320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Burnley FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vahetused ja ostud ongi nõrkadele. Punktid ka!

    Kommentaar


      #92
      Suht ulme pink oli kah neil. 0:1 seisus neid kaitsemängijaid sisse ei vaheta. Ülejäänud on vist mingid noored.

      Kommentaar


        #93
        Ma pole varem enne ühegi mängu vahetut avavile nõnda naernud, olen tänulik.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas -21- Vaata postitust
          Ma pole varem enne ühegi mängu vahetut avavile nõnda naernud, olen tänulik.
          Gifi?

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Gifi?
            Kaks varianti - kas olen lootusetult kehv gifi-otsija või mu huumorimeel on totaalselt väärastunud.

            Kohtunik andis vile, et BLM põlvitus teha, aga Burnley ründaja pani palli mängu. Tema reaktsioon oli naljakas...ja no kogu see kontekst ka.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              #96
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

                kellelegi tuletas Ashley Westwoodi juhtum meelde analoogse juhtumi
                Meelde ei tuletanud, kuna polnud näinud. Küll peab aga tõele au andma, et veelgi naljakam olukord

                Edit: polnudki rant vist minu pihta, vähese unega.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  #98
                  Kuna ma olin üliväss eile siis see hetk jäi täitesti märkamata

                  Kommentaar


                    #99
                    Lõbus:

                    Kommentaar


                      Selline tunne nagu vaataks mingit seriaali Damian Lewisega.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Rääkige veel, et Burnley mängib ainult algpalli.

                        Kommentaar


                          Kui pole huvi konto teha, siis siin on ka video.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vaatan siin Burnley mängu ja mõtlesin, et marulahe oleks, kui Chris Wood ja Ashley Barnes oleksid maailma parimad jalgpallurid. Ronaldo on selline "ilus mees", kellega saab müüa aluspesu, kallist moebrändi ja kiireid autosid. Messi näeb selline naabripoiss välja, samuti saab terve persetäie brändingut maha müüa. Aga Wood näeb välja, nagu ta oleks just ärganud lakas ja tõmbab nüüd tunked selga ja läheb põllale kündma. Barnes samal ajal ärkas äsja baari ees pappkastide hunnikus. Ühega annaks maksimaalselt müüa mingit jõulist jeepi, teisega heal juhul alkovaba õlut. Ballon d'Or lükataks teadmata ajaks edasi ja Perez teataks, et jalgpall on suremas ja Superliigasse pääseksid ainult modelljalgpallurid.

                            P.S. Ja päris hea spioonikomöödia saaks pealkirjaga "Tarkowski, Pope and Mee".

                            Kommentaar


                              No ma suht kindel, et Woodist täna Messi ja Ronaldo rohkem ei löö.

                              Kommentaar


                                Chris Woodiga saaks edukalt müüa järgnevaid tooteid: Toru Siil, Agrocoin, Select kataloog, Kalles Kaviar, Mennen Speed Stick, Home Depot, Richmond Sausages, Husqvarna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X