320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KES SEDA VEEL MÄLETAB?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by indrekKui SL Õhtuleht kuulub sinu arvates kõige madalamsse kategooriasse, siis kuhu käivad Nelli Teataja ex-Post ex Liivimaa Kuller ja sellised. Minu meelest on tasemevahe siiski veel märgatav. Võibolla eksin, aga mina paneks SL Õhtulehe siiski ühe taseme võrra kõrgemale.
    See ei ole minu arvamus, vaid üldise analüüsi tulemus, mida on kinnitanud ka spetsialistid.

    Ajalehti kui selliseid hinnatakse väga mitmete erinevate kriteeriumite alusel, mille hulka kuuluvad kavõi lehe värd, suurus, piltide valik, nende suurus, paigutus, pealkirjade suurus, sisu suunitlus, kus mis asub jne... Põhimõtteliselt kõik, mis ühe lehe puhul veel vaadelda saab.

    Omavahel võime küll öelda, et SL on parem kui Nelli, kuid faktiliselt kuuluvad mõlemad siiski ühte kategooriasse.

    Et veel paremini seletada, siis tooksin näiteks The Timesi, mis nagu te teate (iga haritud inimene teab) on väga austatud ning ülikvaliteetne leht. Times oli A-kategoorias, kuid hetkega, mil ta hakkas end avaldama värvitrükis kukkus ta automaatselt B-kategooriasse. Võibolla natuke liiga radikaalne, kuid nii seda paika pannakse.

    Et tuua veel mingi tabav näide, siis SLÕhtulehe partner on Inglismaal The Sun. Mõlemad kuuluvad F-kategooriasse.

    Seega omavahel võime tõesti vaielda, kuid ametlik hinne on siiski mitte nii väga vaieldav.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      see polnud vaidlemiseks mõeldud


      Aga lihtsalt mulle tundus, et on veel madalama kategooria lehti kui SL Õhtuleht. Mitte lihtsalt viletsam või nii, aga koguni teisest klassist e. klass madalamal. Lihtsalt tagasihoidlik arvamus.
      Aga kui sa juba arvad, et spetsialistid ütlesid, et kahel lehel Nellil ja Silolehel vahet pole (põhimõttelist - kategooralist), siis muidugi peab neil õigus olema, sest muidu poleks nad ju spetsialistid.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #18
        Ma arvan, et te võiksite seda vaidlust jätkata Off-topic teema all
        Jalgpallihaigla patsient #172
        Diagnoos: raskekujuline futboliit

        Kommentaar

        Working...
        X