320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas peters Vaata postitust
    Parim turundusnipp on panna publikunumber näiteks umbes 400 pealtvaataja puhul 733, siis EJL lepib ehk üle 500 oleva numbriga. Võit on ikkagi oma 100 pead, mis nagu maast leitud.
    Ja toimib, kui joppab läheb ka 733 läbi

    Kommentaar


      Näe isegi Narva üritab, publikuks Trans-Flora - 37, tegelik mitte üle 30-e.

      30 + 7 batuudil

      Kommentaar


        Ilm küll tõesti vilets, aga täiesti uskumatud publikunumbrid see voor. Neid inimesi, kes end klubiga seostavad ning igal võimalikul juhul on kohal, on meie vutis ikka uskumatult vähe.

        Kommentaar


          Tegelt oli 40-45 :-) Päris mitmed vaatasid mitte tribüüni pool vaid teiselpool, sest tribüüni suunas oli hull tuule ja paduvihma kombinatsioon. Mingi seltskond vaatas staadionile sõitnud ja nurgalipust 10 meetri kaugusel parkinud kollase Peugeoti aknast :-)

          Kommentaar


            ma võin täna mürki võtta, et Sillamäel oli 36. mänguminutil 76 inimest, mitte 55. Nii et nii üllatav kui see mulle ka pole, siis ei panegi Ida-Virumaal inspektorid numbreid lambist suuremaks. Ja batuuti Sillamäel ei ole. Veel

            Kommentaar


              19:00 hakkas kossu finaalseeria teine mäng tv6-st. Vihmane jalka liigamäng vs. kossu finaalseeria - väga ühepoolne vastasseis eesti spordisõbrale...kahjuks.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                Tegelt oli 40-45 :-) Päris mitmed vaatasid mitte tribüüni pool vaid teiselpool, sest tribüüni suunas oli hull tuule ja paduvihma kombinatsioon. Mingi seltskond vaatas staadionile sõitnud ja nurgalipust 10 meetri kaugusel parkinud kollase Peugeoti aknast :-)
                Olin Narvas ka kohal, lugesin isiklikult mitu korda kokku ja üle - kl 18:55 - 12 pv, kell 19:20 26pv, kl 20:15 28pv.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                  ma võin täna mürki võtta, et Sillamäel oli 36. mänguminutil 76 inimest, mitte 55. Nii et nii üllatav kui see mulle ka pole, siis ei panegi Ida-Virumaal inspektorid numbreid lambist suuremaks. Ja batuuti Sillamäel ei ole. Veel
                  Jumal tänatud et pole Sillamäel batuuti

                  Kommentaar


                    Võrdlemisi jabur on muidugi sellise olematu arvu pärast üldse vaielda, aga teisel poolajal üle lugedes sain Narvas kusjuures täpselt sama numbri mis inspektorgi ehk 37. Tribüünil oli 20 ja ülejäänud seal ühes nurgas puude all. Ma muidugi kellaajaliselt üles ei märkinud ja ei oska ka öelda, kas näiteks Gruznovi ja soccerneti reporterit saab ametlikult lugeda pealtvaatajaks või ei.

                    Üldiselt peab aga kahjuks märkima, et Narva mängukorraldus oli allpool igasugust arvestust - mingit toitlustust mina ei hoomanud, ainus peldik nägi ust avades seest välja nii nagu keegi oleks seda jackassi portable toilet bungee eesmärgil kasutanud. Tele jaoks vajalikust telgist võis loomulikult ka ainult unistada. (Vastupidine väga meeldiv näide laupäeval Paidest, kui esimene atribuut saba andis ja selle peale jumal teab kust kaevati mingi hiiglaslik õlletelk välja ja lohistati lahkesti kuue mehega kohale.) Pioneer loomulikult raskusi ei karda ja teeb ülekande ära igasuguse ilmaga suvalise kännu otsast, sai ka seekord ilusti tehtud, aga suhtumise näitaja seegi.

                    Ja noh sellest, et meistriliiga mängus kantakse murule mingidki aimatavad jooned kahe poolaja vahel (!), ma ei hakka parem üldse rääkima. "Vihm viis ära", mhmh. Nagu rotid kapsarauagi ilmselt.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kuna toitlustus on üheks publiku hea olemise eelduseks ja see on midagi enamat kui lihtsalt kuiv ON või EI OLE mänguprotokollis, siis teeks ettepaneku teha väikene ülevaade erinevate võõrustajate kehakinnitusvõimalustest! Mine tea, äkki saame hooaja lõpus isegi parima tiitli välja anda! Väike vaheldus siin teemas nägudelugemisele!

                      Soe toit - Hamburgerid, supid, wok või isegi praed. (punktid 1-5)
                      Külm toit - pirukad (ka soojad), wrapid, salatid. (punktid 1-5)
                      Snäkid - pähklid, krõpsud, popcorn jm (punktid 1-5)
                      Soe jook - kohv, tee (punktid 1-5)
                      Õlu (punktid 1-5)
                      Muu alkohol - siidrid, hõõgvein jm (punktid 1-5)
                      Karastusjoogid - limpad, fantad, mineraalveed (1-5p)
                      Teenindus - meeldivus, kiirus, kaardimaksed (punktid 1-5)

                      Punkte saab anda antud grupi headuse eest. St kui õlu on külm ja hea hinnaga, siis on hindeks kahtlemata 4! Kui külma ja odavat õlut on veel mitut sorti, siis peab juba 5 andma! Kui pead sooja õlle eest 3 euri maksma, siis üle 2 ei annaks! Kui mängul valmistab kokk soojal vokkpannil liha ja annab kõrvale maitsvat salatit, siis on sooja toidu hindeks tugev 5! Ainult sooja burksi olemasolu eest on koolipoisi 3! Kuivanud saiade vahel, hapuks läinud vorstiga hot-dog - 1!

                      Kommentaar


                        Teen Kaleviga otsa lahti:

                        Kalev-Kalju 13.04

                        Soe toit - PUUDUS (0p)
                        Külm toit - värsked ja veel soojad viineripirukad (4p)
                        Snäkid - kõik vajalik pähklitest popcornini (5p)
                        Soe jook - kohv, tee (kaks sorti! (5p)
                        Õlu tänu välitemperatuurile külm, hind 2,50€ (3p)
                        Muu alkohol - siider (3p)
                        Karastusjoogid - olemas (5p)
                        Teenindus - teenindus kiire ja hää (4p)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Võrdlemisi jabur on muidugi sellise olematu arvu pärast üldse vaielda, aga teisel poolajal üle lugedes sain Narvas kusjuures täpselt sama numbri mis inspektorgi ehk 37. Tribüünil oli 20 ja ülejäänud seal ühes nurgas puude all. Ma muidugi kellaajaliselt üles ei märkinud ja ei oska ka öelda, kas näiteks Gruznovi ja soccerneti reporterit saab ametlikult lugeda pealtvaatajaks või ei.

                          Üldiselt peab aga kahjuks märkima, et Narva mängukorraldus oli allpool igasugust arvestust - mingit toitlustust mina ei hoomanud, ainus peldik nägi ust avades seest välja nii nagu keegi oleks seda jackassi portable toilet bungee eesmärgil kasutanud. Tele jaoks vajalikust telgist võis loomulikult ka ainult unistada. (Vastupidine väga meeldiv näide laupäeval Paidest, kui esimene atribuut saba andis ja selle peale jumal teab kust kaevati mingi hiiglaslik õlletelk välja ja lohistati lahkesti kuue mehega kohale.) Pioneer loomulikult raskusi ei karda ja teeb ülekande ära igasuguse ilmaga suvalise kännu otsast, sai ka seekord ilusti tehtud, aga suhtumise näitaja seegi.

                          Ja noh sellest, et meistriliiga mängus kantakse murule mingidki aimatavad jooned kahe poolaja vahel (!), ma ei hakka parem üldse rääkima. "Vihm viis ära", mhmh. Nagu rotid kapsarauagi ilmselt.
                          Vincent, järgmiseks korraks sulle - korralik peldik kus käivad kõik pealtvaatajad asub Jäähalli fuajees.... Nii et võta teadmiseks Telgi kohta NT kõneisik arvas järgmist, et oleks kohale toonud, aga PM ei teavitanud oma visiidist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                            Vincent, järgmiseks korraks sulle - korralik peldik kus käivad kõik pealtvaatajad asub Jäähalli fuajees.... Nii et võta teadmiseks Telgi kohta NT kõneisik arvas järgmist, et oleks kohale toonud, aga PM ei teavitanud oma visiidist
                            Sai isegi seda tarvitatud, samas tundub olevat selline "teab kes teab" teema, mida tavakülastaja peab taga otsima, et jah tiptop.

                            Teine väide on täielik hülgemöla, telemängude graafik on paigas alates märtsist enne hooaja algust ja kas või EJL lehelt vabalt leitav.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Sai isegi seda tarvitatud, samas tundub olevat selline "teab kes teab" teema, mida tavakülastaja peab taga otsima, et jah tiptop.

                              Teine väide on täielik hülgemöla, telemängude graafik on paigas alates märtsist enne hooaja algust ja kas või EJL lehelt vabalt leitav.

                              1. Kohalikud teavad mittekohalikud ei tea - logiš ju - ma ntx ka ei tea kus Paides/Tartus need peldikud võiksid asuda.
                              2. Arvad et keegi NT juhtkonnast loeb EJL lehte we?

                              Kommentaar


                                Paide staadionil on nad kenasti nähtaval ja Tamme staadionil asukoht siltidega tähistatud.

                                Ja arvad, et see on normaalne või? EJLi saadetud kirju ka ei loe? Milleks siis üldse selles liigas mängida?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X