320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SC Freiburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Wolfsburg on teoreetiliselt võimalik kinni püüda ja Euroopa Liiga alagruppi jõuda. 7. kohal alustatakse eelringidest ja eelmisel korral hooaja ettevalmistusfaasis olles langes Freiburg sloveenide vastu välja. Parem oleks ehk otse alagruppi jõuda? Ollakse paremas vormis ja rahad ka natukene suuremad. Rahvusvaheliste mängude kogemus ka paha ei tee. Iseasi, kas Freiburgi pink seda võimaldab, aga selle hooaja alguse vormiga võiks ka Frankfurti sarnast edu loota Euroopas. Vähemalt alagrupi võit ei oleks võimatu.
    Tead, nende kahe Eurohooaja põhjal, mida ma oma silmaga olen näinud, siis pigem ma eelistaksin sinna üldse mitte jõudmist. Seega oleks 8. koht chill ja minu silmis ideaalseim koht. Põhjuseks sinu nimetatud lühike pink. Kahel rindel mängimiseks pole pingil lihtsalt piisavalt kvaliteeti. Samuti tuleb arvestada mõne põhimehe lahkumisega. Ma oleksin äärmisel üllatunud, kui isegi koroona järgset turgu arvestades Koch ja Waldschmidt järgmisel hooajal Freiburgis mängiksid.

    Kommentaar


      Suht jube mõelda, kui fänn isegi loodab, et klubi poleks edukas. Mis mõtet on üldse fänn olla v midagi seesugust. Järgmine aasta loodad ka 8. kohta, kui peaks esimeste mängudega selguma, et poleks super meeskkonda, et võidu peale heidelda?

      Ma ei tea, oleks ma sinu seisuses, loodaks küll, et ikka jõuaks euroopasse. Järgneval hooajal vast nkn nii palju euroopas mängimine ei mõjuta ka, et langetaks suisa liigast välja? Võtaksidki pigem iga hooaeg 8. koht, kui mõni hooaeg vaadata oma lemmik klubi euroopas mängimas?
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Suht jube mõelda, kui fänn isegi loodab, et klubi poleks edukas. Mis mõtet on üldse fänn olla v midagi seesugust. Järgmine aasta loodad ka 8. kohta, kui peaks esimeste mängudega selguma, et poleks super meeskkonda, et võidu peale heidelda?

        Ma ei tea, oleks ma sinu seisuses, loodaks küll, et ikka jõuaks euroopasse. Järgneval hooajal vast nkn nii palju euroopas mängimine ei mõjuta ka, et langetaks suisa liigast välja? Võtaksidki pigem iga hooaeg 8. koht, kui mõni hooaeg vaadata oma lemmik klubi euroopas mängimas?
        Pigem võtaks 8. koha, kui selle mõne Euroopa mängu pärast näha klubi terve järgmise hooaja liigas virelemas nagu eelmistel kordadel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Suht jube mõelda, kui fänn isegi loodab, et klubi poleks edukas. Mis mõtet on üldse fänn olla v midagi seesugust. Järgmine aasta loodad ka 8. kohta, kui peaks esimeste mängudega selguma, et poleks super meeskkonda, et võidu peale heidelda?

          Ma ei tea, oleks ma sinu seisuses, loodaks küll, et ikka jõuaks euroopasse. Järgneval hooajal vast nkn nii palju euroopas mängimine ei mõjuta ka, et langetaks suisa liigast välja? Võtaksidki pigem iga hooaeg 8. koht, kui mõni hooaeg vaadata oma lemmik klubi euroopas mängimas?
          Ja veel. Kaasneks siis selle Euroopa kohaga üksnes seal mängimine. Freiburgi jaoks on paratamatu, et kui sa teed üle ootuste hea hooaja, siis võid sa järgmiseks hooajaks 3-4 põhimehest ilma jääda. Võta need 3-4 mängijat ära ja pilt ei ole ilus. Veel hullem, kui need mehed mängivad ründavatel positsioonidel. Uutel meestel läheb reeglina kogu sügisring harjumiseks ja heal juhul saadakse hoog sisse kevadeks. Selleks hetkeks on juba hilja ja peabki õnnelik olema, kui mõni pügal punasest joonest üleval lõpetad. Võib olla tõesti oleks see suvi teistsugune ja põhimehi suudetakse kriisi tõttu paremini paigal hoida. Siis võiks Euroopa peale isegi positiivsemalt vaadata.

          Kommentaar


            Siit tulebki välja Juventuse ja Freiburgi klubide vahe. Üks on võtinud tiitli juba eiteamitu hooaega järjest ja võib oma ressursidega iga hooaeg väga kõvasi mängijaid hankida seejures väga kartmata, et 3-4 põhimeeest ühes aknas lahkuvad

            Kommentaar


              Kas Petersen skooris esimese pallipuutega?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kas Petersen skooris esimese pallipuutega?
                Teise puutega.

                Aga üldiselt. Maksud, surm ja Freiburg ei kaota kodus Gladbachile.

                Kommentaar


                  Kui Leverkusen EL-i või Bayern ML-i peaks võitma, peab Freiburg ikka Euroopa liiga teisest eelringist alustama.

                  Kommentaar


                    See on nüüd küll kummaline otsus Schwolow otsustas Herthasse minna. Nojah. Head teed. Kõige hullem Freiburgi seisukohast pole. Flekken sai talvel tegelt ilusti hakkama. Nüüd peab taset lihtsalt hoidma, sest Schwolow oli üks stabiilsemaid väravavahte liigas

                    Kommentaar


                      Ericbana, kui head mehed on Waldschmidt ja Koch? Mingid jutud liiguvad, et mõlemad Benficasse siirdumas.

                      Kommentaar


                        Kuulsin, et Til tuleb Moskva Spartakist teie juurde.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kuulsin, et Til tuleb Moskva Spartakist teie juurde.
                          Väga võimalik. Ausalt öeldes ma Freiburgi tegemisi suvel liiga intensiivselt ei jälgi. Puhtalt närvide säästmiseks. Üle ootuste hea hooaja teinud väikeklubi jaoks on suvine aken kõige hullem aeg. Põhiväravavaht, põhikeskkaitsja, põhiründaja ja ekskapten on läinud. Ilmselt on keegi veel liikumas. Mõned pingisoendajad samuti. Juurde on hangitud ainult varuväravavaht ja üks korralik ründaja. Eks oleks loogiline, et varsti hakkaks ka liitujaid tulema.

                          Mul pole õrna aimugi, mida Til endast kujutab. Seega võib julgelt valgustada. Freiburgi murekoht on olnud aastaid loova ja kvaliteetse keskväljamängija puudumine. Puhas poolik, kes platsi keskel mängu juhib. Loovaid mängijaid on olnud, aga pigem äärtel, kus üks mängija saab mängu vähem muuta. Pärast Darida minekut polegi sellist mängijat olnud tegelikult platsi keskel. Höfler on paras kaigas enamasti ja sobib pigem lõhkuma. Kui Til sellest kategooriast mängija oleks, siis võtaks avasüli vastu. Ehitajat oleks vaja.

                          Kommentaar


                            Hea poiss on, lihtsalt Spartakis on nii mürgine õhkkond. Teile tuleb kasuks.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kuulsin, et Til tuleb Moskva Spartakist teie juurde.

                              Kommentaar


                                Super-sub!!!

                                Leverkusen vs Nils Petersen, 63' tuleb sisse ja 72' lööb värava.
                                Hertha Berlin vs Nils Petersen, 80' tuleb sisse ja 90+3' lööb värava(P).
                                Bayern vs Nils Petersen, 62' tuleb sisse ja 62' lööb värava.
                                Eintracht Frankfurt vs Nils Petersen, 58' tuleb sisse ja 63' lööb värava.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X