320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtunikud madalamates liigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Hardo, sina väää?
    Kahjuks ei Rein poiss, kuid Hardo on meeskonnaga uuesti liitunud sai pühapäeval 14 minti jooksuaega ja kollase kirja...
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas ilms Vaata postitust
      Teine probleem - kardetakse punast anda - punase saab näiteks löömise, löömisliigutuse ja üleliigse jõu kasutamise (näiteks selja tagant jalad ees hüppeliigestesse hüppamine) eest. Kõigi nende asjade eest näidatakse madalates liigades sageli kollast (kui üldse näidatakse - nii mõnigi kord saad kollase hoopis marginaalsema tegevuse eest) - ning mis veel hullem, kui kollane kaart peaks distsiplineerima - siis meil võib see olla nö "wild-card", pärast seda niida ja lõhu niipalju kui jaksad - kohtunik sulle teist kollast anda ei julge.
      On ka erandeid, nt Otepää - EMÜ mängus näidati kahte punast, 1 oli jalaga olukorraväliselt löömise eest otse ja teine oli 2 kollast, teine kiirrünnaku mahavõtmise eest. Ja sama kohtunikebrigaad tegi veel teise harva näha oleva otsuse, määras alguses penalti kuigi tegelt oli viga kastist väljas ja äärekohtunik ütles ka natuke hiljem et oli kastist väljas ja peakohtunik muutis oma otsust ning tunnistas oma eksimust.
      FC Otepää II

      Kommentaar


        JPH - Soccerneti mängul muutis ka kohtunik audiotsuse teisele poole, kui üks JPH mängijaist tunnistas, et temast läks pall auti.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          JPH - Soccerneti mängul muutis ka kohtunik audiotsuse teisele poole, kui üks JPH mängijaist tunnistas, et temast läks pall auti.
          Retsept sellele vennale.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Retsept sellele vennale.
            Respekt või retsept?

            Kommentaar


              Algselt postitas kaups Vaata postitust
              respekt või retsept?
              ReTSePT!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Sõimu vahele mainiks, et Marko Liiva (IV liiga lõuna, QM-Tammeka III) vilistas täna väga kenasti. Kiitus ja edu!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ei osanud kuhugi postitada.

                  Niisugune küsimus.
                  Kes vastutab madalamates liigades publikuarvude protokollimise eest, kas klubi, kohtunik, keegi kõigevägevam?
                  Kuidas on lood kokkulugejate kohusetundlikkuse ja usaldusväärsusega?

                  Kui JL kodukal puudub publikarv, kas siis publikut oli ümmargune null?

                  Kommentaar


                    Miks ei ole teemat "Mängijad madalamates liigades" ? Seal saaksid kohtunikud naerda nn. jalgpallurite "ilusate" kehade ja pallimängu "pädevuse" üle.

                    Kommentaar


                      Kesa, madalamates liigades on kohtunik see, kes tegeleb kogu paberimajandusega ning paneb kirja ka publikuarvu. Kui klubi tahab täpset arvu, lugegu üle ja andku kohtunikule teada, kes siis selle protokolli märgib. Muidu tuleb selline üldine 5-10-20 pealtvaatajat, sest kohtunik peab siiski mänguga tegelema ning ei ole aega publikut üle lugeda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Kesa, madalamates liigades on kohtunik see, kes tegeleb kogu paberimajandusega ning paneb kirja ka publikuarvu. Kui klubi tahab täpset arvu, lugegu üle ja andku kohtunikule teada, kes siis selle protokolli märgib. Muidu tuleb selline üldine 5-10-20 pealtvaatajat, sest kohtunik peab siiski mänguga tegelema ning ei ole aega publikut üle lugeda.
                        Selge, tuleb siis veidi uurida, kes kohtunikest nimeliselt oma tööd lõpuni kohusetundlikult ei tee.

                        Kommentaar


                          Mina leian et kohtunik ei tohi olla otseses mõttes PAKS...meil pühapäevases m2ngus haibaga oli kohtunik mõnus pall kes ei jõudnud absoluutselt joosta..seisis platsi keskel enamusajast...kuidas siis sealt platsi keskelt näeb kellest läheb pall nurgalöögiks või on suluseis! peab v2gahea silman2gemine olema kui n2ed platsi keskelt kui karistusalas meestemassis on kellegil käsi!!! nii et kohtunik peaks suutma platsil ennast liigutada ma arvan!
                          nr 12

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Selge, tuleb siis veidi uurida, kes kohtunikest nimeliselt oma tööd lõpuni kohusetundlikult ei tee.
                            Kes sulle jälle varba peale astus?
                            Muideks madalamates liigades võib publiku arv mängu lõikes erineda kümneid kordi. Mängu alguses on 3 pealtvaatajat, poolajaks jõuab 10 juurde ja mängu lõpuks on juba neid 50 ligi, sest peale mängu hakkab kohe järgmine mäng ja need on järgmise mängu pealtvaatajad ja mängijad.
                            Milline arv sinu arvates peaks protokolli minema?

                            Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                            Mina leian et kohtunik ei tohi olla otseses mõttes PAKS...meil pühapäevases m2ngus haibaga oli kohtunik mõnus pall kes ei jõudnud absoluutselt joosta..seisis platsi keskel enamusajast...kuidas siis sealt platsi keskelt näeb kellest läheb pall nurgalöögiks või on suluseis! peab v2gahea silman2gemine olema kui n2ed platsi keskelt kui karistusalas meestemassis on kellegil käsi!!! nii et kohtunik peaks suutma platsil ennast liigutada ma arvan!
                            Ma kaalun 105 kg, kas ma olen ka liiga paks teie jaoks?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kas mitte poolajal publiku number ei lähe arvesse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dziisus Vaata postitust
                                Miks ei ole teemat "Mängijad madalamates liigades" ? Seal saaksid kohtunikud naerda nn. jalgpallurite "ilusate" kehade ja pallimängu "pädevuse" üle.
                                See on küll kohtunikele üks väheseid asju, milleks neil õigust pole.

                                Rein, kas oled juurde võtt või alla võtt?
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X