320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dokfilm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ma ei mäleta pealkirja, kes viitsib guugeldab. Üks mida võiks vaadata oli prantsuse vendadest, kes tegid parajasti dokumentaali NY tuletõrjujatest ja üks filmimise päev sattus olema 11.09 (kas 9/11 vms oli vist filmi nimi).
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas allarn Vaata postitust
      Vaata ära kindlasti ka teine. Too on isegi minu arvates parem.
      Teine Zeitgeist põrutab veelgi tugevamalt inimeste senise maailmapildi pihta. Kõige parem osa on minu arvates raha tekkimisest/valmistamisest.

      Samas, kuigi ma siin neid filme kõvasti promon, olen ma kaugel väitmast, et kõik nendes filmides esitatu on puhas kuld. Näiteks teises filmis välja toodud "Venus project" on minu arvates fundamentaalselt vigane ja selline asi meie maailmas ei saaks töötada.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Teine Zeitgeist põrutab veelgi tugevamalt inimeste senise maailmapildi pihta. Kõige parem osa on minu arvates raha tekkimisest/valmistamisest.

        Samas, kuigi ma siin neid filme kõvasti promon, olen ma kaugel väitmast, et kõik nendes filmides esitatu on puhas kuld. Näiteks teises filmis välja toodud "Venus project" on minu arvates fundamentaalselt vigane ja selline asi meie maailmas ei saaks töötada.
        Olen sinuga nõus. Leian, et Venus project polegi nii vigane, iseenesest ju üllas idee ja võiks täitsa töötada. Küll, aga on inimkond jah ilmselt arenenud sellisesse staatusesse, kust tagasi tulla on võimatu ehk siis selleks oleks vaja mingit totaalset muutust kogu maailmas, et Venus project tööle hakkaks. Võib vist öelda, et "nukumeistrite" töö on tehtud.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Otsustasin, et otsin kriitikute arvamuse sellest, mis minu omaga ühtib. Tekst küll inglise keeles, kuid ei tohiks teile vast probleemi tekitada. Ise ma vast ei suudaks poliitiliselt nii korrektne olla.

          These are surreal perversions of genuine issues and debates, and they tarnish all criticism of faith, the Bush administration and globalization - there are more than enough factual injustices in this world to be going around without having to invent fictional ones.
          But it's just deluded, disingenuous and manipulative nonsense. [...] If you pretend to know only truth, in truth you know only pretence
          It's fiction, couched in a few facts [...] and it adds up to the worst kind of fear-mongering
          It's fascinating, this structure. First the film destroys the idea of God, and then, through the lens of 9/11, it introduces a sort of new Bizarro God. Instead of an omnipotent, omniscient being who loves you and has inspired a variety of organized religions, there is an omnipotent, omniscient organization of ruthless beings who hate you and want to take your rights away, if not throw you in a work camp forever
          No mida? Filmis pole kordagi väidetud, et ülimat olendit (jumalat) ei ole olemas. Väidetakse seda, et organiseeritud religioon (kirikud) ajab inimestele muinasjutte, riisub nende raha ja manipuleerib nende ajudega.

          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Perhaps the worst aspect of [...] Part I of Peter Joseph’s Internet film, Zeitgeist, is that some of what it asserts is true. Unfortunately, this material is liberally — and sloppily — mixed with material that is only partially true and much that is plainly and simply bogus.
          Blah-blah-blah. Tooks siis mõned konkreetsed näited välja...

          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          ja kõige parem koht üldse

          [...] this stuff [...] it's all been thoroughly debunked for years. Evidently, debunking isn't the issue. [...] Nor can you cite the findings of the professional, journalistic, and academic consensus to someone who's decided that having credibility means being under the sway of shadowy forces. [...]for all the talk of skepticism, conspiracy counterculture is really an anti-intellectual, populist movement - much like Intelligent Design. For all their absurdity, conspiracy theorists try to drag everything back to the level of common sense. [...] Did the collapsing buildings on 9/11 look like they were being demolished? Then they must have been demolished. Did the 757 that hit the Pentagon's blast-proof walls fail to make a plane-shaped hole? Then it must have been something else. Are there unexplained quirks in the official story? Then it must be the work of a higher power. [...] Conspiracy theorists want to see [...] a malevolent design behind events. The notion that calamity might be the unintended consequence of subtler causes doesn't hold the same appeal. Evil, whatever its other uses, drives a great narrative. Complexity, not so much.
          Jällegi, no mida?!? Zeitgeistis tuuakse välja aspektid mida pole kunagi suudetud ümber lükata. Miks varisesid hooned kokku vabalangemise kiirusega, miks nägid need alustalad välja nagu oleks neid spetsiaalselt ette valmistatud ja miks hõõgusid rusudetukid veel nädalaid pärast kokkuvarisemist? Miks kogus FBI kokku kõik Pentagoni läheduses olnud videokaamerate lindistused ja on need igaveseks luku taha pannud? Hakata sellistele küsimustele vastu rääkima juttu, et "kõik vandenõuteooriad on tegelikujlt ammu juba ümber lükatud jne......" on pehmelt öeldes idiootlik.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas sicmic Vaata postitust

            Vaadake parem esmaspäeviti Välisilma filme rahvustelevisioonist.
            kahe käega poolt (Y)

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas allarn Vaata postitust
              Votvot, hea näide sellest, kuidas kogu muu maailm, mida Zeitgeist püüab eirata, on oma töö teinud. Kuidas sa saad kindlalt väita seda, et faktid on moonutatud? Ma väidaks just vastupidiselt, et tõe käsitlus, mis tuuakse välja Zeitgeistis, on lähemal sellele, mis tegelikult on. Ehk tuntud faktid - miks sa arvad, et see kõik on tõde, mida sa oled harjunud kuulma ja nägema? Pigem kahtle selles. Heaks näiteks on 9/11, terroristid. Miks uskuda seda USA paska ja toita juute? Heaks näiteks on ka majandus, seagripp ja muu pask, mida igapäevaselt aetakse. Sa kuuled, usud ja tead seda, mida sulle ainult räägitakse. Sa tead seda, mida keegi tahab, et sa teaks. Sa sööd seda, mida keegi tahab, et sa sööks. Kogu inimkonda võib pidada lihtsalt marionettnukkudeks. Minu jaoks oli nendes kahes Zeitgeistis tõsiseltvõetavust rohkem, kui ma siiani igapäeva meediast kuulnud olen. Ehk ma tahan öelda, et pole mõtet vaadata ja uskuda kõike nii sinisilmselt ja loota seda, et elu ongi ilus ning kõik riigid ja ülemaailmsed korporatsioonid töötavad ainult inimeste heaolu nimel. See pole kahjuks kohe kindlasti nii. Samuti ei ole ma ka mingi täieliku äärmuse pooldaja, kuid ikkagi üritaks jääda kriitilisemaks selle suhtes, mida igapäevaselt on näha või kuulda ja see just nendest kahest Zeitgeisti filmist tulenebki.
              Kui ma midagi ülikoolis õppinud olen, siis just kriitikameelt. Ja sellele üritasingi tähelepanu juhtida, et Zeitgeist tõmbab iseendale vee peale oma vormiga, mis ei ole sugugi teaduslik, vaid emotsionaalne. Inimkonna sinisilmsust loomulikult kasutatakse ära, kuid Zeitgeisti-taoline poolkõva käkk ei aita meid tõele lähemale.

              Isegi kui väited 9/11 ja 7/7 bluffist jne on tõesed, ei muuda see suurt midagi, sest küsimus ei ole ühes või kahes juhtumis, vaid kogu struktuuris, nagu sinu ridade vaheltki lugeda võis, eksole ju? Kriitikameel on tähtis, aga Zeitgeisti kriitika ei ole kuigi konstruktiivne.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                Huvi pärast küsin, et kas keegi on sattunud vaatama filmi The Secret?
                jube palju promotakse seda igal pool. siis kui Kuno lingi üles lükkas klikkisin ka lõpuks. aga peale lauset 'why do you think 1 percent of people have 99 percent of resources'(protsendid jällegi lambist) diagnoosisin marketingi ja panin kinni.
                Algselt postitas sicmic Vaata postitust

                Vaadake parem esmaspäeviti Välisilma filme rahvustelevisioonist.
                + 1. Kunag9i näidati mingilt kanalilt Michael Moore'i vana saatersari-dokfilm asja ka. Kuigi see oli väga aegunud oli ikka huvitav vaadata. Väga kallutatud, aga good tv. Eriti meeldis mulle, kuidas saate lõpus toodi välja mingi a'la viie muutujaga statistika. Üks fakt oli selline '95 prossa(number võetud lambist, aga see oli suur) Goerge W. Bushi valijatest ei saa aru, millet räpparid oma lauludes räägivad'.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                  Kui ma midagi ülikoolis õppinud olen, siis just kriitikameelt. Ja sellele üritasingi tähelepanu juhtida, et Zeitgeist tõmbab iseendale vee peale oma vormiga, mis ei ole sugugi teaduslik, vaid emotsionaalne. Inimkonna sinisilmsust loomulikult kasutatakse ära, kuid Zeitgeisti-taoline poolkõva käkk ei aita meid tõele lähemale.

                  Isegi kui väited 9/11 ja 7/7 bluffist jne on tõesed, ei muuda see suurt midagi, sest küsimus ei ole ühes või kahes juhtumis, vaid kogu struktuuris, nagu sinu ridade vaheltki lugeda võis, eksole ju? Kriitikameel on tähtis, aga Zeitgeisti kriitika ei ole kuigi konstruktiivne.
                  Jah, asi ongi struktuuris. Ja see kogu struktuur on tegelikult täiesti mäda. Emotsionaalsus on ilmselt üks asi, mille poole need filmi tegijad on püüelnud. Teine asi on viia seda massidesse, mistõttu ei saaks seda filmi meeletult teaduslikuks teha. Vaata ära ka teine osa, kui sa seda veel teinud pole. Ja kui sul on olemas kriitikameel, mis on väga hea, siis ei pruugi seda olla paljudel teistel inimestel ehk siis minu arvates ikkagi Zeitgeistis välja toodud teemad aitavad seda kriitikameelt arendada.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    aga peale lauset 'why do you think 1 percent of people have 99 percent of resources'(protsendid jällegi lambist) diagnoosisin marketingi ja panin kinni.
                    Julgeks sellele vastu väita. Üldiselt soovitan filmi ära vaadata ja kui kaasa mõelda ja seda ka uskuda, siis mõjub täitsa hästi. Olen näinud ka ise inimesi, kes ei usu absoluutselt sellesse ja panevad filmi poole pealt kinni, samas teiste reaktsioon on täpselt vastupidine - pärast filmi on tükiks ajaks nägu lihtsalt naerul. Näiteks eelmisel aastal pandi kaks kümnenda klassi tüdrukut komandandi poolt puhuma, sest arvati, et nende pidev naermine on tingitud alkoholi tarvitamisest, tegelikult olid nad just The Secreti vaatamise lõpetanud.
                    Ise vaatasin esimest korda seda üle kahe aasta tagasi ja minu jaoks tegi asja huvitavamaks veel üks koolikaaslane, kes hakkaski seda meil siin levitama. Ta suutis juba enne filmi vaatamist tekitada enda jutuga nii võimsa tunde ja film aitas sellele ainult kaasa.
                    Meetodit olen kasutanud enamasti hääletamise puhul - panen silmad kinni, kujutan ette autot, mis jääb seisma, püüan sellesse tõsiselt uskuda ja see tõesti aitab.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                      Julgeks sellele vastu väita. Üldiselt soovitan filmi ära vaadata ja kui kaasa mõelda ja seda ka uskuda, siis mõjub täitsa hästi. Olen näinud ka ise inimesi, kes ei usu absoluutselt sellesse ja panevad filmi poole pealt kinni, samas teiste reaktsioon on täpselt vastupidine - pärast filmi on tükiks ajaks nägu lihtsalt naerul. Näiteks eelmisel aastal pandi kaks kümnenda klassi tüdrukut komandandi poolt puhuma, sest arvati, et nende pidev naermine on tingitud alkoholi tarvitamisest, tegelikult olid nad just The Secreti vaatamise lõpetanud.
                      Ise vaatasin esimest korda seda üle kahe aasta tagasi ja minu jaoks tegi asja huvitavamaks veel üks koolikaaslane, kes hakkaski seda meil siin levitama. Ta suutis juba enne filmi vaatamist tekitada enda jutuga nii võimsa tunde ja film aitas sellele ainult kaasa.
                      Meetodit olen kasutanud enamasti hääletamise puhul - panen silmad kinni, kujutan ette autot, mis jääb seisma, püüan sellesse tõsiselt uskuda ja see tõesti aitab.
                      noomaitea. kõlab täpselt nagu uskumine ükskõik millesse.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #41
                        Ise soovitan soojalt Religulous:


                        filmi veab läbi vana hea Kill Billi BILL

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust

                          filmi veab läbi vana hea Kill Billi BILL
                          Caine 'Kung fu-st'!



                          I' am Caine. I will help you. LOL.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #43
                            vaatasin siis kah zeitgeisti algul ära ja siis lugesin selle läbi http://www.conspiracyscience.com/art...st/part-three/
                            ennast huvitas kõige rohkem see kolmas osa sealt filmist e. pangad ja majandus.
                            seal lehelt sai kah kohe vastuse sellele väitele et ei ole tegelt seadust mis käsiks makse maksta...

                            Kommentaar


                              #44
                              pole just päris dokfilm ..aga soovitan The Secret´it
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                #45
                                ja siit saab Zeitgeist Addendumi vaadata, koos eesti keelsete subtiitritega.

                                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X