320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dokfilm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Miks ma peaks maksma 12 muna eest 3 AUD rohkem?
    Ei mina hakka neid nn. Organic tooteid osta. Mul on täitsa poohui kus see kana oma muna muneb. Kas 30 cm korda 30 cm karbis või kuskil mujal. Muna on muna.
    Sama teema on siin puuviljade, juurviljade ja muu pasaga. Siin nimetatakse neid kallimaid tooteid organic toodeteks. Mida perset? Mis kuradi orgaanik, olen näinud küll kuidas asjad käivad, õigemini üks kohalik tegi mulle asja lihtsalt selgeks. Selleks et siin asjad kasvaksid on vaja kahte asja- väetist ja vett. Ja nii ongi igale poole pannakse hunnikutes väetist ja asjad kasvad.
    Uskuge jah mida poes asjadele kirjutatakse. Paber kannatab kõike!
    Vot ei ole muna alati muna. Ise testides olen leidnud olulise väljanägemis-, kuumusele reageerimise ja eeskätt maitsvuserinevuse n-ö. tavaliste ja mahemunade vahel (viimaste kasuks). On ikka vaks vahet, kas kanade jaoks tehakse ööpäev kolmandiku võrra lühemaks (st. nad ei jõua korralikult taastoota) ja süstitakse mingit paska täis või lastakse tavalise päevatsükliga ringi siblida ja ei mürgitata. Kõige olulisem oli tegelikult kohutav hinnavahe....

    Muidugi on üldjoontes tegemist turustamistrikiga, millesse võib uskuda või mitte, ent kui silti 'mahedus' mahhinatsioonide abil ei kuritarvitata ja tarbijal pappi jagub, on ka erinevused leitavad.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #62
      Ok, veel üks näide- hübriidauto.
      Reklaamitakse seda kui väga keskkonna sõbralikku sõiduriista. Tegelikuses saastatkse autotootmisel loodust tunduvalt rohkem kui sellega sõitmisel säästetakse. Pulli kaka ühesõnaga!
      PS! Mikk, mis maitsega see mahemuna oli siis? Maitses nagu pirukasse pandud muna?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #63
        on selle mahemunaga kuidas on, kuid on ikka kübe vahet kas on mini lambimuna kusagilt poest või muna mõnest talust või kellegi käest, kes enamasti enda jaoks toodab - vahe on siis nii värvil, lõhnal kui ka maitsel.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ok, veel üks näide- hübriidauto.
          Reklaamitakse seda kui väga keskkonna sõbralikku sõiduriista. Tegelikuses saastatkse autotootmisel loodust tunduvalt rohkem kui sellega sõitmisel säästetakse. Pulli kaka ühesõnaga!
          Oleks see kõik vaid nii lihtne.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas elx Vaata postitust
            on selle mahemunaga kuidas on, kuid on ikka kübe vahet kas on mini lambimuna kusagilt poest või muna mõnest talust või kellegi käest, kes enamasti enda jaoks toodab - vahe on siis nii värvil, lõhnal kui ka maitsel.

            Sa elx oled muidu arukas mees, aga saad ju ise ka aru, et ajad hetkel jama. Mis need mahemunad on siis kullavärvi, prantsuse parfüümi lõhnaga ja maitsevad nagu kalamari?
            Muna on muna ja sittagi tavaline inimene suudab ainult värvi, lõhna ja maitse järgi vahet teha mis on mahe ja mis mitte.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #66
              Ma räägin kodustest kanamunadest ja nendest, mis sa poest ostad - no on vahe. Ja just see, et üks on kullakarva ning teise kollane on pea valge. Ja vahe on ka lõhnas ning maitses kuid loomulikult niivõrd väike, et kui kahte asja päris ei kõrvuta, siis ei saa tingimata aru.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #67
                et päris hübriidautot ehitama ei hakkaks...



                ...ehk siis mida teeb Ameerika politsei inimestele.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  #68
                  Väga ulme dok põhja koreast:

                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    #69
                    Hakkasin neid edasi vaatama:

                    Vodka wars.

                    Eestit mainitakse ka

                    Kommentaar


                      #70
                      See käib ka siin siis vist. Suht haige.

                      Kommentaar


                        #71

                        Kommentaar


                          #72
                          King of kong. Arcade games - veel tõsisem biznez, kui internetz. Väga meelelahutuslik tükk nii pealiskaudselt, kui süvitsi.

                          Jagage videoid sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #73
                            In 2009 film-maker Mattias Löw decided to follow the referee Martin Hansson on his journey to the 2010 World Cup. It was supposed to be a film focusing on the extraordinary pressures facing an ordinary man. It turned out to be so much more. The unassuming Swede found himself at the eye of a media shitstorm of epic proportions.

                            The film opens by following the relatively low-key life of a Swedish referee. This is then interspersed with footage of the events surrounding that fateful night of 18 November 2009 in Paris – when Thierry Henry’s handball saw France edge past Ireland and qualify for the World Cup. The juxtaposition is beautiful. Hansson’s simple life on a farm seems a million miles from the global hysteria that saw questions being raised in parliaments overseas and the esteemed Arsene Wenger labeling the referee ”incompetent or dishonest”.

                            For Hansson, the events of that night seem a very personal tragedy. Speaking months before the match, the firefighter-cum-referee outlines the priorities in his life: “I had to choose between family, football and work. Football always comes first. It controls your life completely.” He was more right than he knew. The fall-out from that night in Paris meant that all Hansson’s sacrifices seemed to be for nothing – he, like the Irish team, would surely not be going to South Africa.

                            Löw’s film is brilliantly edited to create a purposeful sense of foreboding. The kids in the park wearing their Henry replica shirts may be a delicious cheap shot. But the interview with Hansson’s mother, Birgit, is particularly painful as she discusses the negative headlines she so hates to read. Tales of death threats and abuse that leave you torn between two notions – 1. How stupid are football supporters? 2. Just how terrible must this referee be?!

                            I’ll let you consider the first question for yourself but the answer to the second one appears to be ‘not that bad at all’. Hansson was given the job of refereeing the Confederations Cup Final in June 2009 and was still included on FIFA’s list of 30 referees for the 2010 World Cup despite missing Henry’s handball.

                            Löw leaves the viewer to ponder whether the stress Hansson and his family had to endure was worth him achieving his goals. That’s debatable. What’s certain is that this documentary is well worth 30 minutes of your time.




                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              King of kong. Arcade games - veel tõsisem biznez, kui internetz. Väga meelelahutuslik tükk nii pealiskaudselt, kui süvitsi.
                              Ha paistab, et seal armu ei anta jah kurb. Kõige mõistlikuma lause seal dokis ütleb väike tüdruk mingi 7ndas lõigus vist. (8 lõik jäi vahele kuna sony raisk keelas vaatamise ära)

                              Kommentaar


                                #75
                                Vaatasin praegu sellise filmi ära:





                                Suht geniaalne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X