320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Miks Sevilla-Roma kindlalt välistatud on? Ülekandeõigused liiga kallid?
    Ei, Roma staadion on ainult kolmandiku jagu täis. Nagu ma olen aru saanud selle aasta mänguvalikutest, siis võetakse need mängud, kus staadion loob miskisegi meeleolu (Celtic ja muud asjad). Poole vinnaga mängivad tipptiimid tulevad sageli pooliku koosseisuga ja tribüünid on ka pooltühjad. See jätab kogu tootest sita mulje.

    Getafe-Ajax polnud ka kõige glamuursem paar ju, aga kuna mõlema staadionil on väga hea täituvus, siis need ka mängu läksid.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      ManU?
      ManU vastane on liiga suvaline, peale selle ei suutnud Linz isegi enda 20 000 staadionit eelmises voorus täis saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        ManU vastane on liiga suvaline, peale selle ei suutnud Linz isegi enda 20 000 staadionit eelmises voorus täis saada.
        Linz vb enda staadionit jah ei suuda täis müüa, aga United Linzi oma peaks suutma küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ei, Roma staadion on ainult kolmandiku jagu täis. Nagu ma olen aru saanud selle aasta mänguvalikutest, siis võetakse need mängud, kus staadion loob miskisegi meeleolu (Celtic ja muud asjad). Poole vinnaga mängivad tipptiimid tulevad sageli pooliku koosseisuga ja tribüünid on ka pooltühjad. See jätab kogu tootest sita mulje.

          Getafe-Ajax polnud ka kõige glamuursem paar ju, aga kuna mõlema staadionil on väga hea täituvus, siis need ka mängu läksid.
          Päris huvitav. Ei teadnud, et see on valikus faktor. Iga päev õpib midagi uut.

          Kommentaar


            Näe, minu teooria läks aia taha. Sevilla-Roma on ikkagi mänguks.

            Kommentaar


              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Marciniak on totaalne udu. Tüüp vihkab ju VAR-i. Miks selliseid mänge lastakse vilistada? Mis veel pennal on, kui mitte see?

                Kommentaar


                  Mu arust jumala ok, sõber paneb lihtsalt kogemata tutaka vastu kätt no mis sa teha saad.

                  Kommentaar


                    Isegi kulm ei kerki enam. Käepalli reegli rakendamise ainus loogika 2020 on see, et mitte mingisugust loogikat otsuste tegemisel ei tohi pealtvaatajatel võimalik tuvastada.

                    Kommentaar


                      videot/minutit?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Umbes 5:45 algab.

                        Kommentaar


                          Carlos põhjustas penalti Wolves'i vastu. Mäng võideti.
                          Põhjustas penalti Manu vastu. Mäng võideti.
                          Põhjustas nüüd ka Interi vastu.
                          Kõik vead ikka väga rumalad olnud.

                          Kommentaar


                            Maccabi viigivärav täna oli päris hea. Ma videot ei oska moblaga sisestada.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kolmanda eelringi suurimaks üllatuseks võib pidada Fääri saartel teist kohta hoidva satsi 6-1 võitu grusiinide Tbilisi Dünamo üle.

                              Kommentaar


                                Zagrebi Dinamo läheb alagrupist võitjana edasi. No kes seda oleks küll osanud arvata...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X