320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Selline mote, et kas klubidel ei tasuks naiteks oma noormangijaid kasutada piletite müümiseks? Suvi on ju tulemas ja ma arvan, et leiaks küll poisse naiteks oma trennist kes suvetood tahaks teha. Poisile voiks anda uks patakas pileteid hinnaga u 20 eeki, mis on imevaike aga ma arvan et muuks Eestis paar korda rohkem kui 50 kroonised hirmkallid piletid . Poiss voiks naiteks koik raha mis teenib piletite pealt endale jatta. Paar sotti ikka teeniks voi mis? Klubi saaks pealtvaatajate arvu suuremaks ja voibla need inimesed tuleks isegi tagasi uuesti .

    Jätse ja lehti jne müüakse nii ju igal pool seega, miks mitte pileteid?



    Jalka imagost: No selleks voiks midagi heategevusega seotut teha naiteks. Ma maletan, et kunagi mangis Floora mingisuguste vangidega (kas nad teevad seda siiamaani?) Voiks olla naiteks mang Kalju - Levadia voi mis iganes klubide vahel AIDSi, vähi, ülemaailmse nälja, kliimasoojenemise ja terrorismi vastu ja koik piletitulud lahevad 100% heategevusele. Jumala kindlalt kirjutatakse sellest ja publikut tuleks kah rohkem.



    On need motted teostatavad ja mottekad voi ajasin ma nuud vaga lolli juttu?
    ei taha tähenärija olla aga täpitähti võiks ikka tunda..
    FC Flora

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      ei taha tähenärija olla aga täpitähti võiks ikka tunda..
      Ma pakun, et tal pole klaveril täpitähti, ega inimesed asjata neid kirjutamata jäta.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ma pakun, et tal pole klaveril täpitähti, ega inimesed asjata neid kirjutamata jäta.
        Just mul on naiteks selle koha peal kus NORMAALSETEL inimestel peaks olema ä hoopis ñ...

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Just mul on naiteks selle koha peal kus NORMAALSETEL inimestel peaks olema ä hoopis ñ...
          okei, pole viga.
          FC Flora

          Kommentaar


            #50
            huvitav on siiski see, et üksikute sõnade puhul need täpitähed kuidagi müstiliselt sinna klaviatuurile ikkagi ilmuvad.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #51
              äkki on need hoopis mõned tähed, mitte sõnad

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                huvitav on siiski see, et üksikute sõnade puhul need täpitähed kuidagi müstiliselt sinna klaviatuurile ikkagi ilmuvad.
                sest aeg ajalt on mul selline tunne, et tahaks vajutada neet paar lisanuppu, et tapitähti kah teha. aga räagime pigem teemast mitte täpitahtedest palun

                Kommentaar


                  #53
                  Kuna elan Kalevi statka vahetus läheduses, kordan veelkord: tooge lisaks sidepati meestele ka Tallinna vangla pätid tribüünidele. Enne me õiget mölli ei näe.Raimo, tee ära, krt!

                  Kommentaar


                    #54
                    Kõsiks niisama huvi pärast, et kas keegi teab, millised publikuseisud Läti liigas on? (Eks endasugustega käib ikka kõige suurem võrdlus )

                    Kommentaar


                      #55
                      keskmiselt 300-400 inimest. Tippmängudel alates tuhandest. Näiteks käis Ventspils - Metalurgs mängu vaatamas 1500 inimest.

                      Kommentaar


                        #56
                        Tänud, Eestil on siis vähemalt kuhu püüelda, lätlastest võiks paari aastaga ikka ette saada

                        Kommentaar


                          #57
                          I ringi statistika
                          II ringi statistika:
                          X voor: 850 inimest, keskmiselt 170 inimest, parim: Tammeka-Flora 280 inimest, halvim: Tulevik-T. Kalev 90 inimest

                          Kommentaar


                            #58
                            tegelikult oli tammeka mängus antud 276 pealtvaatajat, aga inspektor otsustas antud arvu ümardada. Küsimuse peale miks ta nii teeb, vastas ta, et ta teeb alati nii

                            Kommentaar


                              #59
                              õige kah

                              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                              Kommentaar


                                #60
                                Väike viktoriiniküsimus siis, mitut pealtvaatajat näete selles galeriis kokku ? http://www.soccernet.ee/gallery/427/#top

                                Kommentaar

                                Working...
                                X