320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dokfilm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Hiina üliõpilastest läänemaailma ülikoolides. Konkreetne dokk on küll Austraalia kohta, kuid sama trendi on näha ka UK-s ning USA-s.

    Eestis küll veel mingit massilist hiinlaste voogu ei ole, kuid näiteks TLÜ-s tegutseb Konfutsiuse Instituut, mis on 100% Hiina Kommunistliku Partei kontrollitud asutus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Täna kell 20 on ETV pealt Kostja film. Huvitav, et see ainult tund aega kestab, samas kui ma vaatasin youtubes neid musti intekaid mitme tunni jagu. Kohe varsti saan teada.
      Polnud näinud seda varem. Filmina üsna keskpärane, aga jalkafännile loomulikult maiuspala.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Täna kell 20 on ETV pealt Kostja film. Huvitav, et see ainult tund aega kestab, samas kui ma vaatasin youtubes neid musti intekaid mitme tunni jagu. Kohe varsti saan teada.
        Nägin nüüd ise ka seda filmi esmakordselt. Mul on siiralt hea meel, kui tehakse Eesti spordi ja/või Eesti jalgpallist midagi. Konstantin Vassiljev on vägev inimene.

        Ma ise teeks 2 korda dünaamiliselt ja sisukamat. Aga ma pole filmitegija ka, seega vaid rõõmustan selle nägemise üle.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Täna kell 20 on ETV pealt Kostja film. Huvitav, et see ainult tund aega kestab, samas kui ma vaatasin youtubes neid musti intekaid mitme tunni jagu. Kohe varsti saan teada.
          Pidi konkursi reeglite tõttu mahtuma 59 minuti sisse: https://soccernet.ee/artikkel/filmi-...lt-teistsugune

          Kommentaar


            Oeh, see esimene pool dokist pani ikka kangesti igatsema seda aega, kui koondis väravaid lõi...

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Täna kell 20 on ETV pealt Kostja film. Huvitav, et see ainult tund aega kestab, samas kui ma vaatasin youtubes neid musti intekaid mitme tunni jagu. Kohe varsti saan teada.
              Oli täitsa hea vaatamine, veidi liiga pehmelt ehk läheneti Poola klubi idootsusele tollal, aga no olgu. Samas veidi sürreaalne oli enda tänavaid alguses näha

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Oeh, see esimene pool dokist pani ikka kangesti igatsema seda aega, kui koondis väravaid lõi...
                Nii on, mõnus nostalgia ning vägevad meeleolud tulid kohe meelde. Samas teisalt tegi ka väga kurvaks.

                Kommentaar


                  Maailma kõige huvitavamast mehest ka dokk valminud.



                  Kommentaar


                    Jaga ja valitse. Roger Ailesi lugu (24 päeva vaadatav @ ETV). soovitan. pask nimega Loudest Voice on saanud mõningaid auhindu-nominatsioone, khm-ostetud-khm, ja tuleb ka siinsesse teleprogrammi. säästke ennast 10h raiskamisest sarjale, mille iga stseen on nimega "Roger Ailes oli jätis, pane hullu Russell Crowe" parts 1 to 150 (ehk juba enne filmi vaatamist selge) ja vaadake dokfilmi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Tuleb ka siin see kohustuslik tükk ära mainida: Tiger King Sõnad liigsed, peab ise nägema.

                      Kommentaar


                        Kuskil homsest Jordan ja Co siis ka Netflixis saadaval, aitame viia selle Eesti Top 10-nesse.

                        Kommentaar


                          HBO Knutby: pimedas usus (also known as Pray, Obey, Kill) on korralik triangel. mõrvast hakkab hargnema sassis kristlaste kogukond. 6 osa saab harutada sealseid liine ja küsimusi jääb ka peale seda õhku.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            keegi seda Britney asja pole vaadanud/julgeb soovitada?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Malice in the Palace Netflixis on hea. Pole pikk ja hea tagasivaade, kaala, ära sina vaata, ma ei viitsi lugeda, kuidas BLM ja trump ja biden ja taliban ja ekre sõprade klubi jms...
                                O'Neal jätab seal krdi hea mulje, hoopis teine perspektiiv...
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X