320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kosk ma suudan ainult ühe järelduse teha,mina ei saa konkursist osa võtta kuna A. Le. Coq alkovaba ei tee???
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #17
      Koja kui nüüd norida , siis Saku ja Frederik ka ei tee, vaid toovad üks vist Rootsist ja teine Taanist seda lurri sisse.
      Kui alkovaba õlu, siis mulle maitseb ainsana Eestis müüdavatest Beck's - kuigi õllega on alati nii, et mis ühele hea, seda ei võta teine suu sissegi ja kolmas joob rohkem kui esimene Näiteks ühele mu sõbrale Beck's üldse ei meeldi.
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #18
        Vastan,üle prahi on "Holsten"i alkovaba aga siin on juttu eelkõige sellest :kui me pole rahul praeguse Staadioni logoga ,siis on meile antud võimalus teha oma kavand.Kast A.Le.Coq-i on "Jalgpallihaigla" poolt paremale kavandi disainiale.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #19
          muideks, veel irisemist... kas nüüd peale nime leidmist värvitakse staadionihoone punaseks. või piirdutakse lihtsalt punase logoga väljaku keskel

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by priity

            muideks, veel irisemist... kas nüüd peale nime leidmist värvitakse staadionihoone punaseks. või piirdutakse lihtsalt punase logoga väljaku keskel
            Loll küsimus.
            Loomulikult värvitakse FC Flora ja koondise kodustaadion punaseks:P .
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #21
              Ja fännid hakkavad kandma punaseid särke ja nina peab ka punane olema.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                Nii, pakun ametlikult välja oma variandi nr1(võibolla tuleb neid juurde):




                Seda ma natuke parandan veel, valget osa eriti.


                veidi hiljem ilmus ka variant(muudetud ja parandatud) 2:



                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by m1ck

                  Nii, pakun ametlikult välja oma variandi nr1(võibolla tuleb neid juurde):






                  Seda ma natuke parandan veel, valget osa eriti.
                  üpris normveidi parandamist ja OK....rohkem commentida ei viitsi...

                  Kommentaar


                    #24
                    mikkul on kyll ehtne tite kritseldus

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Jyrka

                      mikkul on kyll ehtne tite kritseldus

                      vähemalt mul on midagi. niikuinii kohendatakse seda logo veel minu poolt ja juhul kui see tõesti peaks valitama, siis ka teiste poolt.

                      mina käisin oma idee välja, kus sinu oma on, Jyrka?
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by kojamees

                        Härrased ma üritan siia ülesse riputada oma kavandi
                        aga muchvigi ei õnnestund.

                        mismõttes ei õnnestunud? kas ülesriputamine või kavand? Kui kavand, siis riputa ikka üles, siiamaani on neid väga vähe.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          Selline ta siis ongi
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #28
                            Niisiis


                            http://www.hot.ee/arena2002/arena_v.jpg
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kojamehe kavand oli minu meelest parem, lihtne ning detailne or vice versa
                              Igatahes selle kavandi võib ju ära saata, kuna ma arvan, et sellele ligilähedane ta ongi!ning poleks eriti mööda pakkuda, kui see võidab...

                              Kommentaar


                                #30
                                jess Kojamehel on jumala ilus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X