320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtunikud madalamates liigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ei saa?
    Oletame, et Peeter pani meelega Jussile kannaga näkku aga Juss tõukas vastutasuks Peetrit natukene rinnust. Või annaksid sa mõlemale siis punase?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      eston pidas silmas seda et platsil selline reeglite rikkumine nagu "vägivaldne käitumine" = alati punane kaart.

      ehk et kui kohtuniku arust tamming vääris ainult kollast, oleks pidanud rikkumise selgituseks kirjutama näiteks "ebasportlik käitumine".

      Kommentaar


        Algselt postitas ertz Vaata postitust
        ehk et kui kohtuniku arust tamming vääris ainult kollast, oleks pidanud rikkumise selgituseks kirjutama näiteks "ebasportlik käitumine".
        Ebasportlik käitumine jaguneb veel omakorda mitmeks, mitmeks variandiks.
        Kui kohtuniku arvates vääris mängija ainult kollast, oleks mina märkinud- Lugupidamatus mängu vastu.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          IV.N fc reaal-saku sporting mängu protokollist:

          53 kollane kaart [Vägivaldne käitumine] 24 Juss Tamming Tallinna FC Reaal
          53 punane kaart [Vägivaldne käitumine] 16 Peeter Schmidt Saku Sporting


          see ei saa nii küll õige olla.
          Tegelikult on võimatu anda kollast kaarti ja seletuseks panna vägivaldne käitumine. MIngi aps on sees, kas on läinud vale põhjendus või vale kaart.

          Kommentaar


            Täna võib ühe jalaga siia rubriiki väikest kiitust tulla laulma. Nimelt Saku-Trummi mängus tegi kohtunik üpriski hea partii. Kui päris aus olla, siis polegi millegi kallal väga nokkida, sai üksinda superlux hakkama. Kui üldse, siis nii mänguväliselt, et natuke füüsilise vormi kallal poiss vaeva näeks, poleks perspektiivis paha. Aga see on oma asi, selgroog on olemas.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Mind huvitab, kas kohtunikud annavad piisavalt lisaminuteid, kui mõlemad meeskonnad ikka enamus vahetused teine poolaeg ära teevad (8-10 vahetust). 5 min oleks vähemalt kohustuslik, aga see teooria on veel testimata seega pole otsene kriitika, vaid hüpotees.

              Kommentaar


                Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
                Tegelikult on võimatu anda kollast kaarti ja seletuseks panna vägivaldne käitumine. MIngi aps on sees, kas on läinud vale põhjendus või vale kaart.
                Aga tegelikult on võimalik anda punane kaart ja kirjutada selgituseks vägivaldne käitumine, kuigi vägivaldset käitumist ei olnud. True story.

                Kommentaar


                  Esimest korda 3.-4. liiga mängudes nägin, et kohtunik andis kollase daivimise eest. Ja õigustatult kusjuures. Minu enda kogemus siiani näitas, et reeglina jäetakse sellised asjad lihtsalt vilistamata.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Kuna madalamate liigade mängijate kohta eraldi teemat pole, siis kirjutan oma jutu siia.
                    Õnnestus sel näalavahetusel vilistada ülikoolilinnas ühte mängu. Nii viksi ja viisakat mängu pole ma veel näinud. Nii mõnegi kilulinna satsi peaks sinna praktikale saatma. Äkki õpiksid ka kuidas keskendutakse mängule, mitte laadale. Tempo oli ka samuti väga kiire ja mõnus. Põhjas, idas ja läänes nii kiiret mängu ma pole veel saanud.
                    Juhul kui raha Tartusse sõiduks pole, siis Majandusmagister on samuti üks tore sats, keda teistele eeskujuks tuua. Võite ka nende mängu vaatama minna. Laagri on lähemal, kui Tartu.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      kohtuniku palliga jätkamisest ei ole mõnel kohtunikul mingit aimu. üks härra andis vile ning siis käskis palli välja lüüa ning mängu jätkati audiviskega ja teine härra andis samuti vigastuse peale vile ning jätkamiseks ühmas eemalt, et mängige nüüd edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kuna madalamate liigade mängijate kohta eraldi teemat pole, siis kirjutan oma jutu siia.
                        Õnnestus sel näalavahetusel vilistada ülikoolilinnas ühte mängu. Nii viksi ja viisakat mängu pole ma veel näinud. Nii mõnegi kilulinna satsi peaks sinna praktikale saatma. Äkki õpiksid ka kuidas keskendutakse mängule, mitte laadale. Tempo oli ka samuti väga kiire ja mõnus. Põhjas, idas ja läänes nii kiiret mängu ma pole veel saanud.
                        Juhul kui raha Tartusse sõiduks pole, siis Majandusmagister on samuti üks tore sats, keda teistele eeskujuks tuua. Võite ka nende mängu vaatama minna. Laagri on lähemal, kui Tartu.
                        Tänud! Arutasime kusjuures hiljem meeskonnaga, et pole ammu nii head vilet näinud/kuulnud! FC Pubi Trehv oli rahul!
                        //

                        Kommentaar




                          dafaq is this shit
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            vot see on korralik kala

                            Kommentaar


                              Oleks kindlasti mõne veel andnud, aga mäng sai läbi.

                              Kommentaar


                                see vist kerge näpukas, mis ilmutab ennast kaartide põhjuseid lugedes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X