320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brasiilia jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    täna muide liidrite omavaheline kohtumine Belo Horizontes
    ja Galo-ks (kukk pt.) kutsutav Atletico siis võitis 3-2. MoM Ronaldinho. 2 kolli Euroopaski CSKA-s nime teinud Jo-lt. Fluminense poolel nägi platsil aga näiteks Decot ja Fredi.

    põnevat pildimaterjali näeb siit- http://globoesporte.globo.com/jogo/b...luminense.html


    Tofoa- käisin lihtsalt nn. turistina. Pigem olen Portugalist hetkel Eestisse kolinud
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #47
      Tofoa- käisin lihtsalt nn. turistina. Pigem olen Portugalist hetkel Eestisse kolinud
      Sa võiksid oma muljete põhjal vähe pikema ülevaate teha Brasiilia jalgpallist - millised on publikumis traditsioonid ja fännide rituaalid, millised on erinevused Euroopaga, palljusid kindlasti huvitab, kuidas on lood õlle ja püroga jne.

      Kommentaar


        #48
        Pikem ülevaade jääb kahjuks ära, sest reisisiht oli teine ja nagu ma ka varem juba mainisin ma staadionile kahjuks seekord ei sattunud. Tänavapildis paistis fänlus igatahes samasugusena kui Euroopas- samuti käiakse baarides mänge teleri vahendusel vaatamas. Küll aga räägiks paarist asjast, mis ehk vutifänni võiks huvitada kui kunagi Brasiiliasse satub.

        Esiteks. Hispaania El Classico sattus sellisele päevale, mil toimusid kohalikud valimised. See tähendas aga seda, et vist 90% baaridest avati alles kell 18 õhtul, sest valimiste ajal oli alkomüügikeeld. Ajavahe tõttu algas mäng Hispaanias kell 15 päeval. Õnneks leidsin ühe kohviku Belo Horizonte linna peal, mis näitas siiski pika palumise peale mängu.

        Teiseks. See info pigem neile, kes peavad juba hetkel plaane MM-ile minna. Vahemaad on pikad. Tihti on ainsaks võimaluseks linnast linna ainult siselend, mis on tunduvalt kallim kui Euroopas odavlennufirmadega lennata. Ja autorenti ei soovita. Liiklus on lihtsalt niivõrd ohtlik. Kui muidugi ekstreemsust ei otsi. Näiteks paistis, et ega keegi seal tahavaatepeeglisse ei vaata. Isegi bussiga ma arvan et enam ma seal ei sõidaks linnast linna. Nädalas paar-kolm bussi satub liiklusõnnetusse, kus enamjaolt ei puudu ka surmajuhtumid.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #49
          Brasiilia jalgpalliliit vabastas peatreener Mano Menezesi ootamatult kohustustest.


          Scolari naasmine oleks muidugi vägev, pooldaks väga seda

          Kommentaar


            #50
            Dante koondises 9. veebruar Inglismaa vastu!

            Kommentaar


              #51
              Ronaldinho ja J.Cesar koondises!

              Kommentaar


                #52
                Ronaldinho tegelikult mängib siiamaani täielikult oma taseme juures http://www.youtube.com/watch?v=WeBqNOkFENk lihtsalt Brasiilia enda jalgpalli stiilis ei pidanud see väga kajastuma - ekspertide sõnavõtt. Neid Inglismaa keskkaitsjaid võib ta loputada küll ning oleks awesome kui ka värav tuleks

                Kommentaar


                  #53
                  Scolari avaldas juba algkoosseisu tänaseks mänguks Inglismaa vastu.

                  Júlio César; Daniel Alves, David Luiz, Dante, Adriano; Ramires, Paulinho, Ronaldinho Gaúcho, Oscar; Neymar and Luis Fabiano
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    #54
                    Its amazing to see R10 BACK ! Läbi aegade parim ja vaatemänguliseim mängija minu meelest ! Loodame et jääb ka nii !

                    Kommentaar


                      #55
                      Brasiilia 1 Venemaa 1
                      What useless cunt of a game. Venemaa kaitses soliidselt. Brasiilia enne Hulki sisse vahetamist oli päris nüri. Mängu parimad hetked olid 3 lisaminutit, kui Brasiilia oli just väga kena liikumise toel viigistanud ja tekitati paar võimalust veel ka võit ära napsata. Aga seekord sedapsi. Koduseks MM-iks eeldatavasti võetakse ikka level või 5 üles. Praegune Brasiilia ei saaks vist grupistki välja.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Brasiilia 1 Venemaa 1
                        What useless cunt of a game. Venemaa kaitses soliidselt. Brasiilia enne Hulki sisse vahetamist oli päris nüri. Mängu parimad hetked olid 3 lisaminutit, kui Brasiilia oli just väga kena liikumise toel viigistanud ja tekitati paar võimalust veel ka võit ära napsata. Aga seekord sedapsi. Koduseks MM-iks eeldatavasti võetakse ikka level või 5 üles. Praegune Brasiilia ei saaks vist grupistki välja.
                        Teised mehed on vaja koondisesse tuua - Moura, Willian, Sandro peab terveks saama või Lucas vormi, Ramirez ja ma ei kujuta ette kuidas ründajate probleem lahendatakse, seis on ikka väga kehva selles osas.

                        Kommentaar


                          #57
                          Imelik mõelda, et Brasiilial puuduvad maailmaklassi tipuründajad.

                          Kommentaar


                            #58
                            Lisaks oli imelik vaadata, et n.ö. brasiiliat tegid pigem venelased - lasid rahulikult vastase karistusala juures kannaga sööte.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #59
                              Brasiilia koondise peatreeneri Luiz Felipe Scolari sõnul on tõenäoline, et Kaka ja Ronaldinho 2014. aastal MMil koos ei mängi ja üks neist peab välja jääma.


                              Kui jõudsin reani "Need kaks meest on ainsad mängijad, kes on veel järele jäänud Scolari võidukast 2002. aasta MM-koondisest." ei tahtnud ma seda uskuda ning kontrollisin järele.

                              2002 MM-i võitnud Brasiilia koondisest mängivad täna veel "tipptasemel":

                              3 - Lucio, Sao Paulo
                              8 - Gilberto Silva, Atletico Mineiro
                              11 - Ronaldinho, Atletico Mineiro
                              12 - Dida(GK), Gremio
                              15 - Kleberson, Philadelphia Union(MLS) laenulepinguga
                              22 - Rogerio Ceni(GK), Sao Paulo, see mees on legend, siiski enim väravaid löönud väravavaht ajaloos, 110 väravat, millest 59 karistuslöökidest :O
                              23 - Kaka, Real Madrid

                              Ilmselgelt saan ma aru, mida artikliga mõeldud oli, aga pidin südant puistama, kuna tollane Brasiilia meeskond jättis südamesse sügava jälje...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                #60
                                Ma mäletan ise ka nii 11 aastase poisikesena sai Brasiilia vs Saksamaa finaali vaadatud ja Sprite joodud. See oligi esimene MM millest alates ma tõsisemalt jalgpalli jälgima hakkasin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X