320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI jalgpall 100!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kas kuskilt on juba läbi käinud ka mõni sellesse hilissügisesse plaanitav maavõistlusmäng?
    Ei soccernet.ee ega EJL-i kodukas, selle kohta infot ei oma.

    Linnapeade karika võiks ju taas näiteks Türkmenistani ja Wales´iga välja mängida.
    Meil on juba ansambliga sügisene Kuressaare-trip ettevalmistamisel, nii et paluks siis üks mäng taas sinna!
    Aitäh!

    Kommentaar


      #32
      Aga vähe teisest valdkonnast siis tana toimus nemoturniir,mis oli samuti pühendatud meie jalgpalli 100. aastapäevale.
      Ja peab ütlema ,et nii vaffat ja tõeliselt hasartset üritust pole tükk aega olnud.
      Kohal olid kõik korüfeed alates Aivar Pohlakust ja Mart Poomist . Kokku 15 kolmeliikmelist võistkonda .
      Tänud tegijaile ,kõik jäid väga rahule ja selliseid mälumänge võiks ka tulevikus teha.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #33
        mnemoturniir siiski

        ..ja herr Pohlak ju mainis avakõnes et turniir saab ehk järjepidevaks traditsiooniks kui juba Mõigu KEKigi täna taas väljas oli
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas jansa Vaata postitust
          mnemoturniir siiski
          No jah ... krt. aga bombermani küsimused olid ikka rasked ,kuigi müts maha tema agaruse ees
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Aga küsimus ka - kas neid kirjaga "100 aastat armastust" särke müüki ei tule? Ma pigem ostaks kui kakleks möne täiskasvanud mehega publiku hulgas
            Jalgpalliaasta hakkab löppema, aga neid särke vist ikka pole, jah?
            On lootust veel?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              Jalgpalliaasta hakkab löppema, aga neid särke vist ikka pole, jah?
              On lootust veel?
              A.Le Coq Arena sportlandis olen neid näinud.
              FC Flora

              Kommentaar


                #37
                Tänud. Lähen uurin.
                Loodetavasti ei küsita hingehinda.

                Kommentaar


                  #38
                  Hakkan see 100 aasta tähistamine läbi saama aga viisakuse mõttes oleks võinud kõik kes peale taasiseseisvust koondist on juhendanud kokku kutsuda ühele koondise mängule.aga seda vist ei juhtu kuna enamusega on suut Hr.Pohlak tülli minna
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Hakkan see 100 aasta tähistamine läbi saama aga viisakuse mõttes oleks võinud kõik kes peale taasiseseisvust koondist on juhendanud kokku kutsuda ühele koondise mängule.aga seda vist ei juhtu kuna enamusega on suut Hr.Pohlak tülli minna
                    Kõik nad on hiljemgi Eestis käinud, kui mälu ei peta. Teitur käis vist presidendilt medalit vastu võtmas, Pjipers vist samadel asjaoludel, igatahes esines ta ju Terevisiooni saates, Jensen oli mulle teadmata asjaoludel Bosnia vastu äsja kohal. Jelle kohta ...siiski ei meenu.
                    Iseenesest oleks ilus aga kas nad kõik korraga oma tööasjade tõttu samaaegselt kohale saaks tulla, oleks kahtlane.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Kõik nad on hiljemgi Eestis käinud, kui mälu ei peta. Teitur käis vist presidendilt medalit vastu võtmas, Pjipers vist samadel asjaoludel, igatahes esines ta ju Terevisiooni saates, Jensen oli mulle teadmata asjaoludel Bosnia vastu äsja kohal. Jelle kohta ...siiski ei meenu.
                      Iseenesest oleks ilus aga kas nad kõik korraga oma tööasjade tõttu samaaegselt kohale saaks tulla, oleks kahtlane.
                      ma ei piadnud silmas vaid välistreenereid vaid ka eestlasi kes koondist kasvõi ühe mängu juhendanud.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #41
                        No siis küll, ma tagamaid ei tea ja pole aimugi mis kanad neil Pohlakuga kitkuda on.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X