320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi geiministeeriumi huinjaa siin nüüd toimub? Suured ja tugevad peavadki võitma. Killustatus keerab asjad tuksi. (Kahjuks või) õnneks on mänguvõlu suurem kui CLi poolfinaal, finaal või Ballon d'Or. Lakkuge panni, kui mäng ei meeldi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Mis kuradi geiministeeriumi huinjaa siin nüüd toimub? Suured ja tugevad peavadki võitma. Killustatus keerab asjad tuksi. (Kahjuks või) õnneks on mänguvõlu suurem kui CLi poolfinaal, finaal või Ballon d'Or. Lakkuge panni, kui mäng ei meeldi.
      Istun tissidega ühte paati.

      Sel ajal oli kindlasti sama hala, et jälle Juventus, ManU Ajax või Dortmund.

      Bayern, Kiiev, Juventus, ManU
      Dortmund, Real, Juventus, Monaco
      Dortmund, Ajax, Juventus, ManU
      Nantes, Ajax, Juventus, Panathinaikos

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma võin juba praegu minna kihlveole, et võitja tuleb kolmikust Barca, Real ja Bayern. Itaaliast keegi? Ei, Juventus äkki poolfinaali. Saksamaalt Borussia? Ei. Ei usu.
        V6taks vastu kihlveo

        Kommentaar


          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
          V6taks vastu kihlveo
          Mis aasta peale?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mis aasta peale?
            No 2016/2017 ikka

            Kommentaar


              Väike video-uudislugu Shaktarist.

              Shakhtar Donetsk play Sevilla in the Europa League semi-finals two years after Russian separatists forced the Ukrainian club 700 miles away from their home city
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Seekord on mõlemal finalistil võimalus lisaks tiitlile saad pääs Meistrite Liigasse. Eeldan, et Euroopa Liiga finaal tuleb põnevam kui Meistrite Liiga oma.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Seekord on mõlemal finalistil võimalus lisaks tiitlile saad pääs Meistrite Liigasse. Eeldan, et Euroopa Liiga finaal tuleb põnevam kui Meistrite Liiga oma.
                  Kordades põnevam!
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Kordades põnevam!
                    Ma poleks päris selles kindel. Madridi derbis on ilmselt rohkem kisklemist ja viha. Sevilla peaks Euroopas üsna kergelt oma võtma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Sevilla peaks Euroopas üsna kergelt oma võtma.
                      Sest...?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma poleks päris selles kindel. Madridi derbis on ilmselt rohkem kisklemist ja viha. Sevilla peaks Euroopas üsna kergelt oma võtma.
                        Minu jaoks on jällegi hääbunud Barca-Reali ja Atletico-Real derbide põnevus, sest mingitel perioodidel on neid omavahelisi mänge lihtsalt liiga palju. Atletico, Real ja Liverpool on suured nimed, kuid Sevilla tundub endiselt kergelt selline muinasjutulik. Isegi hoolimata sellest, et kaks eelnevat aastat on meistriks tuldud Euroopa liigas.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Sest...?
                          Küll sa näed.

                          Kommentaar


                            See jah suhteliselt veider väide. Eriti arvestades, et kõige tugevama tiimis Euroopa Liigast Liverpool juba eelnevalt välja puksis.
                            Mõnu vist ei tea, et see pole Delfi ning siin pole clickbaiti vaja teha nagu oma Nemo filmi, krabipulga reklaamiga ja nutva väikse lapsega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              See jah suhteliselt veider väide. Eriti arvestades, et kõige tugevama tiimis Euroopa Liigast Liverpool juba eelnevalt välja puksis.
                              Mõnu vist ei tea, et see pole Delfi ning siin pole clickbaiti vaja teha nagu oma Nemo filmi, krabipulga reklaamiga ja nutva väikse lapsega.
                              Mina ei peagi klikkbaiti tegema. Ehk nominaalselt ei tööta ma Delfis, mistõttu on nende klikijaht juba nende enda asi. Sevilla kasuks räägib nende viimaste aastate ajalugu elik meeskond on harjunud selle pinge all mängima, nad on seda teinud pidevalt ja alati ka võitnud. Lisaks on Unai Emery Sevilla olnud Euroopa Liigas aastate jooksul taktikaliselt väga võimekas meeskond ja sealne tiim on täpselt Emery käe järgi kokku pandud. Liverpool seda pole, seal käib rohkem töö tellija materjaliga ja seetõttu on Sevillal lihtsalt finaaliks eelis. Mõistagi võib rääkida, et Liverpool on nimekam tiim, teame mängijaid ilmselt rohkem jne, aga üldiselt ei julgeks ma Euroopa Liigas mitte kunagi Sevilla vastu panustada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                seetõttu on Sevillal lihtsalt finaaliks eelis
                                Sellise väitega olekski võinud eelnevalt lihtsalt piirduda ning keegi poleks midagi öelnud. Pole vaja kirjutada kuidas juba enne mängu on teada, et Sevilla võtab kergelt oma kui see nii siiski ei ole (kuna Liverpool juba näitas, et suudavad Euroopas ka suurtega/tugevatega väga edukalt mängida).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X