat ja toimimine, edukalt turundada, peaksid kasu saama ka klubid, eelkõige rahastamisprobleemide lahendamisel, mis võimaldaks tõsta klubide taset, parandada infrastruktuuri ja ka aidata fännid tuua staadionile. Aitaks kaasata rohkem finantse jalgpalli.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Miks see Balti Liiga teema üldse ära lõppes mis paar aastat tagasi veel toimis? Ma pean seda silmas kus iga riigi top 4 (oli vist?) omavahel madistasid.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Miks see Balti Liiga teema üldse ära lõppes mis paar aastat tagasi veel toimis? Ma pean seda silmas kus iga riigi top 4 (oli vist?) omavahel madistasid.
          Sest see oli naljanumber - seda ei võetud tõsiselt, tihti mindi peale teise koosseisuga. Publikuhuvi puudus, võitja mingit käega katsutavat kasu ei saanud (näiteks eurokohti ei jagatud). Klubidele oli see lihtsalt üks lisakulu.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            The idea is not of having an additional competition, but a Baltic Premier League that would replace each national league.
            The Baltic Cup for clubs is defunct as we know it, however, as highlighted a while ago ( not to put another link, just that it's all explained there from myself: http://www.rumodispo.com/news/baltic-premier-league ) there are conflicting interests.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Minu arvates pole lisarahal suurt mingit mõtet, kui sellega ei osata midagi mõistlikku peale hakata. Okei, infrasse ja jalgpallurite preemiatesse/tasudesse läheb raha alati vaja ning nendesse valdkondadesse oskavad ka klubid investeerida, ent Eesti klubide tõelised probleemid on lõpuks mujal ja neid probleeme ei lahenda lõpuks mitte raha, vaid mõtte- ning käte ja jalgade töö, mis peab rahale eelnema. Mitte vastupidi. Ma arvan, et suurem osa PL-i klubisid ei oska praegugi lisandunud või puha tasuta saadaval olevaid turundusvõimalusi ära kasutada, saati siis veel midagi veel keerulisemat.

              Kommentaar


                Algselt postitas mortan Vaata postitust
                Minu arvates pole lisarahal suurt mingit mõtet, kui sellega ei osata midagi mõistlikku peale hakata. Okei, infrasse ja jalgpallurite preemiatesse/tasudesse läheb raha alati vaja ning nendesse valdkondadesse oskavad ka klubid investeerida, ent Eesti klubide tõelised probleemid on lõpuks mujal ja neid probleeme ei lahenda lõpuks mitte raha, vaid mõtte- ning käte ja jalgade töö, mis peab rahale eelnema. Mitte vastupidi. Ma arvan, et suurem osa PL-i klubisid ei oska praegugi lisandunud või puha tasuta saadaval olevaid turundusvõimalusi ära kasutada, saati siis veel midagi veel keerulisemat.
                Olen küll nõus, kuid ma ei taha teada kui palju häid jalgpallureid Eesti mõistes on siinsest tippjalgpallist kadunud, sest elu vajab elamist ning selle tasuga, mis saadakse, ei ole võimalik peret üleval pidada. Näiteks Tammeka mängiks hetkel usutavasti medalitele kui meeskond koosneks viimase viie aasta parimatest mängijatest, kes Tammekast läbi käinud on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mortan Vaata postitust
                  Minu arvates pole lisarahal suurt mingit mõtet, kui sellega ei osata midagi mõistlikku peale hakata. Okei, infrasse ja jalgpallurite preemiatesse/tasudesse läheb raha alati vaja ning nendesse valdkondadesse oskavad ka klubid investeerida, ent Eesti klubide tõelised probleemid on lõpuks mujal ja neid probleeme ei lahenda lõpuks mitte raha, vaid mõtte- ning käte ja jalgade töö, mis peab rahale eelnema. Mitte vastupidi. Ma arvan, et suurem osa PL-i klubisid ei oska praegugi lisandunud või puha tasuta saadaval olevaid turundusvõimalusi ära kasutada, saati siis veel midagi veel keerulisemat.
                  Su viimase lausega olen nõus, küll aga esimene paneb kulma kergitama. Aga see selleks, eks need kõik ole omavahel seotud asjad. Oleks raha, oleks ka pädevamaid inimesi klubides. Eks kõigepealt peab jalgpalliklubi(omanikud) endale tõesti selgeks tegema mille jaoks sai klubi asutatud, millised on eesmärgid jne. Niisama võib ju amatöörtasemel mängida. Loodetavasti ikka vähemalt kõrgliiga ja ka esiliiga klubidel on olemas ambitsioonid kasvuks, edasi arenguks.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mortan Vaata postitust
                    Okei, infrasse ja jalgpallurite preemiatesse/tasudesse läheb raha alati vaja ning nendesse valdkondadesse oskavad ka klubid investeerida.
                    Romariole ja lorenzole - me räägimegi samast asjast, ma arvan ka, et mängijatesse on vaja (rohkem) investeerida ja seda klubid ka oskavad, kui vahendeid on.
                    Algselt postitas mortan Vaata postitust
                    Eesti klubide tõelised probleemid on lõpuks mujal ja neid probleeme ei lahenda lõpuks mitte raha, vaid mõtte- ning käte ja jalgade töö, mis peab rahale eelnema.
                    Tõelised probleemid on aga need, et parem sportlik tase või isegi väga hea sportlik tase ei too publikut tribüünile, kui need vahvad vennad platsil inimestele midagi ei ütle või kui inimesed üldse ei teagi, et need vennad kusagile kuuluvad ja mängivad või kui inimene ei tea, et mäng toimub või tal pole mingit arusaama, miks (Eesti) jalgpalli vaatama peaks või mingit konkreetset klubi toetama peaks.

                    Minu jaoks on need küsimused, millele vastamiseks peab kõigepealt laduma klubi sees mingi ideoloogilise või filosoofilise vundamendi, mille peale siis ehitada. Võib-olla saab klubi omanik/juht suurema raha eest palgata inimesed, kes talle need asjad siis tagantjärgi välja mõtlevad. Loogilisem näib aga kui klubi igal tasandil on inimesi, kes seda asja üheskoos step-by-step teevad. Siit ka minu mure, et Eesti tippliigades seda liiga palju just ei tehta.

                    Kommentaar


                      It seems in Lithuania they have the same kind of discussions over official numbers and video pictures of attendance.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        It seems in Lithuania they have the same kind of discussions over official numbers and video pictures of attendance.
                        https://twitter.com/PauliusCubera/st...18154190356480
                        It's just too warm sitting in the sun so everybody sat in the shade - 1400 people or so.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Karter Vaata postitust
                          It's just too warm sitting in the sun so everybody sat in the shade - 1400 people or so.
                          Eheh good one!
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            leidsin ka täna postkastist tasuta kutse järgmisele Kalju mängule Kadrioru staadionil. peaaegu oleks kohe ära visanud, sest see oli nii hästi K-rauta brosüüri vahele ära peidetud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas soccernet.ee
                              Pealtvaatajaid... reporter luges kokku, et orienteeruvalt kümme silmapaari.
                              Kellele seda vaja on? Ega Levadia mängul seis väga palju parem polnud.

                              Kommentaar


                                Numbrid on küll kurvastavalt madalad, aga mina vaataksin asju ka kontekstis - kui Floral on sama ebasoodsates ilmaoludes või kontekstis üle kahe korra rohkem publikut kui samal ajal Kadriorus Levadial või kolm korda rohkem publikut kui õhtul Infonetil, siis see näitab ikkagi, et Flora on mingeid asju teinud vähemalt kaks korda paremini kui nimetatud teised klubid. Ja pikas perspektiivis on see tähtis. Teisipidi - kui teised nimetatud klubid ka heas ja halvas siis sama palju panustaksid, kasvaks pikas perspektiivis muuhulgas ka vihmase ilmaga staadionil käijate arv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X