Lehekülg 3, kokku 147 EsimeneEsimene 12345671353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2925
    ORDEM e PROGRESSO Kasutaja PETSINHO avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Väga õige Steiv! Mul teglikult natuke hea meel, et selline arvamuslugu errsport portaalis ilmus, see käivitas elava arutelu. Oskaksime me kõik siit nüüd järeldusi teha ja kitsaskohtadega edasi töötada, oleks super.

Nagu paljud eeskõnelejad juba ütlesid...õpime vigadest ja keskendume edaspidi positiivsele.
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

Eesti koondislane Kasutaja Kuno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Algupärane

Mis mulle meeldib on see, et foorumis vahest saab ka üdini asjaliku arvamust lugeda

Nagu öeldakse: POLE HALBA ILMA HEATA!!! Ega selline vanasõna pole tühja koha pealt ju tekinud....

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Väidetavalt maksab EJL igale meistriliiga klubile praegu igakuist toetust 40000 krooni. Praegusel juhul läheb see raha vastavalt klubidele kas mitteamatöörmängijate tasustamisele, infrastruktuuri ülalpidamiseks ja nii edasi. See kõik on väga õige ja tore, kuid mõnes mõttes pole selline rahakulutamine kuigi jätkusuutlik- on ju tegu ühekordse toetusega, millest pikas perspektiivis kasu ei ole.

Samas võiks selle raha ju suunata reklaamindusse- iga klubi saaks igakuiselt 40 000 krooni eest hüvitust oma reklaamikampaania eest. Kes reklaami ei tee, see raha ei saa (klubidel peaks olema korralikult vormistatud paberimajandus näitamaks, et nad kasutavad seda raha ka päriselt reklaami tegemiseks). See peaks potensiaalselt ärgitama meeskondi reklaami tegema, mis oleks neile ka pikas perspektiivis kasulik- reklaam tähendaks rohkem publikut staadionil, suurem publikuhuvi tähendaks samas suuremat meedia ja sponsoritepoolset huvi.

edit: Või mõtlen ma liiga naiivselt?

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Väidetavalt maksab EJL igale meistriliiga klubile praegu igakuist toetust 40000 krooni. Praegusel juhul läheb see raha vastavalt klubidele kas mitteamatöörmängijate tasustamisele, infrastruktuuri ülalpidamiseks ja nii edasi. See kõik on väga õige ja tore, kuid mõnes mõttes pole selline rahakulutamine kuigi jätkusuutlik- on ju tegu ühekordse toetusega, millest pikas perspektiivis kasu ei ole.

Samas võiks selle raha ju suunata reklaamindusse- iga klubi saaks igakuiselt 40 000 krooni eest hüvitust oma reklaamikampaania eest. Kes reklaami ei tee, see raha ei saa (klubidel peaks olema korralikult vormistatud paberimajandus näitamaks, et nad kasutavad seda raha ka päriselt reklaami tegemiseks). See peaks potensiaalselt ärgitama meeskondi reklaami tegema, mis oleks neile ka pikas perspektiivis kasulik- reklaam tähendaks rohkem publikut staadionil, suurem publikuhuvi tähendaks samas suuremat meedia ja sponsoritepoolset huvi.

edit: Või mõtlen ma liiga naiivselt?
    Väga õige mõte, olen kindel, kui nad teeksid selle 40 000.- eest reklaami siis saaksid ilusti selle publiku pealt tagasi ja enamgi veel.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Selline mote, et kas klubidel ei tasuks naiteks oma noormangijaid kasutada piletite müümiseks? Suvi on ju tulemas ja ma arvan, et leiaks küll poisse naiteks oma trennist kes suvetood tahaks teha. Poisile voiks anda uks patakas pileteid hinnaga u 20 eeki, mis on imevaike aga ma arvan et muuks Eestis paar korda rohkem kui 50 kroonised hirmkallid piletid . Poiss voiks naiteks koik raha mis teenib piletite pealt endale jatta. Paar sotti ikka teeniks voi mis? Klubi saaks pealtvaatajate arvu suuremaks ja voibla need inimesed tuleks isegi tagasi uuesti .

Jätse ja lehti jne müüakse nii ju igal pool seega, miks mitte pileteid?

Jalka imagost: No selleks voiks midagi heategevusega seotut teha naiteks. Ma maletan, et kunagi mangis Floora mingisuguste vangidega (kas nad teevad seda siiamaani?) Voiks olla naiteks mang Kalju - Levadia voi mis iganes klubide vahel AIDSi, vähi, ülemaailmse nälja, kliimasoojenemise ja terrorismi vastu ja koik piletitulud lahevad 100% heategevusele. Jumala kindlalt kirjutatakse sellest ja publikut tuleks kah rohkem.

On need motted teostatavad ja mottekad voi ajasin ma nuud vaga lolli juttu?

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Selline mote, et kas klubidel ei tasuks naiteks oma noormangijaid kasutada piletite müümiseks? Suvi on ju tulemas ja ma arvan, et leiaks küll poisse naiteks oma trennist kes suvetood tahaks teha. Poisile voiks anda uks patakas pileteid hinnaga u 20 eeki, mis on imevaike aga ma arvan et muuks Eestis paar korda rohkem kui 50 kroonised hirmkallid piletid . Poiss voiks naiteks koik raha mis teenib piletite pealt endale jatta. Paar sotti ikka teeniks voi mis? Klubi saaks pealtvaatajate arvu suuremaks ja voibla need inimesed tuleks isegi tagasi uuesti .

Jätse ja lehti jne müüakse nii ju igal pool seega, miks mitte pileteid?

Jalka imagost: No selleks voiks midagi heategevusega seotut teha naiteks. Ma maletan, et kunagi mangis Floora mingisuguste vangidega (kas nad teevad seda siiamaani?) Voiks olla naiteks mang Kalju - Levadia voi mis iganes klubide vahel AIDSi, vähi, ülemaailmse nälja, kliimasoojenemise ja terrorismi vastu ja koik piletitulud lahevad 100% heategevusele. Jumala kindlalt kirjutatakse sellest ja publikut tuleks kah rohkem.

On need motted teostatavad ja mottekad voi ajasin ma nuud vaga lolli juttu?
    ei taha tähenärija olla aga täpitähti võiks ikka tunda..
    FC Flora

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    ei taha tähenärija olla aga täpitähti võiks ikka tunda..
    Ma pakun, et tal pole klaveril täpitähti, ega inimesed asjata neid kirjutamata jäta.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ma pakun, et tal pole klaveril täpitähti, ega inimesed asjata neid kirjutamata jäta.
    Just mul on naiteks selle koha peal kus NORMAALSETEL inimestel peaks olema ä hoopis ñ...

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Just mul on naiteks selle koha peal kus NORMAALSETEL inimestel peaks olema ä hoopis ñ...
    okei, pole viga.
    FC Flora

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

huvitav on siiski see, et üksikute sõnade puhul need täpitähed kuidagi müstiliselt sinna klaviatuurile ikkagi ilmuvad.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Amatöör Kasutaja Vova avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

äkki on need hoopis mõned tähed, mitte sõnad

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    huvitav on siiski see, et üksikute sõnade puhul need täpitähed kuidagi müstiliselt sinna klaviatuurile ikkagi ilmuvad.
    sest aeg ajalt on mul selline tunne, et tahaks vajutada neet paar lisanuppu, et tapitähti kah teha. aga räagime pigem teemast mitte täpitahtedest palun

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Kuna elan Kalevi statka vahetus läheduses, kordan veelkord: tooge lisaks sidepati meestele ka Tallinna vangla pätid tribüünidele. Enne me õiget mölli ei näe.Raimo, tee ära, krt!

Algupärane

Kõsiks niisama huvi pärast, et kas keegi teab, millised publikuseisud Läti liigas on? (Eks endasugustega käib ikka kõige suurem võrdlus )

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

keskmiselt 300-400 inimest. Tippmängudel alates tuhandest. Näiteks käis Ventspils - Metalurgs mängu vaatamas 1500 inimest.

Algupärane

Tänud, Eestil on siis vähemalt kuhu püüelda, lätlastest võiks paari aastaga ikka ette saada

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

I ringi statistika
    II ringi statistika:
    X voor: 850 inimest, keskmiselt 170 inimest, parim: Tammeka-Flora 280 inimest, halvim: Tulevik-T. Kalev 90 inimest

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Algupärane

tegelikult oli tammeka mängus antud 276 pealtvaatajat, aga inspektor otsustas antud arvu ümardada. Küsimuse peale miks ta nii teeb, vastas ta, et ta teeb alati nii

ULTRAS Kasutaja Mällar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

õige kah

Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!

Algupärane

Väike viktoriiniküsimus siis, mitut pealtvaatajat näete selles galeriis kokku ? http://www.soccernet.ee/gallery/427/#top

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud