320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SC Freiburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme peaks Eurosport 2 üle kandma Freiburgi ja Nürnbergi mängu.

    Kommentaar


      Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Vieteistkümnendaks minutiks Nürnbergi vastu 3:0 ees.

      Kommentaar


        Väga õige pilt!

        Poolajaks Nürnbergi vastu 4:1 peal. Kui nii mängimist jätkatakse, ootab ees üks väga ilus hooaeg. Ka enne kahte penaltit alustati agressiivselt. Tehti pressi, liiguti kiirelt palliga ette. Sellist mentaliteeti tahaks kogu hooaeg näha. Kui sellist teravust tekitatakse, siis tulevad ka väravad või teenitakse penalteid. Peterseni kübar on ka vinge.

        Ainuke tõrvatilk Nürnbergi värav, aga see oli puhas individuaalne sooritus. Kena volley risti. Seal ei saa ka Schwolowit milleski süüdistada. Selles mõttes kahju, et värav poolaja lõpus tuli, sest mänguliselt on Nürnberg olnud täiesti mannetu.

        Nüüd on oluline, et teist poolaega liialt passiivselt ei alustata. Eelmine hooaeg mängisime nii mitmeid kordi eduseisu maha. Loodetavasti on vigadest õpitud ja jätkatakse sama innukalt.


        PS. Ahjaa. Ja see, et teine penalt pigem polnud penalt ning kolmas värav oli sulust, ei koti vähimalgi määral see hooaeg. Eelmine aasta ehitati kohati nii konkreetselt ära, et see üksnes alles lapib seda karmat.

        Kommentaar


          Tundub siiski, et midagi pole õpitud. Uskumatu . Üks värav siiski edu veel.

          Kommentaar


            No nüüd peaks küll korras olema.

            Kommentaar




              Lõpuks suudeti ennast siiski koguda. Teisel poolajal lõi väga oluliselt hetkel 5:3 Philipp. Temast saab veel vägagi asja. Lootust on, et hakkab 2.Bundesligas korralikult lammutama see hooaeg. Samuti väga hea meel Schusteri üle, kes ca 1 pärast mängu tulemist lõppskoori vormistas. Ründefaasis väga korralik mäng. Kaitses oldi teise poolaja alguses närvilised, aga üldiselt ka seal enam-vähem asjad korras.

              Igatahes pärast esimest vooru tabeliliidrid. Nii hoida. Järgmine mäng laupäeval võõrsil 1860 Müncheni vastu. Nemad kaotasid avavoorus võõrsil Heidenheimi vastu. Kui Müncheniga eelmisel aastal karikas mängisime, siis võitsime neid 5:2. Vaevalt aga, et kaks nii suureskoorilist mängu järjest tuleb.

              Kommentaar


                Kurat, kunagi vist sai natukene vähe kritiseeritud või viltu vaadatud Peterseni soetamist (eelmisel hooajal oli vist küll laenul, eks?), aga tuleb tunnistada - poja oli eelmisel hooajal hea ja no seda hooaega alustas vist kah hästi...Söön oma sõnu!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Memento Vaata postitust
                  Kurat, kunagi vist sai natukene vähe kritiseeritud või viltu vaadatud Peterseni soetamist (eelmisel hooajal oli vist küll laenul, eks?), aga tuleb tunnistada - poja oli eelmisel hooajal hea ja no seda hooaega alustas vist kah hästi...Söön oma sõnu!
                  Jep. Eelmine hooaeg oli laenul Bremenist. See süvi ostis Freiburg endale. Ülminrkuks 2,8 miljonit + kuuldavasti võimalikud lisad. Petersenil oli pakkumisi ka Bundesligast, aga teda veenis, kuidas Freiburg ja Streich tema allkirja pärast vaeva nägi. Samuti leidis, et 26 aastaselt on veel võimeline arenema ning vajab selleks nädalast nädalasse mänguaega.

                  Praegusel hetkel on siis Freiburgi eest saldo 13 mänguga 12 väravat ja 3 söötu. Nii hoida!

                  Kommentaar


                    2.Voor TSV 1860 München - SC Freiburg 0:1 (75.minutil penaltist)



                    Kena!
                    Teisest voorust võeti võõrsilt võit TSV Müncheni üle. Järjekordse penalti realiseeris Petersen. Seega siis kahe mänguga kolm penaltit. Tänane oli aga 100% õige. Frantz võeti konkreetse maadlusvõttega pikali. Kuna pall oli ka trahvilöögist tema peale minemas, siis igati õigustatud vile. Üldiselt oli väga raske mäng ja München võitles kõvasti, aga midagi super ohtlikku nad ei tekitanud. Löömata jäänutest oli pigem parim võimalus Grifol, kes ilusa volley latti virutas.

                    Üldiselt hea soliidne mäng meilt ja mis kõige olulisem, siis 3 punkti, mis tähendab kena starti 2.Bundesligas. Kaitseplaanis oli väga hea esitus. Rünne jäi eriti teisel poolajal veidi lahjaks. Pärast väravat vajuti ka veidi liiga ära, aga vähemalt ei lastud omale lüüa nagu eelmine hooaeg sellistes olukordades. Schwolowilt ka nullimäng ja oli üldse terve kohtumise kindel. Eriti kõrgete pallide puhul. Kiidan heaks. Kui Fürth või Leipzig mingit erilist ühepoolset väravafestivali ei korralda, siis oleme liidrid ka pärast teist vooru.

                    Järgmine liigamäng alles 15.august kodus vs Bochum, kes samuti kahe võiduga alustanud. Veel enne seda aga karika esimene kohtumine (09.08) võõrsil HSV Barmbek-Uhlenhorsti vastu. Ehk on selleks ajaks ka selge, kes on see äärepoolik, kelle liitumist veel ette valmistatakse.

                    Kommentaar


                      Petersen on juba neli väravat kõmmutanud Pokalis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Petersen on juba neli väravat kõmmutanud Pokalis.
                        Ja lõppkokkuvõttes kena 5:0 võit. Kusjuures kui viimase puhul poleks Schuster löönud, siis oleks seda teinud ka viiendat korda Petersen. Igatahes tõestab ta järjepanu oma väärtust. Järgmisel nädalal aga juba väga oluline mäng kodus Bochumi vastu. Tänane oli selle soojenduseks.

                        Petersenil on aga juba täitsa Ronaldo või Messi statistika Freiburgis. Praegu 15 ametlikku mängu ja 17 väravat.

                        Kommentaar


                          Vinge, kuidas Petersen on ennast napi kaheksa kuuga Freiburgis juba praegu legendiks mänginud. Fännide poolehoid erinevaid foorumeid ja üldist tagasiside vaadates pöörane. Kusjuures mitte üksnes tema suurepärase väravasaldo pärast vaid üldise käitumise ja iseloomuomaduste pärast. Ei väsi igas intervjuus fänne ja meeskonda uue võimaluse andmise eest. Paar ägedat intervjuud on olnud ka viimasel ajal. Mõtlesin et teen kerge ülevaate trnsfermarkti omast. Väravalöömine jätkub aga loodetavasti juba laupäeval kui kodus võärustatakse teisel kohal olevat Bochumi.



                          Transfermarkt
                          Millist rolli Teie ülemineku juures mängis asjaolu, et Bremen Teiega enam ei planeerinud? Kas Teil oli vastavasisulisi kõnelusi Bremeni peatreeneriga?
                          Nils Petersen
                          Loomulikult mängis see rolli, aga vastavasisulisi kohtumisi peatreeneri ega teiste Bremeni vastutavate isikutega ei olnud. Ma tegin möödunud hooaja kevadringis omaltpoolt kõik, et Bremenile muljet avaldada ja näidata, et ma suudan väravaid lüüa. Üheksa väravat ei avaldanud ilmselt Bremeni ametnikele siiski piisavat muljet. See on aga minu jaoks täiesti mõistetav. Seda meeldivam on, et ma nüüd Freiburgi juures väga olulist rolli täidan.
                          Transfermarkt
                          Kas üleminet 2.Bundesligasse ei ole mitte Teie jaoks samm tagasi?
                          Nils Petersen
                          Puhtalt paberil on see kindlasti samm tagasi. Ma olen aga vanuses, kus ma olen veel võimeline arenema ja juurde õppima. Ma loodan, et praegune samm tagasi aitab mul tulevikus sammu edasi astuda ja et ma langetasin õige otsuse.
                          Transfermarkt
                          Kas Teie kui ründaja jaoks on erinevus mängustiilide vahel Bundesligas ja 2.Bundesligas?
                          Nils Petersen
                          2.Bundesligas on asi oluliselt kehalisem ja agressiivsem. Pidevalt minnakse kehaliselt võitlusesse. Bundesligas mängivad kaitsjad pigem olukordi ennetavalt.
                          Transfermarkt
                          Kas Teie poolse allkirja andmise hetkeks oli Teile teada, et paljud põhimängijad meeskonnast lahkuvad? Kui ei olnud teada, kas siis käitunuksite teisiti, kui oleksite seda teadnud?
                          Nils Petersen
                          Minu liitumise hetkel oli lahkumata veel Riether, Klaus ja Darida, aga see, et need mängijad lahkuda võivad, oli antud ajahetkel juba teada. Ma olin teadlik, millele ma alla kirjutan. Meeskond sai aga kvaliteeti noorte ja võidunäljaste mängijate näol juurde. Ma liitusin meeskonnaga, sest olen meeskonna kvaliteedis veendunud.
                          Transfermarkt
                          Kas Teile oli liitumise hetkel teada, mis ümberkorraldused meeskonnas aset leidma hakkavad?
                          Nils Petersen
                          Christian Streich selgitasm ulle, mis plaanid tal meeskonnaga on. Millist stiili ta kasutada kavatseb ja kuidas lahkunud mängijaid asendada. Me ei rääkinud liitujatest nimeliselt, kuid mulle olid üldised plaanid teada.
                          Transfermarkt
                          Bürki, Klausi, Schmidi, Darida ja teiste lahkumisele ei vaadanud mitte kõik fännid hästi. Mis on Teie hinnang üleminekutele?
                          Nils Petersen
                          Minu jaoks on kõik need üleminekud mõistetavad. Neil poistel on täielik õigus kõrgemal tasemel mängida ja need väljakutsed vastu võtta. Ma mõistan nende otsuseid täielikult ning mingit solvumist ei ole.
                          Transfermarkt
                          Kas Te olete teadlik, millist eufooriat Teie liitumine Freiburgiga fännide hulgas tekitas.
                          Nils Petersen
                          Jah, olen kursis. Sain sõprade, tuttavate, fännide ja Facebooki kaudu tagasisidet ning olen selle üle väga uhke. Seda hindan ma väga Freiburgi juures. Fännid on kõigi mängijate seljataga. Ma tahan samasugust emotsiooni fännidele tagasi anda.
                          Transfermarkt
                          Kas Te loete ka transfermarkt-i foorumit ning nägite, millist vastukaja Teie otsus SC Freiburgi kasuks tekitas?
                          Nils Petersen
                          Ma loen aega-ajalt uudiseid pealehel ja uurin mõnikord meeskondade koosseise, aga foorumit ma ei loe. Et fännide arvamust teada, olen ma väga aktiivne enda Facebooki lehel. Seal loen ma tõesti peaaegu kõik postitused läbi ja võtan aega fänne tegemistega kurssi viia. Seal oli enne mu üleminekut väga positiivne vastukaja, mis kindlasti minu otsuse puhul Freiburgi jääda olulist rolli mängis
                          Transfermarkt
                          Sportlike ja finantsiliste põhjuste kõrval, mis alati rolli mängivad, on oluline ka perekond. Kui palju Teile perekonna aga ka agendi arvamus korda läheb? Mis on raske otsuse puhul viimaseks faktoriks?
                          Nils Petersen
                          Sel suvel sain ma hästi aru, et lõppkokkuvõttes pean ma kõik oma otsused ise langetama. Siiski leian ma, et oli ääretult meeldiv, kuidas mind ümbritsevad isikud reageerisid, kui ma oma otsust nendega jagasin. Minu isa ütles, et „Selles olukorras, kus sa praegu oled, ei ole keegi meie perekonnast varem olnud. Langeta oma otsus ise ning meie arvestame sellega“. Ma räägin palju oma sõprade, perekonna ja agendiga, aga lõpuks otsustan ma ise, milline suund minu jaoks parim on.
                          Transfermarkt
                          Türgi klubi Eskisehirspor olevat samuti Teie vastu huvi tundnud. Kas Teile tuli pakkumisi Türgist ja kas Teil oli teisi pakkumisi Bundesligast?
                          Nils Petersen
                          Ma ütlesin oma agendile juba varakult, et 26 aastaselt ei taha ma kindlasti välismaale minna ja soovin Saksamaale jääda. Seega ei tea ma tõesti, kust see kuulujutt tekkis. Bundesligast oli mul pakkumisi küll, kuid nimedest ma rääkida ei soovi.
                          Transfermarkt
                          Kas Te suudaksite ette kujutada ennast pikema või lühema perioodi vältel välismaal mängimas?
                          Nils Petersen
                          Põhimõtteliselt küll, aga mitte veel. Ma olen saksa jalgpalli suur fänn ning tahan selles osaline olla.
                          Transfermarkt
                          Mis teile Freiburgi juures kõige enam meeldib? Kas Teil on linnas oma lemmik koht?
                          Nils Petersen
                          Mulle meeldivad linnad, mis asuvad vee ääres. Seega on minu meelest suurepärane, et staadion otse jõe ääres on- nii oli see ka Bremenis. Ilusaid kohti on linnas palju, aga kui ma ühe enda lemmikkoha peaksin nimetama, siis on see ilmselt karistusala põhjatribüüni ees.
                          Transfermarkt
                          Becks, Köstritzer või Rothaus (õlletootjad), millega on parim võitu tähistada?
                          Nils Petersen
                          Mul seisab kodus tegelikult terve kast Rothaus-i. Puudu on ainult võidud. (enne hooaja algust)
                          Transfermarkt
                          Miks number 18?
                          Nils Petersen
                          Igas meeskonnas, kus ma mänginud olen, on mul olnud erinev number. Seepärast ei olnud mul kindlat soovi konkreetse numbri järele vaid tahtsin numbrit, mida mul veel enne olnud ei ole. 18 oli vaba ja see sobib hästi.

                          Kommentaar


                            Karika teine ring kodus vs Augsburg. Võinuks minna paremini aga ka oluliselt hullemalt. Peab rahul olema. Ja kodumäng on samuti meeldiv.

                            Kommentaar


                              Jura. Esimene poolaeg oli täitsa okei ja variante loodi kenasti. Bochum eriti ohtlikuks ei saanudki. Tegelikult pidanuks asja ära otsustama, sest Petersenil oli üks variant, mille pidanuks ka kinniilmi ära lööma. Veel ühe variandi oleks ta võimeline samuti heal päeval ära looma. Paraku ei löönud kumbagi.

                              57.minutil asi lagunes kui Mujdzale täitsa lampi teine kollane välja võluti. Sealt edasi läks asi kapitaalselt perse. Kaitseliin muidugi ei olnud ka eriti ülesannete kõrgusel. Esimene värav tuli kergelt õnnega, teine oli hästi välja mängitud olukord ning kolmas oli konkreetne pomm 25-lt risti. Kuna väravad tulid ka suht lühikese vahega, siis ega midagi eriti muutmiseks aega polnudki. Üldiselt üsna halb päev lihtsalt, kus tegelikult hea realiseerimise korral esimesel poolajal võinuks midagi isegi vastu saada mängust.

                              Õnneks tänane oli selline mäng, et lihtsalt hakkas kõik allamäge minema pärast vähemusse jäämist. See parem variant, kui oleks lihtsalt sitasti mänginud ja sellise tulemuse saanud. Torrejon lõi ühe ülikena värava tagasi, aga see lõppkokkuvõttes ei päästnud.

                              Kohtunikku muidugi siunata võiks, sest samamoodi nagu Mujdza võinuks ka ühe Bochumi mängija minema saata, kellel kollane all oli.

                              Egas midagi. Nüüd järgmine nädal Düsseldorfiga võõrsil ning siis Sandhauseniga kodus. Mõlemad keerulised mängud, aga ehk võetakse kokku. Kiiremas korras ootaks aga täiendusi. Kaitseliini ja ääreründesse on ilmtingimata vaja kedagi.

                              Kommentaar


                                Käi putsi, kohtunik! Viimasel minutil veel Torrejonile suvalise koha pealt punane.

                                Järgmiseks mänguks siis paremkaitsja ja keskkaitsja punastega väljas. Fucking hell.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X