320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viienda Sektori täituvus oli täna 47 ja seda hoolimata asjaolust, et üle tosina kimasid Minski hoki MM-le ja Sektori noorhing Liverpooli.
    Viies Sektor toob rohkem fänne staadionile kui näiteks Infonet-Trans pealtvaatajaid kokku.

    Kui iga Premium Liiga klubi omaks sellist lojaalset ultrabaasi, kes on võimelised laulma 90 minutit, looma staadionikunstina tifosid, bannereid, mosaiike, ÕHKKONDA, süütama staadioni elama, siis ehk saaks ka küljetribüünidele rohkem rahvast.

    Samas ka Viiendal Sektoril on raske seltskonda koos hoida ja motiveeritult õhkkonda luua kui vastasfänne on ümmargune null.

    Aga vutipärane õhkkond on just see, mis telepildist pilgeni täis lärmakaid staadioneid nägema harjunud, küljetribüünile eksinud vutihuvilist, teine kordki kohale kutsuks.

    Flora võib turunduses kukerpalle visata, mängukorraldust viimseni tuunida, kui ikka enamus teisi klubisid kaasa ei tule, veel hullem, on ultrafännitud, jääb tulemus tahes tahtmata kahvatuks.

    Kommentaar


      Sattusin eile vaatama käsipalli finaali Põlva - Kehra. Olgugi, et fänlus põhines traditsioonilisel hüüdlause ja pasuna kombol, siis oli atmosfäär siiski vinge. Kehrast oli Põlvasse sõitnud vähemalt 50 fänni, Põlva aktiivne sektor suuremgi vast. Vahva, et kaks väikest kantsi elavad käsipalli rütmis. Ja kui võrrelda näiteks analoogselt Paide seisu!?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Viies Sektor toob rohkem fänne staadionile kui näiteks Infonet-Trans pealtvaatajaid kokku.
        Ideaalne võrdlus tõepoolest. Infoneti mäng algas REEDE õhtul kell 21.00 ilma varjualuseta Sportland Arenal, vihma sadamas. See on ju täiesti ebanormaalne tegelikult. Keegi võiks öelda ühe adekvaatse põhjuse, miks Infonet ei oleks võinud oma mängu homme päeval mängida. Ei saa nendest ebainimlikest mänguaegadest väga aru. Aga siiski. 52>47.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          . Aga siiski. 52>47.
          47 + üle tosina verevenna, kes vastasfännitult ebaatraktiivse mängu Kaleviga ohverdasid õhkkonnanaudinguks Hoki MM-l ja Liverpoolis

          Selle hooaja rekord A. Le Coqil on Viies Sektor vs Sillamäe - 63.
          Hiiul kogunes Kalju vastu 87 aga sinna leidsid tee päris mitu kadunud venda.
          On ka olnud omal ajal kui Parem Tiib vutti fännas, üle 100.

          Oleks alati vastas(ultra)fänne poolki niipalju, hakkaks õhkkond juba looma.....

          Samas pühapäeva kui mängupäeva põhimõttelisest eiramisest ei saa ma üldse aru.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Sattusin eile vaatama käsipalli finaali Põlva - Kehra. Olgugi, et fänlus põhines traditsioonilisel hüüdlause ja pasuna kombol, siis oli atmosfäär siiski vinge. Kehrast oli Põlvasse sõitnud vähemalt 50 fänni, Põlva aktiivne sektor suuremgi vast. Vahva, et kaks väikest kantsi elavad käsipalli rütmis. Ja kui võrrelda näiteks analoogselt Paide seisu!?
            See polnud suht midagi kui HC Kehra mängis Kehras euro mängu Lissaboni sportingu vastu. Linnas kus elab ca natukene väem kui 3000 inimest, oli mängu tulnud Kehra tillukesse saali vaatama 700 inimest, mõningatel andmetel ka rohkem.

            Kommentaar


              Kalju-Sillamäe 712 pv ????
              Puhta segi oma matemaatikaga pööranud

              Nagu referendumi tulemused Krimmis

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Kalju-Sillamäe 712 pv ????
                Puhta segi oma matemaatikaga pööranud

                Nagu referendumi tulemused Krimmis
                Kesa, mina usun, et oli 712 pv staadionil..... Esiteks. Niisama keegi sinna statele ei pääse - selline turvatiim Kaljul et tule taevas appi. Teiseks. Arvesse läksid ka need, kes tribüünil ei viibinud, ehk lapsed kes seal batuudinurgas viibisid - neid oli ikka väga väga palju + mina isiklikult nägin järgmiseid isikuid, kes pääsesid mängule ilma piletita, ent samuti nagu mina läksid sinna 712 hulka: Frolov, Aidara, Jürgenson, Tšeminava, Paponoff, Manucho + mina + Raimo Nõu + ca 15 Silla fänni.... Nii et usu või ära usu, aga 712 on päris reaalne number

                Kommentaar


                  Tglt tahaks öelda veel seda, et mäng oli väga ok ja õhkkond statal oli ka võimas. Viisin oma girlfriendi Kalju mängule - ta on ikka tulehingeline Kalju fänn (ise nõmmekas ja perekonnanimeks on Kaljuste ) Preili hakkas väga aktiivselt Kaljut toetama, kuigi enne 51.minutit ei olnud möngu kulgemisega sugugi rahul - tema arvates oli liiga vähe väravaid..... Aga lõppude lõpuks mäng talle meeldis just tulemuse poolest (Teadmiseks tütarlaps väga vapralt pidas vastu nädal tagasi, kui reporteri saatus viis mind Virumaale, kus 1 päeva jooksul toimusid 3 mängu)

                  Nii et aitäh Kalju ! Oli väga vahva!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                    Kesa, mina usun, et oli 712 pv staadionil..... Esiteks. Niisama keegi sinna statele ei pääse - selline turvatiim Kaljul et tule taevas appi. Teiseks. Arvesse läksid ka need, kes tribüünil ei viibinud, ehk lapsed kes seal batuudinurgas viibisid - neid oli ikka väga väga palju + mina isiklikult nägin järgmiseid isikuid, kes pääsesid mängule ilma piletita, ent samuti nagu mina läksid sinna 712 hulka: Frolov, Aidara, Jürgenson, Tšeminava, Paponoff, Manucho + mina + Raimo Nõu + ca 15 Silla fänni.... Nii et usu või ära usu, aga 712 on päris reaalne number
                    Ja-jah, Krimmis loeti samuti batuudil hüppavad rohelised mehikesed Krimmi elanikeks

                    Ainult Eestis - vutipublik hüppb batuudil....ajuvaba

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Ja-jah, Krimmis loeti samuti batuudil hüppavad rohelised mehikesed Krimmi elanikeks

                      Ainult Eestis - vutipublik hüppb batuudil....ajuvaba
                      Kesa, ei tea kuidas õigemini pöörduda - härra Kesa või seltsimees Kesa - kui ajuvaba siis ajuvaba, kui Krimmi referendum siis olgu nii - ma soojalt soovitan Teile, vabandagu selle kriitilise noole eest mind mu toimetus, palun nautige käsipalli, korvpalli jne - kus publikut palju ärge palun siin enam käige...... jumala eest..... aitäh!

                      Kommentaar


                        Ütleks ka, et 700 midagi on adekvaatne number. Mängul valitses mõnus matchday atmosfäär

                        Kommentaar


                          Kui tühjad tribüünid ongi matchday atmosfäär, siis küll. Paber kannatab kõik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                            Kui tühjad tribüünid ongi matchday atmosfäär, siis küll. Paber kannatab kõik.
                            Olid staadionil?

                            Kommentaar


                              Teate mis, kallid kaasfoorumlased - äkki lõpetaks hala - oi tühjad tribüünid ai statistika valetab....... Tulge staadionile. Võtke kaasa naabrid, sõbrannad jne - siis rohkem publikut - ma ei käi kunagi üksi - kas naaber mängule kaasa võetud või sõbranna.... Kõige lihtsam on foorumis teisi kritiseerida.......

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                                Kui tühjad tribüünid ongi matchday atmosfäär, siis küll. Paber kannatab kõik.
                                Jah ja meil oli eile 46 ultrat , kahjuks 12 sõitsid Valgevenesse ja Üks põrutas Liverpooli. Muidu oleks vabalt 57 olnud. Aga me panime 10 000 staadionil tavapäraselt võimsa melu püsti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X