320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dokfilm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vaatasin tänavuse aasta ajaloo eksami teemasid ja märkasin, et seal ka selline teema nagu Aasia ja Aafrika 20.sajandil. Kas keegi oskab soovitada häid dokumentaalfilme, mis kajastavad näiteks Aafrika riikide iseseisvumisi ja Külma sõja perioodi Kolmandas maailmas?

    Kommentaar


      #77
      Ma olin lapsena kommunist (õigemini pioneerirühma juht) ja Patrice Lumumumumumba ja Kongo teema südamelähedane. Siiamaani mäletan kuidas lugesin mingit kongo raamatud, kus neegrid kiskusid küüntega hiniinipuu koori nii, et selle puumahl oli verest heleroosa...

      Üldiselt see teema, mida tegid kuubalased kaugel kongos, võib olla huvitav. Ma ise ei ole näinud/varastanud:

      http://www.amazon.com/Cuba-African-O.../dp/B0013B34XU
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #78
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #79
          04.02 20.00 Red Bull & Shaun White “Project X” (USA 2010)

          Lennu Monoloogid 3D jõuab Solaris Kinno 18.02, 17.02 peaks olema esmaesitlus rahvale.

          Kommentaar


            #80
            Täna, kohe, ETV. Juudid valitsevad maailma. Muahhahaa, peaks lõbus vaatamine olema http://etv.err.ee/index.php?0561450

            Kommentaar


              #81
              viimase dokioscari omanik. meeldis.


              lempar cnut oli see mishkin - 'the instability of Iceland financial system' - well played.

              Banksy tehtud filmi vaatasin ka ära. see prantslane oli esimesest kaadrist ebameeldiv ja kuna kuskilt oli mulle ajusoppidesse topitud pealkiri 'Banksy: Exit through the Gift Shop' arvasin ma, et film hakkab olema tänavakunstnikust. ootasin, ootasin ja ootasin. lõppkokkuvõttes ebameeldiv elamus, aga filmi ei saa vist selle tõttu halvaks pidada. lihtsalt nimebisnes imeb.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                viimase dokioscari omanik. meeldis.


                lempar cnut oli see mishkin - 'the instability of Iceland financial system' - well played.
                Isiklik lemmik oli AIG financial productsi boss, kes pärast 11 miljardi jama korraldamist konsultandina tööle jäeti. Kuupalgaks marginaalsed miljon dollarit kuus.
                Hea film, ETV võiks ka oma Afganistani dokkide vahele seda näidata.

                Kommentaar


                  #83
                  22 aprill on dokule hea päev

                  Pit No 8 ja Lobotomy - mõlemad linastuvad Solaris Kinos.

                  Kommentaar


                    #84
                    Kust näeks mingit head Tšernobõli filmi?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      22 aprill on dokule hea päev

                      Pit No 8 ja Lobotomy - mõlemad linastuvad Solaris Kinos.
                      Esimene on ilmselt see


                      aga teine?

                      Kommentaar


                        #86
                        Ma eriline dokfilmilemb pole, aga Pyramids of Waste on päris äge dokk sellest, kuidas toodetakse asju, mille eluiga on sihilikult lühike. Printerites on kiip, mis paneb nad peale teatud arvu läbikäidud pabereid veateateid saatma, misjärel on odavam uus printer osta. Lambipirnide eluiga lepiti kartellileppena kokku 1000 töötunnile, kuigi juba varasemalt olid olemas märksa pikemaealised lahendused. Nailonsukkadel silmad jooksevad, ipodidel ei saa akusid vahetada jne, samal ajal saastub maailm nö vananebud ja mahakantud tehnikaga. Vähe Zeitgeitlik shit on, aga elab üle.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma eriline dokfilmilemb pole, aga Pyramids of Waste on päris äge dokk sellest, kuidas toodetakse asju, mille eluiga on sihilikult lühike. Printerites on kiip, mis paneb nad peale teatud arvu läbikäidud pabereid veateateid saatma, misjärel on odavam uus printer osta. Lambipirnide eluiga lepiti kartellileppena kokku 1000 töötunnile, kuigi juba varasemalt olid olemas märksa pikemaealised lahendused. Nailonsukkadel silmad jooksevad, ipodidel ei saa akusid vahetada jne, samal ajal saastub maailm nö vananebud ja mahakantud tehnikaga. Vähe Zeitgeitlik shit on, aga elab üle.
                          kiindel, et see õige pealkiri? IMDB seda ei leidnud

                          aga vaatasin ka Inside jobi ära. Reccomend mulle meeldis enim selle hariduse poindi välja toomine ja see kui Harvardi professor pani, et "give your best shot!"

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            kiindel, et see õige pealkiri? IMDB seda ei leidnud
                            Pyramids of Waste aka The Light Bulb Conspiracy


                            Panen filmi lingi ka, kuigi antud versioonis puuduvad inglise keelsed tölked saksa ja prantsuse keelsetes kohtades.
                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Kust näeks mingit head Tšernobõli filmi?
                              Sai mingi aeg tagasi vaadatud neid hulgim, aga nimed ei tule enam meelde - üldiselt lihtsalt viska "chernobyl" kuskile torrentiotsingusse ja vaata mis pakutakse. Ainuke mis meeles on nimeliselt - The Battle of Chernobyl on täitsa asjalik.

                              Inside Job oli ka, päris huvitav vaatamine jah. Triple A for everyone, its just our opinion. Klassika!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                #90
                                Kel Tšernobõli vastu rohkem huvi, siis poolakatel on välja tulemas film, kus külastatakse veel tundmatuid kohti.
                                Alone in the Zone

                                Kommentaar

                                Working...
                                X