320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pokker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    http://www.elu24.ee/?id=168850

    Kes siis Soccernetti esindasid ja kuidas nii läks?
    Nagu individuaalsest paremusjärjestusest näed, siis Siimul päris hästi
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #17
      Aga teised?

      Kommentaar


        #18
        Asjapulgad ja muidu erialamehed tõenäoliselt juba ammu jälgivad, aga Bahamal toimub EPT Pokerstars Caribbean Adventure main event. Eestlane (FC Pokkeriprode hingekirjaski figureeriv) Madis Müür on finaallauas ja paneb väga väga ässalt - tänast päeva alustas chipleaderina.

        Link on siin ja oi oi kui põnev on eesti poisi tegemistel silma peal hoida.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Asjapulgad ja muidu erialamehed tõenäoliselt juba ammu jälgivad, aga Bahamal toimub EPT Pokerstars Caribbean Adventure main event. Eestlane (FC Pokkeriprode hingekirjaski figureeriv) Madis Müür on finaallauas ja paneb väga väga ässalt - tänast päeva alustas chipleaderina.

          Link on siin ja oi oi kui põnev on eesti poisi tegemistel silma peal hoida.
          Game over - 4. koht, klotsi sai pisut alla 600k dollari.

          Viimase 4-5 tunni põhjal julgeks öelda, et kolm parimat meest jäid mängu, Müür oli ebakindel ja läks liiga vara all-in'i.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #20
            Ei jaga pokkerist suurt midagi, aga kas ta Mike Mcdonaldi vastu ei võinuks all-in minna vahetult enne ühte pausi?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Ei jaga pokkerist suurt midagi, aga kas ta Mike Mcdonaldi vastu ei võinuks all-in minna vahetult enne ühte pausi?
              See oleks tulnud puhas coinflip kahe deepstacki vahel, AK vs QQ. Eks esimest korda suurel turniiril nii kaugele jõudnud, siis ei julgenud minna, 7 oli alles ka veel

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ei jaga pokkerist suurt midagi, aga kas ta Mike Mcdonaldi vastu ei võinuks all-in minna vahetult enne ühte pausi?
                Seal käes tegi ta vea, aga mitte McDonaldi 6b shovele foldides, vaid oma 5betiga keeras ta mutid blufiks kui ei soovi neid stackide peale mängida. 4bet call ja vaadaku flopis edasi. Raha vahed on nii suured, et ei ole mingit põhjust nii deepilt flipata. McDonaldi range sellises kohas on ka küllaltki kitsas. Julgeks pakkuda, et JJ+, AK. Samas võimalik, et ka JJ jääb välja.

                Kommentaar


                  #23
                  Minu arvamus on, et QQga oleks ta pidanud McDonaldi all ini ära callima.
                  Peale seda kui Müür näitas oma kätt ja lahkus lauas, ohkas McDonald kergendatult.
                  Samas nõustun Sveniga, eks ta paras coinflip oleks olnud.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Minu arvamus on, et QQga oleks ta pidanud McDonaldi all ini ära callima.
                    Peale seda kui Müür näitas oma kätt ja lahkus lauas, ohkas McDonald kergendatult.
                    Samas nõustun Sveniga, eks ta paras coinflip oleks olnud.
                    Ohohohohoh. Ma olen Reinuga täpselt ühte meelt. High five bro!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Ohohohohoh. Ma olen Reinuga täpselt ühte meelt. High five bro!

                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Ei ole üldse nõus. Te ju teate, mis vastasel käes oli, nii on hea targutada. Ise samas olukorras olles poleks iialgi callinud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #27
                          Kui ise ei pidanud seal lauas mängima ja just selline otsus teha, siis kõrvalt on alati kergem seletada, et oih ma oleks nii ja nii teinud. Pigem tuleb respekti anda Müürile, et ta niigi tegi suurepärase mängu ja teenis Eesti läbi aegade suurima summa pokkerimängijana. Loodame tulevikus veelgi suuremaid korda minekuid pokkerilauas!

                          Kommentaar


                            #28
                            Esikolmik oli muidugi ülihea ka, Müür ikka tegi kohati päris huvitavaid otsueid, ilmselgelt ei suutnud ta enam sellest QQ olukorrast taastuda, aga tasemevahe oli esikolmikuga siiski veel sees, või siis just kogemused. Mitu korda andis kehakeelega ka märku, et ta on nõrk, esikolmik seda ei teinud.

                            Kommentaar


                              #29
                              Mõttetu võtta sellist thin ICM spotti nii deepilt. McDonaldi allin oli kogu käe juures kõige lollim lüke.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                #30
                                Aastaid juba EPT turnasid vt ja Stapesi möla kuulanud , nii suurel üritusel nagu PCA main event seda on ja finaalis eestlast näha oli supercool. Eks väsimus tegi ka oma töö lõpus, aga 400k+ euri saada on ka tugev.

                                Madis sai sellise kogemuse selle deep runiga, eks näeb teda tulevikus veel EPT'del.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X