320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtunikud madalamates liigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    protokoll nüüd üleval ja kaart saadud platsile loata sisenemise eest, mis on ka õige, kui ta loa andis platsilt lahkumiseks. luba tagasi tulekuks te igatahes ei küsinud ja see ei loe, et rafig platsile jäi.
    samas, kui veidi nüüd süveneda, just põhimõtte pärast, siis ma jääks siiski sinu esimese versiooni juurde - kaart särgi äravõtmise eest.

    tegelt paras viktoriini küsimus, sest mis luba sa küsid, kui pole platsilt lahkunud? võib ju igast loba ajada mängus, näiteks, et kohtunik, lähen kusele, aga ei lähe, üle läks põiekas. Kui järgi mõelda, siis kaardi põhjus on vale. ja muu eest ei saagi anda, kui särgi äravõtmise eest. ei ole ju nii, et ei loe, kas lahkud või mitte? ja kui ma praegu eksingi, siis üsna spetsiifilise reegli vastu.

    Üks naljakas seik oli samas mängus veel: erineval ajal saadeti 2 mängijat verd kinni plaasterdama. ühel piisas hõigata, kohtunik, ja ta lubati mängu tagasi. Teine pidi ootama mitu minutit, sest mäng ei tahtnud peatuda ja sel korral tahtis kohtunik ikka veenduda, kas veri on kinni. Et ,ehk kuidas suhtuda ja kas kohtunik ei võiks mängu peatada momendiks?

    Kohtunikele siinkohal väike küsimus: ma olen tänavu 2 korda palunud luba vv-ile päikese pärast nokamüts tuua, platsilt väljunud, kuid kummalgi korral naastes luba pole küsinud ja kaarti pole saanud? Kas loodame, et järgmine kord on magus kaarti anda või loodame, et päike ei paista?
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Kohtunikele siinkohal väike küsimus: ma olen tänavu 2 korda palunud luba vv-ile päikese pärast nokamüts tuua, platsilt väljunud, kuid kummalgi korral naastes luba pole küsinud ja kaarti pole saanud? Kas loodame, et järgmine kord on magus kaarti anda või loodame, et päike ei paista?
      Siin tuleb pigem pöörduda kodumaise rahvatarkuse poole: tark õpib vigadest, loll....
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Siin tuleb pigem pöörduda kodumaise rahvatarkuse poole: tark õpib vigadest, loll....
        Pakuks veel rahvatarkust: "Tark õpib teiste vigadest, loll aga enda omadest!" Lõpuks läheb aga ikka köik paremuse poole!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Siin tuleb pigem pöörduda kodumaise rahvatarkuse poole: tark õpib vigadest, loll....
          Aga, kui sa nagu õige mees, oma rahvatarkustega kohtuniku poole pöördud, on oht oodata, et haaratakse pidulikult tagatasku järele...
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Haakub teemaga:
            Mind ajendas antud arvamuslugu kirjutama Eesti kõige madalamas jalgpalliliigas (IV liiga) vohav tendents, mis on eriti teravalt jäänud silma just sellel hooajal. Kohtunike rollis olevad isikud on võtnud hambusse väga ambitsioonika tüki. Nad ei taha olla mitte mängu teenindajad, vaid sõna otseses mõttes mängu peremehed, kes ise kunagi ei eksi ning vaieldavates olukordades märkuste tegijatele vastatakse ülbe ja üleoleva käitumisega.

            Kommentaar


              härra spordiajakirjanik sai viimases mängus punase kaardi ja nüüd elab oma kibestumist välja. braavo!

              Kommentaar


                Korralik esimese emotsiooni pealt kirjutatud käkk.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Korralik esimese emotsiooni pealt kirjutatud käkk.
                  Delfisse sobib ju hästi

                  Kommentaar


                    ei oskagi kohe kommenteerida, tundub, et tippjalgpallurile on liiga tehtud, et kohtuniku roppustega üle valanud mehele punane anti.

                    Kommentaar


                      Ja minu kommentaari Delfis ei avaldatudki, ei kirjutanud mingeid roppusi jne, tundub, et vana ise valib mida üles panna ja mida mitte

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                        Ja minu kommentaari Delfis ei avaldatudki, ei kirjutanud mingeid roppusi jne, tundub, et vana ise valib mida üles panna ja mida mitte
                        Sa ei ole ju Uno Tutk.

                        Kommentaar


                          Lisasin ka oma kommentaari artiklile, arvamust võib avaldada igaüks, meeldib see või mitte.

                          Eile juba mõtlesin esimese pooltunni järel, et saab vist tulla siia kohtunikku kiitma, aga ikka läks käest ära. Oleks arusaadav mu rahulolematus, kui me kaotaks mänge. Aga kui mitte, siis on probleem aktuaalne. Eelmine aaasta kolmandas sai kaotatud ka, ja üsna tasavägiseid mänge, aga tuleb tunnistada, et lapsikuid, rumalaid ja lohakaid vigu kohtunikud siiski ei teinud. Kui tegidki, siis tunnistasid ja korras. Ses suhtes eilne vilemees meeldis, et pärast tunnistas, et 2 punast oleks Reliikvia pidanud saama, oli aus ja uuris üldiselt ka oma töö kohta. Tunnistas, et tal on mänge ka käest ära läinud. Mingine Soccerneti mäng, kus hakkaski kaarte ainult jagama, et muidu ei saanud. Aga kutt oli oma jutuga veenev, sai mängijatest aru ning käitus nagu sõber, mitte nagu ülbik. See viimane on eriti vastuvõetamatu ja tervitamatu mängijate seas, ma usun.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            ainult ühte mängu ongi see tont meil vilistanud. meie väravavahi roiete murdumisega lõppenud intsidendist ei saanud fcmmi ründaja isegi hoiatust mitte ja laskis neil rahulikult edasi mängida ning vv'd saime turgutada alles pärast magistrite luhtunud pealelööki väravale.

                            Kommentaar


                              Tõepoolest, minu jaoks oli tema suust eile kummaline kuulda, et tema, kui kohtuniku jaoks on mäng ebaõnnestunud või käest ära läinud, kui ta peab näitama punast kaarti??!! No olgem ausad, natuke veider põhjendus, pigem on imelik ja arusaamatu, kui sa selle punase ja mitmed kollased andmata jätad. Et, oh poisid, veeretame nüüd rahulikult lõpuni, ärme suurt tüli tee...nii ei saa.

                              p.s. Jurtšenko ise on muidugi hingestatud hasartne ja nahhaalne mängija, temasuguste puhul aitab kohtunikul eriti hästi, kui korraks kõrvale tõmmata ja sõnad peale lugeda.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                IV.N fc reaal-saku sporting mängu protokollist:

                                53 kollane kaart [Vägivaldne käitumine] 24 Juss Tamming Tallinna FC Reaal
                                53 punane kaart [Vägivaldne käitumine] 16 Peeter Schmidt Saku Sporting


                                see ei saa nii küll õige olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X